Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horší než BvS to nebude, to snad ani nejde *1*
  • Trailer ukázal všechnu akci z filmu, takže neni potřeba vyhazovat 350 Kc za kino, coz je velke +. Bohuzel trailer take ukazal ze neni na co do kina jit, pritrouble omalovanky s cilovou skupinou 12 let, to je zase velke - . *11*
    • Damarus
      Margot za to stojí we :D
      • margotka je super..jeste kdyz do toho zamacknes bananek v cokolade ...wiiii *1*
    • Veskoslav
      Kde kino stojí 350? Nebo do toho počítáš taxík, popcorn, dvoulitrovou Colu a tunu bonbónů?
  • 5O listku? To stihnete obslouzit uplne kazdyho, kdo v tyhle zemicce na tenhle film chtel jit...
  • Asi tak ... Ani jeden letošní superhrdinský spektákl nesál za to, abych se na něj díval znovu (OK Deadpool měl pár dobrých scén a chytlavý soundtrack )
    Když scénáristicky zklamal i Xmen :Apokalypsa , zůstala Suicide Squad jako jediná naděje ... Tak to doufám opět v hollywoodu typicky nepohnojí na celé čáře , jako se to stalo s kardinálním WTF? v poslední třetině Dawn of Justice kde byla neskutečně tupě čumící Wonder Woman u umírajícího Supermana (Ta postava prostě v téhle scéně byla víc než navíc , ale žádného většího gagu jsme se bohužel nedočkali ani po závěrečných titulcích ;D)
  • DC ma lepší universe , Marvel měl jediné štěstí že lidi od disneyho vědí bičovat scénáristy ale Suicide Squad začne éru nadvlády DC comics
    • https://www.youtube.com/watch?v=gglkYMGRYlE
      • Jazz
        Raději Wonder Woman,
        s tímhle trailerem asi chtěli apelovat na všechny, co si stěžovali, jak moc temný to je a tak udělali otočku o 180° a šli do dalšího extrému...
        • Já mám naopak obavu, že WW bude příšernej brak. Ale uvidíme, jak to uchopí. Šanci to rozhodně dostane :)
  • Lukyz
    Jsem zvědavej, zda to bude lepší jak Batman v Superman: Dawn of Justice *7*
    BTW dnes po dlouhém čekání vyšel The Killing Joke *14*
    • MARTASLJ19
      To bude určite lebo na tom pracovali schopnejší ľudia. Nie amatéri čo robili BVS. Škoda, že ľudia ktorí pracovali na Suicade Squad nedostali na starosť aj BVS lebo by z toho urobili zaručene lepší film.
      • Jack1947
        Tak třeba Batman měl pro mně nepovedenej kostým (nebo brnění?) potom to bylo celé plytké a kdyby poladily to nasvícení a bylo by i více vidět z toho filmu... hned by to bylo o nečem jiném.

        Navíc už název je docela zavádějicí když k tomu. BvS vlastně dojde až někdy v polovině filmu...
        • Tady nekdo nechape nazvy zjevne :D velmi casto obevujici se vec u modernich klonovanych jednincu s patkou a neprirozene hladkou kuzi, nemusis se citit blbe.
    • zrovna jsem dokoukal 3 hodinovou verzi a film je našlapaný. vše dává smysl a je to dobře propojené. herci super (afleck skvělý). wonder woman hodně epic. lepší než všechny marvelovky dohromady
      • kdepak, MCU je mnohem lepší...
        • PreidaQ
          Microcontroller unit?
    • Lepší než Batman v Superman je i čumění do zdi. Affleck má tlamu jak vjezd do pískovny...
      • Jack1947
        Tak tak, je tolik lepších filmu než zatemněná nuda alá BvS *3*
      • cumpi3
        az na to, ze Affleck je jednoznačně nejlepší batman

        a k ty tvy hube: http://images-cdn.moviepilot.com/images/c_fill,h_612,w_612/t_mp_quality/yqwjlp8u97engx2guzey/why-ben-affleck-s-batman-is-arkham-batman-s-counterpart-554185.jpg
  • tak na tento film se fakt hodně těším, marvel a DC to je moje...
    • Dík za info.
      • nemáš zač anonymku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit