Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • (oprava) jaký je rozdíl mezi Rising Storm a Rising Storm - Digital Deluxe ??
  • ahoj jaký je rozdíl mezi základní verzí a deluxe verzí ??
  • Tak jsem si to taky zahrál. První okamžiky Iwo jima za Japonce, bežím do bunkru, vykouknu z něj a tam se na mě směje plamenomet *1*
    Kdo by si chtěl se mnou zahrát, tak jsem Kosic1942CZ
  • Nevím, jak v Rising Storm, ale v RO2 mě totálně s_r_a_l_o to levelování a XP - tyto věci fakt ve hrách nechápu, to jsou autoři nynějších her tak připosraní, že se bojí, že by to nikdo bez toho nehrál? Pás nábojů do MG34, který byl ve válce standard, dostanete až na 50. levelu a to trvá nechutně dlouho, než se tam dostřílíte... Zrovnatak bubnový zásobník do PPSH 41 - 25. level... Na to se dá říct jen WTF... Předpokládám, že v další hře od Tripwire bude hráč na levelu 1 úplně nahý a beze zbraně a bude se muset dostat aspoň na level 10, aby vyfasoval papuče *1*
    • 25 lvl s PPSH jsem měl za hodinu hraní... Fakt hrůza :)
      • S PPSH se mi levelovalo celkem dobře, ale jednou jsem si řekl, že chci lvl 50 s mg34 a to trvalo fakt nechutně dlouho - pokud nehraješ proti botům, kde není problém mít víc než 100 killů za kolo, tak je to opravdu mega otrava... Po nějakých dvou týdnech jsem se dostal myslím na level 40, pak už mě to přestalo bavit
      • Jestli jsi hodinu mydlil boty tak jsi fakt skill0r
        • No a co? :D
  • TheGGG
    BANZAÍ ŠINÉÉ BAKAJARÓ
    (-_-) (-_-) (-_-)
  • heyy kucii koupil jsem Rising Storm - Digital Deluxe se mi nabiidlo instalovat RO2, RO2 beta a Rising Storm beta,,,,,,, jak tomu mam rozumět, RO2 beta jsem bubec nedal stahovat takže instaluju RO2 a Rising storm beta a až to skočí do normální prodejní verze tak budu sosat zas Rising storm????? bo jak to funguje???
    • Uz jsem to psal dole, tobe staci nainstalovat pouze ro2, rising storm beta nestahuj, ta bude/byla ukoncena.
    • RS zatím nemám,ale myslím,že když si koupíš RS tak RO2 k tomu bude zdarma a můžeš mezi něma přepínat,takže sis koupil 1 hru a 1 základní si k tomu dostal zadarmo *1*
  • Sweet! I've just received my free Riot Points!

    >> FreeRiotPoints.me <<
  • Hlavne dulezite info, Rising Storm se stahuje do slozky od RO2 a navic je spusten pre-load at muzete hned dnes hrat, tzn. pravym na ro2 - vlastnosti - beta - preload a hura stahujem 7 GB. Uvidime se na bojisti.
  • cztorrent powa
  • 25% plus tech 15% a mas krasnejch -40% dolu a vyslo to na 8,30euro *3*
    • odkud tych 25%?
      • Kdyz mas zakladni RO2
        • Když máš základní RO2 tak nemusí ani nic kupovat, jen máš pak ve hře přístupnou jen rifleman class... Jde o to že vývojáři nechtěli aby, kdyby, někde na serveru byli v rotaci mapy z Rising Storm to hráče vykoplo.. Tak udělali takovejhle krok a za mě mají respekt :)
          • Inquisitor
            Dobré vědět, aspoň vyzkoušim.
            • No už tam RO2 veterání píšou skoro v každé hře RS že to jdou hned koupit :D
      • 25% když už máš původní RO2 koupenou.
    • jj ja som rovno kupil digital deluxe za 12.50 je tam mrte toho este kebyze ten payday2 neni taka draha.neviem preco neni to AA titul

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit