Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže zítra na kopstartovači? Muff: To, že ty nepoužíváš mozek neznamená, že to tam mají všichni. Já myslím, že ten pán se s tím docela dobře bavil. Btw jak to říká takovým zastřeným polohlasem tak sem čekal kdy konečně řekne wingardium levijousáá. http://youtu.be/FWtO0cfgewY
  • Ta hra neni spatna a rozhodne klikanim po peti minutach nekolik dni po sobe nedosahnes maxima penez. Je to cely lez a radoby machrovinka. Jo ten brit je mozna pro nekoho machr, ze umi sestavit tobota z lega co tuka do tabletu, ale ve skutecnosti je to prkotina. Tu hru jsem hral, je zdarma a neprikupoval jsem si nic, presto mi chybi akorat T-rex, za kteryho bych platit musel pokud bych ho chtel mit driv nez tak za 2 roky, ale toho ziskas ciste za gemy. Jinak nic, kak jsem napsal je to dobra hra a da se v pohode hrat s trochou trpelivosti. Kdybych delal robota na tukani do tabletu, pouziju ho na Clash of clans, to je zdimacka prachu, ale porad jdou i hordi veci typu Airport city nebo tak neco, kde to bez penez nelze hrat. Nehajim model f2p, nejsou to ani hry, je to takova kazdodenni par minutova zabava asi neco jako pestovani bonsaji nebo tak..
    • Dostal jsem se na level 60, ale jak pak přišel ten update s těmi souboji, tak jsem to smazal. Nicméně jsem taky nedal ani korunu a svého času se u toho odreagoval.
  • tonnymontana
    zajimalo by me nezna nekdo anglicky ci cesky web se schmetay podobnych veci z tech. lega? mam v hlave takovej mensi napad provedeni vse by bylo na papire, s pajkou si take rozumim ale urcite bych ve schematech nasel inspirace a mnoho kroku udelal jednoduseji diky za link pokud nekdo neco takoveho zna
    • Ehm.. zkus dát do googlu Lego robot schematics -_- je tam spousta odkazů...
  • tak takhle bych život promrhat nechtěl :-) Hraním takových kravin a vymješlením hraček, aby tam ťukali za mě..
    • Robotron3
      Kdybys dokázal něco takovýho, tak máš pracovní přiležitosti, o kterých se ti ani nezdá. Promarnit život vypadá uplně jinak.
    • Zacne to mrhanim casu na takove blbinky a skonci to treba diplomem z kybernetiky a neskutecnou vatou ;-)
      • ano u jednoho z milionu ti ostatni promrhaji zivot u marnosti
        • Tvurci clovek urcite zivot jen tak nepromrha. Promrhaji ho spis ti, co maji ve zvyku posuzovat zivoty jinych, misto aby se zamerili na svuj ;-)
  • Tady někdo zaspal dobu, vy opravdu nevíte jak fungují kapacitní displeje že ? *7*
  • Inquisitor
    Tolik práce a přitom taková blbost
  • To je normalni CHEATER mel by dostat bann!
  • It is sort of sad to see, that all you actually have to do to play the game is click mindlessly for the unreasonable amount of time, and if you dont, you dont get to play the game at all.

    The sadest thing is that this sort of gameplay has been implemented deliberately to provide the creator with funds rather than providing entertainment for the custumer.

    I would like to play games that provide entertainment, not games that are just a chore.
  • Na hraní mobilních her, kde se musí po každé činnosti 2h čekat je to ideální řešení.
    • kickasl
      Ne. Idealni reseni je takove hry nehrat(pokud te samozrejme nebavi- pak si je uzij).
  • MickeyMutant
    Přesunuto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit