Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parada, hned si to bezim nekoupit!
  • Vlezl jsem na ms store a vidím to tam ke koupi sólo za 19,99 dolaru.
  • potřeboval bych nějakou nepřehypovanou recenzi, ten bullshit ohledně kvalit původní hry byl mocný a pak za pár hodin skutek utek....tak by mě zajímalo, zda to fakt bude tak dobré...někdy...ale po prvním, nebo druhém placeném DLC?
    • zalezi co ocekavas, ale hlavni je si uvedomit ze je to MMO a tak ktomu pristupovat, za nejvetsi minus aktulne povazuji malo obsahu a za nejvetsi plus je strelba, zbrane a PvP, ale PvP samozrjeme jedine v premade, to same o je o raidu s PUGem je to proste nehratelne, jak rikam je to MMO FPS scifi,
      grind tam ani ve finale moc neni, jsem pracujici clovek s rodinou a za ten mesic jsem si v pohode udelal dve postavy na max power level, sla by i treti, ale hunter me nelaka, posledni 2-3 tydny uz jsem hral jen milestony a trialy
      • No mne to ako "mass multiplayer" nepride. Na planetach je tak dokopy po 10 ludi. V jednotlivych modoch +- 3. To je este menej ako mali hry predtym ako sa vobec MMO vyraz zacal pouzivat.
    • Už podle toho jak hype kolem D2 rychle chcípnul bych si nedělal velké naděje. Hraje se to jak borderlands2, stím že je tam větší důraz na grind v high-end obsahu. Pokud tě tento typ her baví, tak tě to určitě zabaví už teď..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit