Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra je TOTALNI hovadina. Absolutne katastrofalni arkadovy model kterej je totalne mimo, existuji hry ktere maji arkadovy model a jsou o hodne lepsi, proboha to je hruza na gamepadu, na klvaesnici, na volantu , vsechno je to hruza probohoa sakra uz starickej twisted metal mel lepsi jizdni model tahle hra je totalni fail, a ta grafika? to je co? prepalena hnusna a ty modely stromu a budov no to je hruza. jedine co je tam fajn je ten zoom na tu mapu ale jinak je tahle hra totalni FAIL
  • Sithard
    Tak po necelejch 3 hodkach jsem to zase odinstaloval.. Na videjkach to vypada mnoheme lepe :D ale ja se vcelku nudil a to jsem si i splasil 3 lidi do svoji "crew". Ta story mi tam spis prekazela a hlavne auta se chovaly tak nejak divne.. krasny pocasi, sucho a auto jezdilo jak na vode. Sice je to jakoze porad beta ale spis si pockam na Project Cars.
  • Kmotrx
    Jakoze hezky .. ale na 60 minut mi uplay dal ban za to ze sem dal moc pokusu o aktivaci nefunkcnich klicu :X aspon by od sad ty co uz sou aktivovany mohli mizet ... bo se tedka nelognu vubec na celej svuj uplay :X
  • Kdo chce klíč, tak se stačí tady zaregistrovat http://www.geforce.com/geforce-the-crew-beta-key-give-away a hned vám na email příjde klíč
  • tak nevím, ale jsou ty označený auta, co jezdí po městě skuteční hráči? Všichni mají genericky vypadající americký jména... nikde není žádnej globalní chat... jakobych hrál singl
  • proc to jede 30fps to je otresne jak spomalenej film to ja proste nemuzu takhle hrat, a stejne je to divne, ten arkadovej model je divnej a celkove ta grafika je nejaka prepalena nelibi se mi to *9*
    • co cekas od konzolovky :D
  • Tak po par hodinach v bete musim ricte ze to neni vubec spatny, pripomina to stary NFS MW coz byla moje nejoblibenejsi hra. Akorat to nemuzu hrat na volantu, pac pri zatocenu hra spadne na 5 fps, nevim proc.A tech 30 fps je hruza, zachvilku z toho boli oci. Nejde u toho vydrzet dlouho, prave kvuli tem fps, ale jinak je to solidni, zavodni adrenalinova arkada, kde mate chut vsechno prozkoumat a prosmejdit! Jsu celkem prekvapene. Jo a hraju na gamepadu a su pc hrac :-)
  • mne to thecrew.exe bere AVAST jako virus *10* *13*
    • Veskoslav
      Stačí nahlásit jako planý poplach a jede vše v pořádku.
    • Johnny
      Antiviry jsou naprosto k ničemu. Zahoď je pokud nemáš veřejku. Nebo nainstaluj Malwarebytes antimalware. Ten jako jedinej funguje!
    • Avast je virus:-)
  • Johnny
    Nějak nechápu logiku. mám třeba 5 let starou hru a hraju ji třeba v 100fps a víc... znamená to že hraju v budoucnosti když nějaká Crew hra poběží Nakonec až 60fps? :D
    • snorgrind
      tak vony i hry na PS2 jeli 50/60, nekdy me pripada ze s kazdou dalsi generaci konzoli se spis downgraduje, abysme u PS5 neskoncily u 15 fps .... *15*
      • Johnny
        víš co, ono přece 24fps je naprosto v pořádku protože v tom přece jedou i filmy, a je to plynulý :D :D
        • si z toho delas prd*del, ale spousta lidi tomu veri a je presvedcena ze 30 fps je dostatecne plynule na jakoukoliv hru .. :)
  • Navýšení framerate bude jistě součástí plánovaného DLC "Smooth Gameplay".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit