Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcem sa opytat bude ist ta hrat aj na takych to parametroch?:::: CPU:AMD FX(tm)-4100 Quad-Core processor 3.60 Ghz,RAM:8Gm,GPU:NVIDIA GeForce GTX 650 Ti BOOST?
  • Porosenkokot mobilizuje, USA maju v Polsku hadam vsetky gumene hlavy, vyzera ze tohoto sa nedozijeme.
  • Chtělo by to menší systémové požadavky. Vzhledem k tomu, že moje a určitě grafika několika stovek milionů lidí tuto hru nerozjede, je to velký pokles. Vezmeme si, že tak 1/2 Američanů má doma PS (Playstation) 3 a 4. A kolik lidí má doma lepší grafickou kartu. A kvůli zas*ané Grafice GTX je chudší komunita na dně. To za chvíli Rockstar Games zkrachuje. Možná že bude ještě naděje na PSkách ale takovéto požadavky jsem opravdu nečekal... :-(
    • + co jsem nezapočítal je cena, ta to ovlivní ještě více...
  • kurzové sázení, velmi spolehlivé info---..,,

    http://caveso.webnode.cz/
  • hrál jsem to na X360 a z těch kostiček a zubatých hran jsem se málem poblil.
    jedině na PC!
    • Ve skutecnosti tam moc hran nebude. Protoze konzole renderuje v nizsim rozliseni nez je vetsinou nativni rozliseni TV, stane se z obrazu neskutecna mazanice, kde nejde poznat kde konci hrany objektu. Zkus si pustit na lcd cokoliv v nizsim rozliseni (nesmi to samozrejme byt v celociselnym pomeru, pak se to nascaluje ok).
      • Jack1947
        Ty si blb, ne prvotřídní blb xco myslíš že právě konzole dělá ? *7* Upscaluje omg
    • Tak když to hraješ na černobíle TV u babky se nediv
  • Každej normální pařmen už tohle dávno dohral na konzoli, být po mém vůbec bych to nevydával na PC *16* *1*
    • CrocoRay
      Štěstí, že nikoho nezajímáš a nikdy nebude po tvém *1*
  • Tem minimalnim narokum se mi nechce verit, na tom sotva bezela 4ka.
  • ja uz to gta mam muj tata pracuje v rokstaru ja uz to parim *2* *2* *2* *2*
    • tvuj tata ma asi hluboke hrdlo, no urcite ses potatil.
  • Jack1947
    Takže můj skromný odhad jsem trochu podstřelil 285 příspěvků dneska, wew za dva dny to může být klidně 700. Nebo i více tedy letošní nejprobíranější téma vůbec. *4* Kupodivu tu je less flame war. Za což jsem rád.
  • Tady asi spousta lidi rada ceka a s netrpelivosti nema problem. Taktze az 14 dni pred koncem brezna vam reknou srpen, tak vam to bude zase u zadku. Ja jsem zklaman!
    • CrocoRay
      Neboj, hra už je hotová a řeší se jen ostatní logistické věci apod. Ono, když slíbili, že vyjdou oficiální požadavky za týden a po dvou týdnech ještě nic, tak bylo jasné, že je někde problém a bude odklad. Teď už vydali oficiální požadavky, hru doladili a snad tedy pojede svižně i na slabších sestavách a věřím, že tento termín už je ten pravý a poslední.

      Ne, samozřejmě nejsem rád, že došlo k odkladu, ale nebudu se vztekat. Prostě to beru, zamrzí to, ale hru už definitivně očekávám teď v březnu.
    • walltar
      I kdyby zítra řekl, že GTA5 na PC ruší, tak moje reakce bude asi na úrovni povzdechu. Myslím, že to jaká hra a kdy výjde je tak to poslední čím bych se musel vzrušovat.

      Hraní je pro mě koníček... takže je od toho abych se odreagoval. Ne od toho abych si přidával starosti s něčím co je úplně nepodstatné.
      • Jack1947
        Neboj to nezruší...
    • homeles8
      To mě se zase takovej přístup líbí, protože píčováním se stejně nic nezmůže a člověk, co to v klidu přejde, je lepší člověk. Resp. nechápu jak se může někdo naštvat kvůli vydání videohry *7* To už jsou hodně zkažení lidi.
      • Me to teda hodne stve, picovat nehodlam, ale stve me to.

        Rozhodne si nepripadam nejak zkazenej.

        Smutny je ze rockstar vyda dva(!!) roky starou hru, spousta PCckaru se jim na to vys3re a pravem, a oni zase budou brecet jak je PC komunita na h*vno pac jen piratej.

        Rekl bych sr*t na rockstar jenomnze oni nemaji na poli mestskych akci konkurenci takze zase cekam jak p*ca dalsi dva mesice :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit