Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí :)

  • DeathFish

    Bětko, tvůj věčný úsměv, humor a odhodlání něco změnit tu bude chybět, ale důležitá je osobní vnitřní radost a pocit štěstí, ne radost kohokoliv jiného. A tak běž, leť a buď volná! Upřednostni své vlastní sny a cíle a splň si je 😇 Držím palce. Měj se krásně a ať se ti daří ♥

  • Bublavak

    Je to hrozná škoda, že odcházíš 😪. Každopádně ti přeju především hodně zdraví a pak samozřejmě štěstí a úspěchy, ať už se rozhodneš dělat cokoliv. Taky moc děkuju Bradovi, protože znělky jsou super. 👍👏 (Dá se někde poslechnout celá verze, pokud existuje?) A poprosil bych název toho připravovaného/běžícího filmového podcastu, protože by mě určitě zajímal čistě ženský pohled na kinematografii. Díky moc. 😉

    • Stephano

      Je skvělý. Movie Witches (Bětka občas říká bitches) - Bety, Baty, Shial + sem tam host. Zatím jsem viděl všechny díly. Nejvíce mně pobavil Shrek. :) Posílám odkaz. Velmi osvěžující pohled na kinematografii, informativní a vtipný. Kinobox Female Power. :) Doporučuji Tam a zase zpatky s Vaškem a Lukášem o LOTR. 

      https://www.youtube.com/@moviewitches

      A speciálně pro Bětku: ANDOR! Impériu zdar. :) ♥

      • Bublavak

        Tam a zase zpátky sjíždím od samého začátku a pro mě jako neznalce knížek, kterej nečte klasickou beletrii, tak je to naprosto super, :D

        • Stephano

          I pro mně. A to mám doma knížky, ale holt na netu je tolik informací, že se mi lbí takový ucelený formát. :) Až mně to možná poprvé dostane k LOTR Online :D Zatím jsem za Saurona kosil vše v CK III. :D

  • Kallessin183

    Carpe Diem!!!

  • rohlos

    Jako Trojan Trojance, Ti Bětko přeju taky, ať se Ti daří ve všem, na co sáhneš.

    Budeš mně tu chybět...☹
    Farewell!

  • Ať se v životě daří. Nicméně ze zkušenosti vím, že podobné fanfárové rozlučky většinou netrvají příliš dlouho a vsadím se, že slečna je tu do půl roku zpět ;)

    • Kéž by. Ale předpokládám, že když se bude chtít vrátit k hram tak už to sem nebude a rozjede třeba něco vlastního. 

  • FakinAdsso

    Díky za vše a užívejte odpočinku.

     Jsem rád, že jste se s námi čtenáři a diváky rozloučila tak trochu symbolicky krásně odehraným City of Mist! Vůbec se (a to si dovolím mluvit za všechny) nebudeme zlobit, když si ve svém odpočinku najdete čas a chuť navštívit nás tady v jakékoliv podobě, byť jen na krátko znovu. 

     Ať jsou Vaše kroky doprovázeny štěstím a naplněním, kamkoliv už jen povedou a pokud možno, nechť nešlapou úplně samy, ale jsou vždy doplňovány kroky dalších super lidí. 

  • Inquisitor

    Jo stáří je sviňa:D

    • Bruh :|

      • Inquisitor

        No co, to časem pozná každý, věkem člověk vyhoří a potřebuje oddech a změnu. Na tom není nic špatného. To nebyla narážka, že je stará:) Ze stejného důvodu tady skončila stará garda.

  • KrejciPetr

    Děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalším životě :-) 

    Jinak obecně, děkuji celému Games kam se posouvá. Stará garda byla super a měla svoje kouzlo, ale web prochází vývojem, který vede k různorodým zážitkům, které vždy stojí za to.

  • Ked odide herny novinar tak je to skoda. Ked odide herna novinarka, tak to o to viac zaboli. Aj ked nam herny trh rastie, tak citanie pisaneho textu ku hram klesa, nehovoriac o hernych casopisoch. Pre mladsiu generaciu je omnoho jednoduchsie  pozriet video.

    Games.cz sa v tomto posunuli a to je nepochybne tvoja zasluha Betko. Kvalita videi a ich celkove prevedenie je nieco co tu ostane. Si dokazom toho, ze aj neznejsie pohlavie moze mat zalubu v hrach a nepochybujem o tom, ze si mnohe v tomto smere inspirovala.

    Vela stastia, rob to, co ta bavi. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit