Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191
    sorry za double post
  • Phillios191
    Díky bohu !!! Teď jsem si oddych, že nepokazí jméno tak skvělé hře z WW2. Tak se těším, na nějaké info o skutečném BiA - Hell's Highway bylo skvělé.
  • Danny28
    My prayers have been answered! *15*
  • sugyn
    Borderlands?Me to spis pripada jak pres kopirak prejety Team Fortress.
  • mám vás všechny moc rád :-* ptáček s chocholkou <Ó
  • x_ander
    Je pěkné vidět, že občas zapracuje i ten zdravý rozum a odsune komerční nenažranost některých vydavatelů. Zrovna BiA mě sice nikdo moc nebralo (hrál jsem jen jedničku), ale když oznámili Furious 4 jako pokračování série, jen jsem nechápavě kroutil hlavou. A najednou to jde. Way to go...:)
  • Bohu díky ! Ale jako arkádu to beru a těším se na to. *4*
  • Takze ked uz to nema nazov znamej kvalitnej znacky, aky vyznam ma tu hru vobec dalej riesit? jedine co tu hru drzalo na verejnosti bol nazov, takto po dneskajsku si na tu hru niekto viac nevzpomenie
    • x_ander
      To je nesmysl. Jasně, známá značka daleko víc táhne, o tom žádná. Ale i značky jako Assassins Creed, Mass Effect nebo Borderlands byly před 5 nebo 6 lety neznámé. A dnes?
      Pokud bude Furious 4 kvalitní hra, své hráče si najde i bez nápisu BiA v názvu.
      • ja som nepovedal ze neznama znacka nemoze byt kvalitna, ale, uprimne, vyzera toto zaujimavo? podla mna teda nie
        • medzi nami Borderlands pred 3-4 rokmi vyzeral tiež na dobrú vtákovinu....
    • ZvacA
      Řekl bych i naopak. Takto z toho můžou vytěžit obě strany - BiA jako značka sama o sobě absencí tohoto projektu zůstane v sérioznější rovině, což řadu lidí potěší a F4 teď má větší šance zaujmout, protože si ji každý, alespoň ne dle názvu, nebude spojovat s něčím, co by mělo ruinovat oblíbenou hru a snad by i z hecu stálo za vyzkoušení. Přitom je změna názvu taková blbina, ale ono skutečně se na tu hru dívá jinak, když se netituluje značkou, se kterou nemá společný ani ten koncept. Takto se hra vnímá jako další sranda Gearboxu, která by teoreticky mohla nakonec i překvapit.
  • Black_Hand
    vytecne rozhodnuti.
  • Cosi
    "odpojení hry od BiA série rozvázalo tvůrcům ruce, takže si mohli dovolit do hry implementovat nové prvky..." To jako předtím se drželi svázání značkou Brother in Arms? http://www.youtube.com/watch?v=9tImMSgv-bs
    • Acindards
      Ne oni na značku BiA úplně srali. Jediny co to mělo s původníma BiA společnýho byl název a možná doba zasazení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit