Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nee, me uz nic neprekvapi ani tekuty pisek a vystrelovani psu fakt nee *15*
  • Odulin
    brokovnicový řemdih :D ....tak tohle si bude s mou fantazií ještě dlouho zahrávat.
  • God-of-War
    A ku*va. *1*
  • BoB.2
    Mazec ti musej hulit slušnej matroš.
  • kubi-wan
    "Nápad jistě dobrý... Provedení... nebylo dobré."
    Ne, vážně. Nejsem žádnej grafiko-fašista, ale i indie vývojáři by se měli naučit shánět do týmů někoho, kdo je schopnej udělat jednoduchou, ale funkční a (pokud možno) stylovou grafiku. Třeba takovej Jazzpunk je graficky jednoduchej, ale svym způsobem mu to zblajznu... z tohohle mě bolej oči.
  • Tohle proslo GL na steamu? To musi byt nejaky trolling
    Ta hudba :-D ten komentar, ta grafika :-D
    Indie scenu nemam rad presne kvuli takovym hruzam..... Proc nevznika vic umeleckych indie veci jako byla treba The Cat Lady.....
    Tohle je odpad a ostuda
    • A já mám indie her, které nutně musí nést "poselství" už dost. Chci jednoduché indie! Nechci se brodit hlubinami autorova podvědomí a pomalu rozkrývat to, že se v pubertě pomočoval. Chci někoho bacit čoklem anebo štanglí uheráku po hlavě. Chci aby to byla pokud možno legrace.
      • JJ to je zase opacnej extrem, nektery jsou zas az moc emo....
        Kdyz chci nekoho prastit stangli salamu tak si radsi nainstaluju Postal 2.
        Tohle vypada zni a celkove to dela horsi dojem nez prapuvodni Wolfenstein (v dnesni dobe)
        Celkove si myslim, ze Indie scena ma velkej potencial.... Jenom autori s tim jaksi neumi nalozit
    • On ťa to niekto núti hrať?
  • XorxoxTalarius
    To je tak silene ze to musim zkusit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit