Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zná nekdo datum - kdy budou možné k zakoupení kartičky z kreditem pro ČR?
    Jsem totiž jeden z tech kdo nemá kreditní kartu... *9*
  • tyhle moudra "zodpovednejch" paranu mě fakt nebaví, koho to tu má zajímat, na diskusi o hrách na herním serveru, že uz si desne dospel a mas jiny priority? To vyprávěj doma starý, ta te pochválí
    • bože, ani odpoved to neumí zařadit tam kam patri, to je fuk, rant proběh, reakce me stejne nezajima .)
  • Tak to byla opravdu rychlovka a ve hre uz jsou 50tky a zacinaji brecet, ze endgame je nuda a neni co delat (coz je docela sranda, kdyz to pochazi od fanboyu, kteri se hry zastavali az za hrob). Opravdu ty designery nechapu, na toto dojizdi skoro kazde MMO a nikdo si to nepohlida. Jak jsem nedavno psal, v bete se mi levelovani zdalo moc rychle, ale ze se objevi brekot behem prvniho tydne, to jsem teda necekal :). Jasne, sice se jedna o totalni no-lifery, kteri pari non-stop, ale do mesice bude max level spousta lidi - a je vymalovano. Proste TESO je genericke MMO a stejne tak i dopadne.
    • Navic tak rychle nevyexpis postavu ani trebas ve wowku s nejakou tou vybavou pro expeni urcenou. Zkratka je videt, ze to podelali jeste vic, nez swtor - tam to trvalo pokud vim cca 14 dnu ;D.
      • Kdyby ti lidé četli dialogy a trošku si tu hru užívali, tak jsou leda v zádeli a ne na 50 úrovni. Že to nemá pořádný endgame je věc druhá.
      • U SWTOR je nutné nezapomínat navíc na solidní příběhy a zpracování těch jednotlivých postav (byť ty úkoly kolem byla nudná katastrofa).
        Tady u TESO nevím, nemohu hodnotit, protože nevlastním a nehraji.
  • kdyby se jen ždibíčkem hra podobala kvalitám traileru tak nehraju nic jinýho :)
    • Hah, pravda :). Kazdobne by clovek alespon trosku podoby s tim trailerem cekal - v roce 2014 od Ackove P2P hry, ktera pry stala 200 milionu dolaru...
      • Kdyz si uvedomis, ze ta hra stala mozna sotva 50 ... a ten zbytek jde prave na takovy ptakoviny jako tenhle filmecek ...
  • pět miliónů registrovaných v betě je pěkné číslo, ale tohle číslo je dost mimo reálný počet hráčů. Betu jsem hrál moc rád, ale bohužel měsíční poplatek mi zabije i sebelepší MMORPG. Problém není v pěnězích, problém je v čase. Až si budu moct koupit časový kredit jdu do toho, ale zaplatit měsíční poplatek a odehrát za to dejme tomu deset hodin? :( Navíc venku se dělá pěkně, budou dovolené..
    • To se myslim nestane. Cela tahle strategie je zalozena na jednoduche rovnici. Zaplatis = budes chtit hrat co nejvic, aby sis za ty prachy uzil. U nekterych se to meni v regurelni zavislost a pocit "nehraju-neco mi utika" . Zavislost je vlastne to, oc jde predevsim. Ten casovy kredit by nebyl spatny, koneckoncu zavislejsi a castejsi hraci by asi stejne zustali u stareho modelu. Ale jak znamo, poptavka urcuje nabidku a byt najdes dost lidi, co by s tebou souhlasili, poptavka je to stale mala. A hlavne, na trhu je f2p model a p2p mmorpg defacto vymiraji, takze tenhle krok by byl dle me az na poslednim miste. No, me uz je to vcelku jedno, s vekem se mi meni priority a hrani uz, narozdil od drivejska, pada v zebricku stale niz a niz. Mmorpg jsou pro mladsi hrace, kteri se nauci do skoly a pak pari celej vikend a rodice jsou radi, ze je nikdo neotravuje. Jenze po skole prijdou jine starosti a me uz zacina dost vadit, ze od hry nemuzu treba jen tak odejit, aniz bych ji nezkazil ostatnim, nebo neumrel. At udelaji tvurci system placeni jakykoliv, herni system me za chvili omrzi nadobro.
  • Kdy už se konečně tahle stránka přejmenuje na HATES.CZ?
  • Mne se to zatim velmi libi, nejlepsi questy v mmo imho, jen me desi podobne zpravy:

    http://elderscrolls-online.tiscali.cz/forums/showthread.php?1819#post41606
    • Nejlepší questy v mmo má samozřejmě tsw :)
  • sipecka
    Veskoslav bude tvrdit, že i péčko se vyvinulo z Dekameronu, jen aby měl pravdu.
    • No ty jsi tu chybela, uz aby se zprovoznil ten detroller na transexuály jako jsi ty.
    • Jack1947
      Veskoslava nech nachvily byt a uz pises dalsi Recenzi?... ( nebo nepis... coz ostatne ani nedelas)

      Ja zase napisi nejakou tu kritiku. ( palce v ctenarskych recenzich davat zatim nelze).

      *4*
  • Rohatý trpaslík vypovídá o fundovanosti autora vše.
    • Myslis toho Norda na obrazku? A ty rohy na helme?
  • sirWallace
    Chtelo by to mozna, aby jste si uklohnili dite, odbornici.. Pak nebudete trvat na titernych rozdilech ve slovickareni a bude Vam naprosto jasne, co je pohadka, at uz Vam to napsali na Wiki jakkoliv a at to driv bylo jakkoliv.)

    Kdyz Vas dite poprosi o pohadku, budeme mit hned jasno, pokud to nemate v hlave vybrakovany...
    V pohadce byvaji fantasy prvky, stejne jako byvaji v hororech.. opravdu nechapu smysl tohodle zvatlani.. Ale pobavilo, tak mozna tenhle smysl to melo mit :)
    • Tady je nadhled sproste slovo kamo. Promlouvat nekomu do duse je zbytecne. Tohle je internet, misto bez respektu a ucty k ostatnim. Bud jen rad, stejne jako ja, ze te vychova timhle mediem minula;-)
    • Nechapes smysl tohoto zvaneni a sam se svym druhym odstavcem do tohoto zvaneni aktivne zapojujes. Bravo! *2*
    • Tři roky češtiny na MU. Myslím si, že tomu problému rozumím široko daleko nejlépe.
      • vonTossis
        Čtyři roky češtiny na OSU. Můžeme pokecat. *4* Když čtu, jak se tady přehazují průjmy a pojmy, je mi až.smutno A vidím, že jsi měl trpělivost to i vysvětlovat. *1* A Veskoslav, to je prostě expert. Ten by se klidně hádal i s Newtonem, že s tím jablkem neměl pravdu.
      • Takhle zbytečně promrhat život...necítíš se blbě, když se koukneš na absolventa matfyzu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit