Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    No kéžby udělali port RDR na PC. Byl by to i skvělý reklamní tah před vydáním dalšího dílu. Pokud ho vůbec budou chtít udělat na PC.
    Jediná alternativa pro PC hráče je snad jen starý Gun.
    • Draken69CZ
      Spíš Call of Juarez 1-2 a Gunslinger
      • Morraw
        1-2 jsen nehrál a Gunslinger je skvělý, ale úplně jiný typ hry. Westernovému GTA je nejblíže právě Gun.
  • To nevyjde na PC
  • bukrr
    Neříkám, že by nový Red Dead nebylo fajn, ale i tak jsem doufal v remaster jedničky *14*
  • Kdysi k portu RDR na PC Rockstar napsal:

    ...there is just one title absent from our PC release plans – that game of course being Red Dead Redemption, and of course we’re well aware that some fans have been asking for it. All we can say is that whenever it is viable (technically, developmentally and business-wise) for us to release a game for PC (or any other particular platform) – we will and we usually do; unfortunately, that is just not the case 100% of the time for all platforms.

    No pokud se podíváme na Steam, kde je GTA5 je pravidelně třetí nejhranější hrou, tak pokud by šlo o remaster pro PS4, tak by určitě bylo "business-wise,technically and developmentally " udělat remaster i na PC.

    JInak R* docela nabírá: https://www.rockstargames.com/careers/openings
  • Tesim se fest..jelikoz mam az ted PS4ku zadny dil jsem si predtim nezahral :(
  • Snad to bude aj na PC. Koli RDR stale uvazujem o kupe PS...
  • frag.ment
    Bože hlavně ať to není primárně online slátanina (což u RS snad nehrozí). Já chci pořádný singl, jako v RDR a aby to vyšlo ještě na PS4 v neosekané podobě (na PS4 Pro hážu bobana).

    P.S.: pan Homola by si to po sobě mohl před zveřejněním přečíst, protože těch chyb je tam i na mě moc..
  • Ta nejdůležitější otázka - bude to i na PC?
    • Bude ale asi port ten je teď v módě
  • Tolik chyb v jednom článku.
    • Paulcz
      Netěšíš se na remaster dvojky? :)
      • Remaster dvojky to nebude na 100 %, v R* nejsou tupci.
        • Paulcz
          Jak se dá remasterovat něco co neexistuje?
          • Redemption je druhý díl série Red Dead. První je Revolver.
  • x_ander
    Z té bandy postav bych to viděl na prequel původní hry, kdy Marston ještě s celou bandou řádil, než se usadil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit