Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Ten název mi je nějakej povědomej.
  • Jack1947
    Tahová plošinovka ... cobude dál Hokej na tahy? FPS tahové MOBA hra na tahy (to by nebylo zlé vždyt to vychází ze strategií)

    Co třeba automobilový simulátor na tahy...

    Dle hodnocení to dopadlo "dobře" protože 7/10 je dobré hodnocení, takové hry si vači pozornost rozhodně a bez okolků zaslouží.
    *3*
    • 33joe
      kedysi sme s kamošmi hrali automobilový simulátor na ťahy na kockovanom papieri :D
      • To byl ten s tou vystrelovaci tuzkou? Ten mi nikdy nesel, porad jsem byl mimo trat.
      • Předběhl jsi mě, zrovna o tom jsem chtěl napsat. Zabili jsme tím nejednu vyučovací hodinu.
    • Ty jsi ale tele, viď?
    • TheGGG
      you ruled this f*cking world.
    • Blood Bowl je variace na americky fotbal a vzhledem k tabletop korenum je logicky tahovy. Funguje to. Nejsem si uplne jisty, ale mam pocit, ze jsem kdysi zahledl i ten zminovany hokej na tahy.
      • A fps na tahy by mohlo byt napriklad Doom RPG co vyslo kedysi davno pre mobili. Bol to vlastne Doom s rpg prvkami a hralo sa to na tahy ak si dobre pamatam:)
        • Jack1947
          To jsem dohrál a bavilo mně to pravda no... ale chybí nám závody a tytu nejsou hehe. *3*
          • no to ma napada tak qvadriga co su zavody vozov v starovekom Rime. Tusim to ma aj demo. A este Formula D ci ako sa to vola ale to je stolna hra ale tusim ma aj nejaku free adaptaciu na pc.
            • Jack1947
              Pc/konzole hry ,deskové (logicky tahovky) nelze počítat.
      • Jack1947
        Hm ale to je něco jiného, si myslím... Hokej pochybuji i když hrát by se to možná i dalo...
        • Pethulla
          Tak tady to bude asi málokdo pamatovat, ale v 90 letech minulého století vyšly české deskové hry s názvy Peloton a (Jacku překvápko) Hokej 92. Co možná někoho překvapí bylo to, že to byly fakt dobré hry a navíc dokázaly úplně eliminovat prvek náhody, takže vyhrával ten lepší a ne ten kterému šly kostky.
          • Chim
            Ten hokej si pamatuju, byl vynikající. Škoda, že se někde zatoulal. A klidně bych si ho rád zahrál i v nějaké PC verzi.
        • Ja si ten hokej celkem predstavit umim. Vyber pozic, zadavani akci, kazdy hrac jine staty... Proste Ufo :D
          • Jack1947
            Tak jo no a střílet by se taky dělalo na tahy? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit