Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak třetí poradkyní je opravdu "Scribbles", která má nyní jméno Josephine.

    Jedná se o politickou poradkyni, údajně povolanou Lelianou.
  • Jack1947
    Podle celkového (zatím) výčtu všech postav, je asi tak nějak jasné na koho hra pravděpodobně primárně ale i sekundárně cílí. *3*
    • Na koho?
  • TheGGG
    Ještě mě tam chybí nějaký vegetarián a le*ba.
    • Vegetarián? Alespoň breatharián!
    • Sera (elfka s lukem) je le*ba takže už jen vegetarián :D
  • Dragon Gay.
    • rainbow dragon age :)
  • Krescz
    jsem jediny koho ty postavy vubec neberou? ani jedna mi zatim neprijde zajimava...naopak v jednicce jsem chtel o postavach vedet co nejvic, i ten Sven(nigga v te kleci co sezral nejake deti nebo co) byl zajimavejsi *6* ....uvital bych nejakeho trpaslika(ten bard z 2 byl hroznej)
    • Jo, v drtivé většině souhlasím, Lelianu mám rád, ale tu očividně nebudu moct mít jako člena týmu, Morrigan samozřejmě taky, ten zbytek mi přijde v drtivé většině silně nesympatickej, zatím to vypadá, že budu mít problém sestavit si partu tak, aby tam byli aspoň postavy, které mi přijdou normální a nejsou mi nesymaptický, v jedničce to bylo v pohodě, ve dvojce to taky nakonec šlo, ale tady z jejich "představení" mi jich tak 75% přijde jako vyloženě podivných a pokud se nebudou chovat nějak hodně překvapivě, tak myslím, že ve hře z nás nebudou kamarádi :) A Varric mi z dvojky taky přišel jako dost divnej, takovej ten typ, co je cíleně vyrobenej tak, aby byl cool a lidi ho měli rádi, mně zrovna nesedl.... Nechci samozřejmě soudit předem, Inquisition vypadá jako že fakt se u 2 spálili s tím rychlovývojem a tady se snaží zase trochu spravit reputaci a rád věřím, že se jim to povede a třeba si k některým postavám skrz příběh cestu najdu, ale z toho, co zatím ukázali, mi prostě většina přijde hrozně divná, nemůžu si pomoct :P
    • nejsi, taky mi to přijde jako spolek nagelovaných šampónků s pochybnou sexuální orientací
      • tak to jo .. ještě že náš národ není plný přesudků :D .. a očividně i tolerance :D .. konec světa herní postavy nbejsou pouze hetero ... to už je moc :D
        • nesnaž se, mě nezbalíš
          • to je škoda ... zrovna jsem se tak snažil .. vždycky jsem chtěl mít někoho kdo je plnej předsudků .. musíš mít fakt dobrej život :D .. spokojenej :D
            • Konečně normální vyjádření názoru ... no jasný každej máme svoje představy o fantasy .. mě osobně se DA:I opravdu zamlouvá .. každá postava má svou historii svuj puvod .. proto vypadá jak vypadá ... Vivienne černoška v hrozně námóděnym oblečení.. má ho protože je z části Thedasu kde je móda jeden z nejdůležitějších faktorů ... a mezi postavama žádnýho DB nevidím ... IronBull má obří ramena a je tvrďák .. Blackwall taky .. no to je jedno ... chápu kam si tim mířil
            • Magister_Peditum
              Kdyby to bylo v reálu jako v posledních hrách od BioWare, tak je každej třetí člověk homosexuál, nebo minimálně bi. *15*
            • podle toho že jsem napsal že je hra plná šampónu pochybné sexuální orientace? vždyt je to pravda, jen se na ně podívej, aby bylo jasno, nemám nic proti gayům, ale nelíbí se mi když barbar ve fantasy hře vypadá jako David Beckham, zvlášť když tak v té hře vypadají úplně všichni, tohle není můj šálek kávy co se týká fantasy
            • soudim tě podle toho jak ses projevil výše :)
            • Soudíš život člověka kterého neznáš a vůbec nic o něm nevíš a kážeš přitom o předsudcích? I ty vtipálku jeden *4*
    • Tak zatím o nich nic moc nevíme, ale chápu že tady už se udílí hodnocení, není času nazbyt. A Varric byl super náhodou.
  • mohli by tam dat taky nekoho noveho
  • stupído médio masážio
    • nemusijo čítat to
  • Leliana jeee, zase spolu budeme prasit.
  • Ohledně Lelianiny smrti:

    Místo, kde Leliana (potenciálně) zemřela je PLNÉ různých duchů - např. strážce a hádankáři. Pokud navíc hráč znesvětí pozůstatky Andraste, měli by všichni duchové přejít do otevřeného boje (aby nebylo důkazů málo).
    Kromě toho se pouhých pár kroků od ní vyskytují (byť znesvědcené) ostatky Andraste - které, jak víme, zázračně vyléčí Eamona.

    Takže ano, v podstatě tady (opět) tahám "Případ Wynne".

    Jako dodatek, pro angličtiny schopné, video o Lelianě od Lady Insanity (a pokud umíte anglicky, podívejte se na další videa. Kvalita zpracování je výtečná, a videa jako taková jsou prakticky vždy studnicí informací o světě DA):
    https://www.youtube.com/watch?v=_whYYGkLJDY
  • Chtěl bych říct, že Morrigan na 110% nebude jedním ze tří rádců .. Morrigan už slouží jako rádce Císařovně Celene .. Třetí rádce Inkvizice ještě nebyl prozrazen a bude tomu v nejbližších dnech ... poslední rádce na tomto screenu ( http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20140423004642/dragonage/images/4/4d/Inquisition_members.png ) stojí Serou a Blackwallem ... a nepujde o expertízu magie ... ale o zaměření na diplomacii.. tudíž by měla nabízet míromilovné řešení jak naložit s určitým problémem
    • Souhlasím. "Scribbles" (jak jí fanoušci říkají na BW fórech) je s největší pravděpodobností posledním rádcem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit