Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GTX 460 nebo 5850 jako min i max?? A přitom DX9? To se k Arkane Studios jen doufám zatoulal tiskařský šotek....
  • rad bych vedel jestli to pobezi na XP.....myslim ze to zde zapomneli napsat....protoze na amazonu pisou i XP ......
  • Stejnak si to zahraju na svým 5 let starým PC (s775)... intel c2d e6420 @ 2.13 Ghz, Radeon 5750, 4 GB DDR2 800Mhz ram na skoro plný detaily, vždycky nadělaj, i Diablo III mi jede na plné docela v pohodě. Na co si kupovat novy PC, Skyrim taky jelo pekne, ale taková zpatlanina zabugovaná, že jsem to vydržel přes úvodní část, než se dostanete do jakési vesnice, nuda, připadal jsem si jako v 10 let staré hře.
    • Nj v rozliseni 1024/768 se to machruje...Dej to na 1920/1080 a pak nebudeš psát nesmysli..
    • No jo, jenze ty hry co jsi jmenoval maji jako minimum GF8600.. GTX460 je ctyrikrat vykonnejsi.
    • a ještě... nechápu, co je na tom skromného, když nároky jsou vyšší než na BF3, který mě nenapadlo ani kupovat/instalovat/warezit, to si raději zahraji jednou ročně na starým enginu COD s "dobrým" příběhem" za odpolene a zadarmo (i když uznávám, ty 4 hodiny s MW3 byly fakt málo, zkrátka takový nemastný díl, to zakončení, na MW2 ani BO to nemělo).
  • Když koukám na ten screen,vybavuju si stařičkýho KINGPINA.Kdo hrál,ten ví *3*
    • DangerousDave
      every hardcore gamer became Kingpin in late 1999
  • What the fuck? Autor je trochu mimo, tohle je prvni hra, ktera ma GTX460/5850 jako minimum. Docela do nebe volajici diletantismus, psat o naprosto nejnarocnejsi hre, ze ma pohodove naroky.
  • Tak tohle se hezky v den vydání stáhne, otestuje a na Vánoce koupí ve slevě *4*
    • Tohle se stáhne otestuje a nic se nekoupí bo kdo by to kupoval když už to dohraje *lol*
  • Shenkster
    Ani nechci vidět to nadávání na optimalizaci až hra vyjde
  • Co jako poznm z informace "DX9 kompatibilní se 768MB RAM"??? Proč tam nepíšou řadu grafik např nv.2.., 4.., 5.., 6..
  • No nic zahraju si to kdyžtak za 1-3 let, stejně budu upgradovat comp až s novou generací konzolí *5*
  • Pocitac vetsiny hracu skutecne nestrha, ale to dnes zadna hra. Faktem ale zustava, ze jsou to nejvyssi HW naroky za posledni roky, ktere jsem videl. Ja si to tedy pred upgradem PC rozhodne nezahraji.
    • Mel bych se trochu opravit - jsou to nejvyssi minialni naroky, ktere jsem videl. Dnes uz ale vsici koukaji automaticky na doporucene a ty zase tak vysoke nejsou, to je pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit