Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na PC mi to jede v klidu
    • Já měl problémy s padáním fps, ale po aktualizaci ovladačů je to ok.
  • Až nám vyjde PC verze tak budeme alespoň těchto porodních bolestí ušetřeni *5*
    • Jack1947
      Nebo to bude jak GTAIV. Opravdu lituji koupe *9* . Bylo to reakce na 1prispevek ve vlakne na host.
    • Na PC to jeste porad neni? No to je ale smula :D
      • Frajera donuti marketingovym trikem koupit 8 let starej srot a on s tim jeste machruje. Trolololol. *15* So much fail...
        • Jack1947
          Ach jo, proc bych to zkousel , staci cas od casu "vymenit ovladace" a hned tam jsme a jestli ti slo jen o to, tak opravdu konzole neni pro tebe a pritom pravdu nemas a proto je ten Upscale aby to proste na vetsich TV nevypadalo to menu tak hnusne. Navic co ctu, tak tebe ani konzole nak moc nezajimaji. *4*
          • Btw, s tim "pravdu nemas" si to muzes sam overit, staci 5 minut google. *3*
            • Tak ptal ses na ten monitor, tak jsem se snazil nejak vysvetlit proc je hnusnej obraz kdyz na lcd posles nizsi rozliseni. Tot vse.
            • Jack1947
              To je moc dlouho , mam zitra skolu nemuzu se zabejvat hledanim ... tim bych i tuto diskuzi ktera vyustila jen v to , ze si si jen overil ze konzole kvuli jedne hre je k nicemu a je to prece 8let starej srot ne. *3*
          • Netusim co myslis s ovladacema. Puvodne jsem psal, ze bych si zahral D3 na konzoli protoze na rozdil od PC verze nema zpraseny loot, a tohle byl jeden z duvodu proc do toho nepujdu. Mam proste monitor s moc velkym rozlisenim. Takze svym zpusobem mas pravdu, nezajimaji me kvuli tomu co nabizi/nenabizi oproti pc.
            • Jack1947
              Poukazoval natu zmenu na defaultni rozliseni, ano . Jen kvuli D3 to asi opravdu smysl nema a monitor s velkym rozlisenim? neco mi uniklo... *8*
        • Koupil jsem si ojetou PS3 za 3k se dvema ovladacema a nejakejma hrama :D So much win...
          • Jo, so much win, 1200x800 a low detaily. So much win. *15*
            • Tak ja to zkusim jeste jednou. *15* Proste kdyz si koupis lcd tak ma nativni rozliseni. Kdyz na to lcd poslu digitalni signal v jinym rozliseni, tak se rozmaze a ja ztracim tu vyhodu ze digitalni signal je kvalitni, ostrej a 1:1. Vetsina her na ps3 a xboxu je 1280x720 ale jsou i vyjimky. Bezne se to u hw dela tak, ze software prizpusobi rozliseni hw toho lcd, aby to vypadalo co nejlip, ale tady to proste nejde. Bud musim mit jeden konkretni monitor s 720 nebo se spokojit s tim mazlym obrazem. A nebo mit 2560x1440. Tam to vychazi presnej dvojnasobek.
            • Jack1947
              Blaznis? *8* Ja Ntb a laptopy , netbooky a ruznou "havet" tuze nerad, ne nemam a jestli to hodnotis dle LCD displaye ntb takto se ani nedivim a zaaroven chapu ... nehraj na ntb kup aspon 24" a mas po problemech tedy jestli to je jen o tom. Tos mel napsat rovnou, bys me predesli tehle debate... pockej 16:9 jako jeste pro nekoho dneska normalni neni ? Nehapu. *7*
            • *a zvetsis ho
            • Jack: Mas doma notebook? Zkus si to na nem. Nativni rozliseni je treba 1200x800 (priklad). Kdyz do toho lcd pustim treba 1000x600 tak jeden pixel signalu na obrazovce rozsviti 1,2 pixelu, coz jaxi nejde. Proto to el. obrazovky musi prepocitavat a menit barvy pixelu na neco mezi tema co prichazi v signalu. A obraz to proste rozmaze. Jak kdyz mas v prohlizeci screen z nejaky hry a zmensis ho. Tohle nema spolecnyho nic s mym monitorem a vymyslenim teorii. Tohle je proto, ze z konzole proste nedostanu 1920x1200. A ani 1920x1080. Kdyz uz se chces chytat tech 16:9.
            • Jack1947
              To ze mas LCd nepodporujici 16:9 Kdo to dneska ma ze? To je samozrejmne chyba tva, a vymejslet teorie proc proste neni konzole ono je chabe, proste napis ze neni pro tebe a bude to vsem nad slunce jasne. *3*
            • Jack1947: Ted nevim co presne myslis, ale kdyz mas lcd s pevne danou velikosti pixelu a nepustis do toho presne polovinu (aby svitily 4 misto jednoho) tak se obraz proste deformuje protoze se to musi prepocitavat. A hrany co maji byt ostry nejsou ostry.
            • Ja psal co na konzoli nemuzes. Komp to zvladne uplne vklidu, takzetak. *3* Dokonce muzu mit dva monitory a hrat a cumet na net zaroven, to jsou veci co.

              Btw, kdybys mi tvrdil ze zeme je kulata a ja vymyslel 1001 duvodu proc je vlastne placata, nemel bys me za debila? *5*
            • Jack1947
              Nehraj na CRT Tv , s kompozitnim scartem *15* . Kup HDMI. Nebo VGA-> DVi-D a mas po problemy nebo komponoent. *3* Ja jeste paril X360 na, 22" zacinal pote 28" Viewsonic to byl preslap a nechtel bych a s tv bych nemenil no teda jedine za lepsi, kdy by byly samozrejmne cashiky. *3* Jo, supa taky LCD 27" PC a tv 42" X360 a mam to pekne "skoro" pohromade. *4*
              Reakce na Ahhaha...
            • Porad lepsi nez si jako ja koupit drahou grafiku a pak mit 3 hry co to vyuzijou... alespon jsem dneska mohl zkusit BF4. Musim rict ze to zatim vypada a zni opravdu nadherne. Skoda jen ze maj porad takovou prapodivnou fyziku u nekterejch objektu.
            • Miserius
              Bud hraješ nebo čumíš na net. Písničky si mužes pustit z televize/počítače/radia/notebooku. Ovladani D3 na konzolich je hodne povedeny... S rozlisenim na takovym monitoru je to holt blbý...
            • Ja chtel koupit D3 po zprasene PC verzi aspon konzolovy a spravit si chut. Jenze bych musel dat 15 stovek za originalku, kterou uz jsem zaplatil. 3 tacy za hw, kterej nepotrebuju a mam xkrat lepsi. Nemohl si alt tabnout na net, mit pusteny songy z yt a kecat na TS. A musel byt gimpnutej ovladanim gamepadem. Navic vystup z konzole nema 1920x1200 jak muj monitor a kdyz jsem zkousel nizsi rozliseni nez nativni v ruznych hrach tak to proste nesedelo a pixely byly rozmazany.

              Tot k tomu co nabizi konzole.
            • Ta konzole je ale jinak fakt skvela. Jsem z toho nakupu opravdu nadsenej.
            • To chapu. Sam nevim proc bylo Sony tak velkohuby s tim, ze ps2 i 3 podporoval mys+kl ale nejak zapomeli na to nejdulezitejsi, aby tim sly ovladat i hry. Ale aj mudry schybi.
            • No nerikam ze je to perfektni ale GTA porad vypada az prekvapive dobre i v tom nizkem rozliseni a hraje se porad skvele. Jen skoda toho pitomyho ovladace kterej proste bez autoaimu nejsem schopnej pouzivat...
        • Miserius
          English 101
          • No jo, aby se druhej butthurt neozval. *14*
            • Jj, na PC si to zkus, na konzoli nejde laborovat s rozlisenim kdyz nepocitam ten upscale. Prave to byla moje pointa. Obraz je pak neostrej, je to docela poznat. Takhle si to treba neuvedomis, ale kdyz bys videl dva monitory vedle sebe, jeden s 1:1 a jeden mazlej tak to poznas.
            • Jack1947
              Diky za proskoleni, co se tu nedozvim, kazdopadne jsme se ani presto nedostali k jadru celeho problemu. Ted mi navrhujes zkouset, mam si to zkusit na PC/X360 ? To jsem ale nezdvorak, nenapsal jsem ze pisu ze stolniho pc *15* . To jsi mohl vycist uz z minule me reakce ale budiz.
              Takze tobe vadi rozmazla plocha ci jak? neostre ... *7*
            • Proste si to zkus, nevim jestli pises z ntb nebo pc, proto jsem psal ntb. Pokud mas na kompu monitor pres dvi/hdmi tak si zkus snizit rozliseni o jeden krok dolu. Uvidis ze z ostryho obrazu bude obraz rozmazanej, na bilych pismenech to bude videt nejvic. Proste prijdes o tu kvalitu digitalniho signalu. Upscale dela to samy, jenom zajistuje aby to bylo pres cely lcd kdyby lcd nemel elektroniku na svuj upscale.
            • Jack1947
              Sorry Sir, but i dont or cant understand you.
              Nejdrive napises notebook, pote mi tu pises o LCD cece tak uz se rozhodni, kdo tu co nechape.
              Hra je sice ve 720p ale je tam funkce "upscale" jestli ti vadi , rozmazany ? a aby jsme se vratily co proboha za kabel pouzivas, ja s tim dodavanym kompozitnim se mohl na LCd poblit. Kdyz se neschodneme pls jeste to vice rozved a vysvetli, ja teda asi furt nevim ci co. Bylo mi zamitnuto reagovat na posledni tvuj prispwevek tudis , je tady ale je. *3*
            • e: A to nemluvim o vete "Pokud potrebujes vysvetlit co to pises za nesmysly, tak je asi jasný že tomu moc nerozumis" Zamysli se nad tim, proc je to blabol... *7*
            • Aha takze "ja nepotrebuju argument, protoze mam pravdu a ty ne". *12*
            • A argument kterym bys to dokazal tak nejak chybi. Necekane.
            • Miserius
              V kazdym postu dokazujes ze nemas tuseni co ty slovicka znamenaj, kdyz je neumis ani použít *1*
              Argument? *1* Pokud potrebujes vysvetlit co to pises za nesmysly, tak je asi jasný že tomu moc nerozumis *2* kazdopadne klidne v tom pokracuj, cim vic anglickych hlasek mas okoukaných, tim jsi drsnější
      • Drasťo možná že DVD máš, ale pořád ti to online nejede.
        No to je ale smůla :D
        Po zkušenostech s diablem a frustrací že ti hra nejede z důvodu vypnutého serweru si na hru raději počkám než abych rudej vzteky rozmlátil klávesnici o stůl *4*
        • Ja to online hrat zatim nechci. Casem mozna...
      • Miserius
        Drasťa má konzoli 14 dní a už je zlomyslnej *1*
        • Jsem si to taky chtel zkusit :D
          • Hele, buď upřímný, "známe se" dlouho...

            Jaký je ten jízdní model oproti čtverce? A co destrukce při bouračkách? Pořád nemůžu uvěřit videím, tak alespoň doufám, že to na mě při hraní přenese nějaké kouzlo, které zapříčiní, že si to budu náramně užívat.
            • Tam jde spis o to ze zed se narozdil od auta prakticky nedeformuje takze veskerou energii schyta auto ktere do ni najede...
            • Jojo, auto rozjety proti zdi ma jinou energii nez kdyz jede proti autu. Asi kouzlo.
            • Miserius
              Jo aha, ja se nevsiml ze misto "x" uz se bavime s tim angličanem *1* Ja jasne psal pri srazce s autem, ne ze v 40km/h vjede kolmo do zdi...
            • No ja to prave pochopil tak ze se to vztahuje na tu hru ale treba jsem to pochopil spatne....
            • Mas problemy se ctenim, nikde nepisu ze GTA je nebo neni hra. Ja dokonce o GTA nemluvim. Odpovidam na otazku: "Nebo si snad někdo myslí že v 40km/h nabourání do jiného auta odepíše obě auta a budou z nich tříkolky?"

              To je fakt cteni tak tezky? *7*
            • Asi trochu zapominas ze GTA je hra... ale v tom pripade asi bude opravdu lepsi kdyz si ho nekoupis.
            • Urcite
              http://www.youtube.com/watch?v=fQ-xOplVUyc

              To auto pojede v pohode dal, bude ujizdet fizlum jak nic a ridic bude jak rybicka. Ty dneska jedes, co takhle nejdriv trochu fyziky ze zakladni skoly. *3*
            • 2Miserius: Ve 40 km/h urcite ne ale ve 200 km/h uz by mohlo...

              2x: Ja si uprime fakt myslim ze ty auta v petce jsou o dost lepsi. Jizdni model ctyrky me bavil ale obcas az nesmyslne nefunkcni brzdy me dohanely k silenstvi.
            • Miserius
              Jizdni model je reálnější, bouračky taky... Nebo si snad někdo myslí že v 40km/h nabourání do jiného auta odepíše obě auta a budou z nich tříkolky?
            • Vím, že je to divný, protože jsem tě požádal o názor, ale cítím, že asi máme jiný vkus...

              ale šanci tomu dám, to určitě (až bude PC verze).
            • Jizdni model je skvelej. Je hodne podobnej ctyrce ale auta tolik neklouzou a konecne uz i brzdi! Co se destrukce tyce tak musim rict ze ta tolik jako ve ctyrce netresta. Rekl bych ze jsou auta tak o tretinu az polovinu odolnejsi ale porad muzes narazem na kolo zlomit napravu nebo kolo urvat uplne. Taky odpadavaj blatniky a dalsi casti aut.
  • kdo zase prisel s tim slovem heist..ve hre nebudou heisty..cestina nemá pro tohle slovo ekvivalent?
    • Jack1947
      Loupeze? *15*
    • vysvetli mi podstatu podstaty, ktera je nepodstatna avsak svoji podstatu to v podstate to ma :D
    • A pro slovo ekvivalent nějakej ten ekvivalent nemáme?
    • ucho
      no jestli si myslíš, že má, tak proč ho nenapíšeš hned do svého příspěvku?
  • ja sem se dost tesil hlavne az s kamosema budem delat ty heisty noo skoda, ale sice to bude zadarmo vsak pri mi smule mam xbox takze diky goldu to pro me zadara nebude :D
    • Miserius
      Heisty tam jsou, co se to tu šíří? Dokonce uz beta testeři řikaj že jsou obří, že heist má třeba 25 tech počátečních misí...
      Pro mrnila dole, vymen si slovo heist treba za loupež
      • Vostoq
        Asi se to blbě pochopilo a R* myslelo hlášku o heistech že dodají další (banky, vlaky, letadla co já vim) :D Jinak super, na to se těšim nejvíc
        • oukej, dikes uz se tesim na to :) jen asi nakej ten tyden pockame nez se to trochu rozjede aby to bylo aspon slusne hratelny
          • Miserius
            Jojo, já doufám, že o vikend uz to bude hratelny... Me to ted dokonce vymazalo postavu už na 6 levelu
            • Erendiel
              "GTA Online saved data for character 1 has been corrupted" *9* chce to ještě čas.
  • Hloupá otázka..... asi nikdo nevíte kdy se to bude moct pařit i na pc co? :D
    • ucho
      někdo prorokoval, že ještě letos. tak kdo ví. tak za měsíc budeme patrně chytřejší.
  • Bez Xbox Live Gold si to asi nezahraji že ?? :)
    • Ted to du zkusit , ale pochybuju
      • Tak pak sem napiš, díky :)
  • PS3 Crew CzSk Ronin http://socialclub.rockstargames.com/crew/czsk_ronin
    Kdo chce porušovat zákon a při tom si i pokecat tak ať se přidá už nás je 73
  • mno stěma Heistama je to dost nejasný páč minulej tejden jsem na nejmenované stránce zase četl článek, kde bylo řešeno že tam snad nakonec kvůli velkému zájmu fanoušků budou. Tak jsem zvědav myslim že s nima by to byla ještě větší zábava :D.
    • Takže když R* řekne že to nebude hned a pak někdo na nějakejch fanstránkách žbleptne nějakou svou doměnku kterou se rozpoutá flamewar ..znamená to že to je nejasný? já bych řekl že to je jasný jak facka a taky že moc čteš spekulace :)
    • Vostoq
      Heisty budou jako rozšíření zdarma, na podzim vyjde ten Creator mod...
      • tak to je paráda. Jen doufám že bude možnost tu loupež udělat čistě a bez toho aby si člověka někdo všim protože v základní hře s v zájmu akce vždycky alespoň trochu něco zvrtlo :D.
  • Mam problém s timhle Your profile does not have the correct permissions to access Xbox LIVE functionality. Nevíte někdo co s tim?
    • Určitě, buď nemáš předplacený Gold účet nebo máš zabanovanou konzoli. I když to by tam bylo vysloveně napsaný nejspíš. Sám s tím zkušenosti nemám...
    • Miserius
      Nemas zaplacenej Gold ne?
  • A konzole zas maji navrch...
    • *1* myslis ze to bude stacit ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit