Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vomit, vomit, wreckage, corpse, vomit, vomit...:)
  • hezo
    Neviete či sa nechystá niečo na štýl Transport Giant ? Alebo niečo z Indie scény ...
    • Ještě se chystá Train Fever *4*
    • jindra.veliky
      napada me jedine simutrans, to se porad vyviji *4*
      • hezo
        dík, pozrem :)
  • A ja nedavno koukal na youtube na RC1 a nostalgicky jsem vzpominal... :( udelat na ipada jednicku tak jsem stastnej clovek.... (neco jako je predelanej polda) fakt me mrzi ze tyhle moderni hry takle zjednudusujou a delaj si z toho pracku na prachy .... klidne vsadim boty ze tam zas bude neco co se tyka ingame nakupu... obcas si rikam ze bych se vratil do casu jako to bylo driv... *13* nebo jestli uz jsem z toho vyrostl? no nevím
  • Jakmile je ve hře "sociální aspekt" alá integrace s Facebookem + deb*lní klikání na budovy aby vám daly vygenerovaný zisk alá farmville tak říkám "NASR*T".
    • Kedaro
      Ještě bude stavba atrakce trvat 12 hodin a máme vymalováno.
      • Ghost47
        Tak rychle ? Standard pro tyhle "hry" je týden nebo 10 euro *3*
    • neboj na to klikání si budeš moc za realné peníze koupit managera kterej to bude dělat za tebe, pak když se ti tma někdo polije tak si musíš za realný peníze koupit uklízečku, maskoty, ochranku, prémiový atrakce atd. a to hle budeš dělat i na PC
  • Mart9
    Dvojka mě hodně bavila. Ten pocit, když vám ve frontě na atrakci stojí obrovské množství lidí :))
  • Čeho jsme se to dočkali...mobilní verze her se portujou na PC!!!
    Místo toho, aby někdo převedl staré klasiky na mobilní zařízení (stále chybí Civilizace, XCOM, etc. )tak se převáděj mobilní hry na počítače...a to nemluvim o tom, jak sračkoidní tydle "ofiko" mobilní pokračování jsou...čest bvyjímkám jako je předělávka Duny 2
  • Hurá zabili jsme další zavedenou značku. Příjemné hraní vám přejí vaše milovaná mobilní zařízení...
  • Na první díl od Chrise Sawyera to stejně nikdy mít nebude. Původní RCT bylo tak upřímný a nezištný dílo jednoho geniálního pracovitýho člověka, který - dnes v té záplavě indie sra*ek, kdy chce každý milostpán který sotva dodělal střední školou nejprve penízky předem na kickstarteru a pak z toho stejně vyleze chujovina s rádoby uměleckou pixelovou grafikou - potvrzuje kdo stále nosí na hlavě korunu. I když s TT mobile Sawyer "trochu" přestřelil, pořád to nemění nic na tom, že stvořil klenot herní historie, kterým zůstane navěky. Škoda že nechce tenhle pán nadesignovat nějakou novou hru.
    • Radši ne. Stačí jak dopadl Locomotion. Ani sám autor už se nepřekonal.
      • Locomotion jsem měl rád a dohrál jsem v něm ledacos. Zabil jej až přílišný odkaz na RCT, kdy větší sítě kvůli tomu nebylo možné ukočírovat, protože engine na horské dráhy na železnice úplně nefunguje. Každopádně styl stavění mi maximálně vyhovoval, grafika byla OK, detaily taky, HW náročnost i tehdy velmi nízká, jen když se porouchalo 50 vlaků najednou, tak to nešlo naráz opravit *13*
        • neříkám, že je špatný. Mám stažené komplet CZ sety a je to paráda, ale díky mizerným semaforům nejde stavět nic moc složitého, když to porovnám s OTTD. Dále pak stavět 2 a více souběžných kolejí vedle sebe (dlouhé rovinky) je na uklikání se do bezvědomí a členitě stavět nepotřebuji. Naopak, minimum stoupání/klesání a oblouky pouze ty největší, aby vlak nikde neztrácel rychlost. Kdežto u horské dráhy má smysl stoupavá zatáčka, u vlaků moc ne. Už chybí jen loping.
  • čichám čichám průšvih jako Simcity 2013! *9*
  • Vzpomínám si jak jsem v prvním díle postavil "šílenou" horskou a nikdo na ní nechodil. Pak jsem vedle postavil neméně "šílenou", ale předpřipravenou dráhu a lidé se jen hrnuli *1*
    • Dobrý taky bylo stavět stánek s hambáčem, vedle horskou dráhu, vedle záchody a vedle atrakci na uklidnění. Borec se nažral, vlez na dráhu, pak se šel vyblejt, povozil se na kolotoči... a v tom mu samozřejmě vyhládlo, tak si šel koupit hambáče... atd. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit