Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kulhy_parici_spici
    To bude pastva, hltám tu stylizaci!
  • skoda toho tahoveho boja
  • Jestli budou potrebovat vic casu, at ho maji. At je prvni verejna verze uz hratelna a nepotrebuje ladeni a hlavne at to ladeni pak nenuti zacinat hrat od zacatku znovu a znovu.
  • del0
    Luxus. *14*
  • ten hlavny screen vzdy ked vidim pripomina mi malbu island of dead
    https://www.google.com/search?q=isle+of+dead&es_sm=93&biw=1138&bih=650&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=WfxdVYuCKYj6ywPjkYHQCg&ved=0CAcQ_AUoAQ
  • martin.mares.984
    Jen aby to nebylo odlozeno...Doufam, ze tohle bude jeste lepsi nez Pillars... prece jen prave technologicky je to mnohem libivejsi - dabovane dialogy a hlavne ta graficka stranka + animace. V predchozim delsim gameplay videu bylo krasne videt, jak byl ten pohyb realisticky a prizpusoboval se terenu a rychlosti - napr. beh do schodu. Hlavne ten herni svet a "mytologie" ma neskutecny potencial... snad jim to vyjde!
    • Uplne suhlasim, az na to o tom odlozeni. Ak sa ma stat, ze maju vydat nedorobenu hru, tak to kludne aj rok pockam aby to spravili spravne. Koniec koncov nieje vela hier, tak ako pises, ktore maju taky potencial co sa tyka sveta, mytologie a toho spravneho RPG pocitu. Bola by skoda, ak by to stroskotalo na technickom spracovani a bugoch, len kvoli tomu aby to cim skor vydali alebo stihli nejaky deadline.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit