Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Intel byl je a bude na hrani vzdy vykonejsi nez AMD, i kdyz je v dnesni dobe rozdil pouze v par procentech fps.  Otazka je, jestli je s pomerem cena/ vykon vyhodnejsi. Odpoved zni NE.

  • Taky bych pockal na AMD, kdyz bych nemel otresnou, 9 mesicni zkusenost s rx 5600 xt. Opravdu se budu dvakrat rozmyslet, jestli si jeste neldy pustim AMD grafiku do PC... 

  • Derp_1337

    Ne, není to totéž.

    V prvním případě totiž jasně jedou do mínusu. V dnešní době se prodávání za dotované ceny dá totiž označit za nekalou soutěž.

    Zatímco prodávat něco za náklady sice není moc výhodné, ale pokud je s tím výrobce spokojený, tak je to v pořádku a nikdo na to nemá co namítat.

  • LessPh

    tak za rok, až budeš mít C1 přijď, protože evidentně B2 na YT nestačí;-)

  •  B2 mi vyhovuje;)   

  • LessPh

    Jasny, vsichni profici to oznacuji za prvni opravdovy next gen a ty mi tady povidas neco o bohu, tohle zkousej v nedeli rano v kostele, ale na me teda ne:D

  • LessPh

    V tom pripade lekce anglictiny a za rok tady:D

  • Třeba úplně nerozumím hw, a třeba i proto budu ve svém názoru vyveden z omylu, ale myslím si, že u reference není ohledně jejího výčtu vlastností, tak předznamenávající teplota nebo hlučnost, jako její výkon a příkon.

    Jestli se průvodní vlastnosti, nemusí jako důsledek nějakých ne až tak měnných parametrů, pevně pojit na určitých hodnotách, neznamená, že ty nemohou zůstat víceméně obdobné, i při jejich značném pozměnění.

  • unicz

    Proboha, hra na více jak dekádu starém API DX11 NEMŮŽE být nextgen. Co to tu proboha trollíš😲

  • pustil jsem si to a nic objevnejsiho nezaznelo;)

  • LessPh

    Podivej se znovu a pust si zvuk:D

    Pokud neumis anglicky, tak se ti vysvetleni bohuzel nedostane, nejsou cisla jako cisla;-)

  • Dotovat nebo prodávat za náklady je parkticky totéž. Výsledek je stejný - srovnatelný HW levnější než PC, ale pak tě oškubou jinde.

  •  tak to predpokladm, ze to budes hrat taktez v 540p

    aby si tech 20% dostal, to dava smysl 

    zatimco ve 4k uz je rodil 0% 

  • LessPh

    Ano stoji, podivej se na digital foundry, posledni video o MSFS s recommended settings, rozdil intel a amd je 20% accross vsema rozlisenima, ve prispech intelu, pokud si dobre pamatuji. MSFS je prvni next gen a i DF se rozhodlo jet benchmarky jinak nez konvecne a doporuceni.. intel all day baby!

    Sorry link na YT neposlu, tyhle snadny sarvatky resim z mobilu on the go:D


  • https://www.guru3d.com/articles_pages/microsoft_flight_simulator_(2020)_pc_graphics_performance_benchmark_review,4.html


    4k rozdil nic

    2.7k par snimecku


    vazne bych chtel tvoje ruzove bryle, ale ok stoji ti to zato, budis ti prano

  • LessPh

    Pro me je pridana hodnota jasna a bez negativ - svoje priority a cile mam srovnany:-)

    Nikdy mrkni na YT na MSFS srovnani intel a AMD a uvidis cos jeste nevidel, double digit rozdily tam proste jsou, proto AMD ne.. jako cena/vykon ano, ale jako vykon rozhodne ne..

  • narazel jsem na pridanou hodnotu vykoupenou jen negativy... 

    jestli si stim ok pak v poho,  ja bych to kvuli par procentum ve hrach nevymenil.....teplo, hluk, nutnost, silnejsiho zdroje.  

  • LessPh

    Ne, spotreba opravdu neni problem, proc jako? To nechapu, jako ze nemam na ucet za eletriku, to jako fakt?:DD

    Chlazeni mam zajisteni i s prebytkem pro pripadny OC, na ktery je tohle CPU staveny. 

    Promin, nejak jsem cely tvuj prispevek nepochopil a nevim kde je problem?:DD

  • LessPh

    Asi to nebude tak horky:D

  • LessPh

    Uz se neptam, uz mam rozhodnuto od vcerejska...Intel Inside:D Ja teda nevim, ale ja spotrebu fakt neresim.. a az tady jednou bude ta budoucnout kdy AMD bude super cool, rad prehodnotim, ale zatim cisla i trendliny rikaji opak..,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit