Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle není roguelike.
  • Ilusiveman
    Tak přesně takovejchle věcí, se můj mozek nejvíc bojí. Hnusný, velký, skáčeto a jde to ze tmy.

    já bych takový hry hrál vážně rád, ale to že nemužu vzít tyč a majznout to mě vypíná mozek a skřikem běžim  uplně bez logiky do prvniho rohu (pokud jsem to už neudělal ve skutečnosti, to by se ten samej scénař odehrával ve skutečné místnosti.) Čili Soma Amnesia vypadali vždy dobře, ale dyl než na pět minut to pro mě nikdy dohromady nebylo bohužel.

    Ale tohle uznávám, ta opakujícíc se "jen" noční můra je fajn, ty kamery jak Alien trochu, líbí se mi to.
    • Jack1947
      No tak si strašpytel noo, zrovna tenhle počin dle hodnocení vypadá lépe než většina podobně laděných indie blbostí.
      • Ilusiveman
        Víš, možná máš pravdu, jsem jeden z nejodvážnějších lidí co znám,  ale někdy umí být život ironickej. Strach ze smrti je moudrost jacku, medvěda neporazíš, tím že na něj naběhneš.
        • Jack1947
          Nechápu co tady dělá nějaké tvoje rčení, mě spíše u Amnesie nebavilo hledat klíče v potemnělém zámku Machine for pigs bylo lepší ale tentokráte to byla jen nahánčeka. Prostě kvalitní herní horor aby pohledal... ale já nemám s tím problém třeba někdo nemá rád horory já se taky bojím tmy ( i když už ne tolik) a dříve jsem se bál viděl něco horšího v tv. Dneska jsem spíše znuděn nedostatkem strachu. I když je pravda že třeba v knihách bych se vyrochnil kdyby mě teda četení tolik bavilo.
          • Ilusiveman
            žijeme v bezpečné době jacku, strach aby člověk pohledal, proto lidi lítaj, skáčou,1 lezou, jezdí rychle, atd...

            Ono jestli jenom paříš jako tisíce dalších, tak jsi sám sebe už nejspíš pasoval do role cmdr shprda, kterej strach nepotřebuje, ale ve skutečnosti je to ten pocit co tě udrží opravdu soustředěným na něco, u nás se říká, nebojíš se toho, nebereš to vážně.

            Z určitého pohledu tu může být tenká hranice mezi odvahou a lehkou mentální retardací.
            • Jack1947
              PRávě proto jen pařím a strach nevyhledávám, a (ne)překvapivě mi to stačí.
        • Inquisitor
          Mezi statečností a hloupostí je tenká hranice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit