Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Takže tam přidají PVP fps mode? clap- clap... 😐

  • Realtoltek

    Tak tomu říkám pořádnej open world co strčí closed world Cyberpunku do kapsy levou zadní :).

  • TheGGG

    že bych se o tuto hru konečně začal zajímat?

    • Jack1947

      Je tam singleplayer tak jo ( Chytl si to na EPICu?)

    • Hele, zajímej se jen pokud máš stovky hodin času a nevadí ti opravdu brutální grind. Do jistý míry se teda ten grind dá kompenzovat pokud se přisaješ na někoho bohatýho, ale to je pak takový.... Meh...

      • Pro novacka naprosto smrtici grind, ale jak se dostanes pres tech prvnich X desitek hodin tak nevim, uz mi to takovy grind neprijde. Nemam problem vydelat prachy, pro zdroje staci koukat po misich nebo si pristat v SRV. V podstate, ted uz mam cca 500mil a to je dost penez na to abych nejaky grind necitil. Samozrejme se to nejspis zmeni ve chvili kdy se dostanu ke Korvete, ale to mi bude jeste par hodin hrani trvat. Leda ze by NMLA zase odpalili nejakou stanici...

      • TheGGG

        a na nějaké solo hraní s občasným přistáním na planetu to není? Budu si o tom muset něco zjistit, ale úplně mě hrabe z toho, že tady není pořádná hra, kde se dá lítat vesmírem i chodit po planetách a má to dobrou realistickou grafiku. Toto právě vypadá nadějně, když tam přidají ty střílecí pasáže a plnění nějakých úkolů na planetě atd.

        • Realtoltek

          Jasně že je.  Hráči grindili peníze hlavně proto, že je to v podstatě endgame :). Ti bohatí si nedávno pořídili kariery za několik miliard a ti bohatí a chytří čekají na odysseu a koupí si celý město s kasinem :O))). Pokud budes hrát tak si mě přidej do přátel třeba na steamu mám stejnej nick  a za pár dní budeš miliardář.

        • Sólo hranie s občasným pristaním na planéte je aj to, čo bežne robia "Exploreri" ako sa nazýva jeden z typických archetypov pre pilotov - momentálne to robím aj ja, práve sa vraciam z jednej prieskumnej cesty čo má dokopy okolo 12000 ly a kvôli zmene rytmu sem tam pristanem na nejakej planéte a povozím sa v SRV, čo je také vozidielko, ktoré vieš prevážať v lodi... stále sa dajú v pohode nájsť systémy, ktoré ešte nikto neobjavil, takže ak sa ti pošťastí, môžeš mať hrdo mat svoj tag, nech ostatní vedia 😀

          Každopádne tento datadisk bude dosť vítaná zmena, lebo pridaním inžinierov sa E:D znovu zmenil na poriadny grind, NPC lode sú viac "bullet-sponge" a niektoré lode sú vďaka tým upgradeom až príliš OP... ale pokiaľ človek hraje v prevažne Solo móde ako ja, tak NPC až taký problém nie je a gankeri už vobec :) 

          • TheGGG

            díky za info. uvidím, jak to bude vypadat po tom datáči

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit