Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzete mi nekdo poradit kde v zit tank nnbo fungujici cheaty na gta online.diky
  • Muzete mi nekdo rict gta online kde vzit tank? Maj ho tam typci a nevo cheaty na zbrane vsechny.diky
  • GTa, simulátor života zločince, a vývojáři této hry nyní varují nějaké obyčejné herní cheatery, že s nimi zatočí. A teď tu o budulínkovi *14*
  • michaliuz18
    stazujete sa ako je clanok napisany? uz davno som vravel ze games.cz ide dolu vodou, tipujem ze casom uplne zanikne alebo sa stranka uplne premenuje a bude inde
    • Ještě by mohla i víc znacionalizovat, a byla by to paráda...
    • Jack1947
      To si vem ze tu jsou i taci co pamatuji stare doby, ach ta nostalgie musi byt hrozna... *9*

      Dole vodou? ale no tak, prece tu nebudeme zbytecne zvestovat spatne konce. Na to je trochu brzy nemyslis.
  • Od kdy je zákaz cheatování úzkoprsé? Celý ten "článek" je naprosto nesmyslně napsán, ačkoli jsem kupodivu pochopil, co chtěl autor napsat.

    Celý text má úroveň max. základní školy.
  • ja som PCčkar hravam hry na PC iba exluzivity na konzolách GTA 5 mam na xbox 360 a bol som nutený si kupiť PS3 kvoli multáku môžem povedať že PS3 verzia je krajšia ,ale ovladanie je lepšie XBOX :)
  • Ze zkušenosti z gta SA multiplayerem, bych to banoval rovnou. Ten multiplayer byl zábavnej, ale kvuli cheaterum nehratelnej...
  • Kolik bych musel přispět do donate programu aby sem už Loukota NIKDY NIC NEnapsal?
  • Jack1947
    MP3 ma/mel vlastni server pro tiuhle skvadru tak proc by nemohli R* neco podobneho ( vlastne, on to je R*) Proc by GTAV. nemuselo jit ve stejnych stopach. (ci podobnych).

    Jo táák, ono jdeo ruinovani ekonomiky ve hre, to je jina... to si zada zcela jine opatreni.
  • smajdal
    Zdaleka nejvíc nejhorší článek, který jsem zde četl...jak blogísek opilého žáka základní školy.
    • XorxoxTalarius
      Mne se to treba libilo, ale nejsem moc velkej fanousek do GTA tak treba proto :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit