Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zeLOL
    velmi pekne urobene
  • *14* *14* *14* Lubime vsechny kluky, cekame Vas na nasem gay serveru BF3 *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ja nevim jestli to jiz nekdo predtim napsal, ale docela me rozesmivaji komentare typu tohle neni realita apod. :))) Ovsem ze to neni realita, ovsem ze barely s benzinem takto nevybuchuji, ovsem ze ti vojaci tam maji slepe naboje. V tom videu slo jen o to, ze grafika vypada fotorealisticky a ty hrane stopaze jsou udelany tak, aby vypadaly jako ze hry (ktera si na realitu ani moc nehraje). Lide prece nejsou tak blbi, aby nezponali, ze to neni ze skutecneho boje (jak je tu vidno podle chytrych komentaru podemnou).

    Pokud jsem se ale nechal nachytal nejakemu hromadnemu trollu, tak asi trolled hard :))).
  • Ty maj ale velkou reklamní kampaň...BF3 videí je konkrétně tady hafo, ale mw3 téměř vůbec...což je pochopitelně dobře :-)
  • proč má v té realitě vtom kulometu slepé??
    • Aby si nezlomil nehet *1*
  • No jako niekedy sa aj divim preco ked vijdem von maju niektore objekty tak malo detailov a s slabo vytesselovane, kde tu najdem hodne slabe textury a animacie postav. O efektoch ani nehovorim to skutočne slnko nedava vobec pekne luče. Nie ako v BF3 alebo Crysis. *1* Yop skutocny svet vyzera po grafickej stranke dosť slabo na hry nema. *8*
    • jdenou pri zapadu slunce po desti sem si rikal ze to vypada jako moh airborne. takhle to nejak vypadalo http://4.bp.blogspot.com/_SbcV8oS9tVE/SlByL8ISKiI/AAAAAAAAALI/zoXvQtFMt8E/s400/medal-of-honor-airborne2.jpg hlavne ty odlesky na zemi
  • K cemu je vlastne realita ve hrach, kdyz je hra nudna, zabugovana a v posledni dobe pro PC odflaknuta
    • Jo super, sotva jsem to napsal a uz minus, to hodnotite podle nicku?! ...Mysleno to bylo obecne, ne pro tuhle hru
      • ja sem musel dat minus, pro me multiplayer hry jsou vzdy zabavne
        • jo, jenze to ma i singl
          • jinak si na hru musim pockat asi 14 tydnu jeste nemam novy pc, ted se akorat vybiraj soucastky. takze mi hrabude lezet na stole
            • neni steam, neuvidi penizky. LP na youtube mi staci :D
  • Vůbec žádná část videa není reálná, protože i hraná část je doplněná o umělé detaily. Záběry z bojů, výstřely z pušek,výbuchy a atd. vypadají jinak. Na mě to video působí tak, že hraný scény doplnili počítačovými efekty, tak aby to vypadalo jako ve hře. Ty benzínový výbuchy RPGček jsou docela úsměvný. Jak tu někdo psal o výbuchu nádrže, tak nádrže z fyzikální podstaty i konstruktérského záměru nevybuchují. K explozi nádrže by mohlo dojít pokud by se zavřená nádrž zahřívala dostatečně dlouho, ale to klasický uzávěr na nádrži nedovoluje a při větším tlaku povoluje. Dobré je si uvědomit, když člověk přijede k nehodě, že auta nevybuchují, "pouze shoří". Ovšem pozor, může dojít k razantnímu vzplanutí vylitých provozních kapalin a následnému popálení, tomu však lze zabránit pouhou obezřetností.
    • myslilm ze sud z benzinem bouchne jen tehdy pokud neni plny a vzniti se prave vypary od benzinu. auto muze bouchnout ale ted nevim jestli to je ten pripad s tim sudem. koukam se totiz na borice mytu


      edit: precetl sem si ostatni prispevky a nekdo ma stejny vysvetleni jako ja (taky se asi divaj na borice mytu)
      • Stačí se trochu zajímat o fyziku, popřípadě chemii a nebejt vygumovanej z her a filmů. Tím jsem se taky ale dostal k tomu, že nadpis videa je totálně mimo mísu.
        • jeste jedna vec co neni a je ve hre, strelne zbrane ktere pri vystrelu delaj plamen, vetsina zbrani to nedela jsou jen specialni naboje ale ty se moc nevyuzivaj. nebo v bc2 pri vystrelu ze sniperky byla videt draha strely prozrazovalo to pozici snipera nevim jestli to je i v bf3
          • Jistě. A ani fosforovej náboj ti nazaručí zapálení. Stačí přemejšlet a nehltat všechno jak 90% těch, co tady přispívají. *3*
            • Podstatný je že to víš a je jedno z jakýho zdroje to máš. Svitla naděje, že se alespoň někdo v diskuzi zajímá i o něco jinýho než jen o hry *3*
            • kdybych nemel satelit kde davaj dokumenty tak to ani nevim
  • Psychotic
    Upřímně asi ve dvou třech scénách jsem měl problém, ale jinak to lze rozeznat dobře. Hry mají dnes skvělé a víceméně reálné animace, ale jsou moc "perfektní" - a právě to je ta věc, která je od reality odlišuje.
    Ale že se hry snaží být lepší než realita, bych nikdy nepovažoval na negativní jev :-)
  • No pro cloveka co si neni vedom a nesleduje hry jako takovy tak to muze byt problem rozeznat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit