Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xcomik
    Hele asi nikdo tomu tatarovi neřekl že už k nám přichází tuším COD 9 nebo 10. Nechci toho vola poučovat ale naposledy byl v esportu COD4 a to díky řadě věcem které pozdější díly naprosto vyškrtaly nebo překopali. Řeč je pochopitelně o dedikovaných serverech dále pak o možnosti server modovat v rámci nastavení tzv PAM modu nebo například možnost natáčet zápas pro kontrolu zda nepoužíváte nějaký hack apod. Navíc takové delikatesy jako peer to peer servery byly opravdu velkým epic failem Activisionu (a to jsem žádné COD ani v esportu nehrál).

    Na PC vyloženě zabili vlastní značku a důvod proč se COD dostalo do podvědomí. Nebýt COD 1,2,4 tak by o COD dneska pravděpodobně nikdo ani nevěděl a rozhodně by nemělo ani takovou hranost.
    • Bohužel, tenhle trend půjde dál (do kytek), dokud budou mít královské tržby za svojí předraženou převařeninu od svých věrných oveček (čest výjimkám), jejichž inteligence se dá docela snadno rozpoznat dle jednoduchosti jejich komentářů... *7*
      • rubinov argument o e-sportu je sice blbost ale co mate proti cod? proste arkadova strilecka, nehraje si na realitu. mnohem vic mi vadi zabugovany battlefield ktery se preci jen tvari ze je realny a pritom neni
      • Jack1947
        A neni to nakonec dobre, at si hraje kazdy co chce , kde chce jak chce. Ta svoboda no neni to paradni vec... *3*
        • To sice jo, nicméně je to pak návod pro ostatní hry, jakým směrem se ubírat, aby stoupaly zisky... o to jde... a jestli hráči budou tíhnout po jednoduchých hero řežbách bez dalších kvalit, bude se postupně z mnoha her stávat podobné bahno... protože kdo by nechtěl nahrabat penízky... *7* Kdyby CoD neovlivnilo byť jen jedinou hru, čert to vem, nicméně ten trend zjednodušování a zepičťování je bohužel vidět *9*

          Nu což... zatim je co kvalitního hrát...
          • Jack1947
            A jake treba napriklad *7* , neovlivni to urcite vetsinu her a kvalitnich her bude vzdycky dostatek aspon doufam, kdyby nebyl tak uz nevim cemu verit. *9*
  • mark rubin vypada jak hnup
  • espor jim chleba neplatí, takže to je dost hloupa vymluva
  • Krásný výmysl, aneb jak si odůvodnit pořádný šit :D
  • Jack1947
    Proc by se proboha menilo, vzdyt je to tak vyborne nebo ne . Paradni zastaravajici "engine", nadherna grafika s detaily , krasne efekty a detailni grafika, vynikajici letmy proverena hratelnost
    Vlastne zde nevidim jedinou nedokonalost, je to slibne se rozvijejici serie , celkove si myslim ze je to paradni hra, vsechny nove lepsi veci atp. Skoda ze pro mne je jen SP, a asi to tak i bude a navic to je fuk, radsi bych si zaparil COD1 a UO, bavil jsem se u nej velmi az COD prehodnoti svuj system a prestane jen recyklovat a "pridavat" , nebo mozna kdybych mnel kamarady a hrali by jsme vyhradne spolu to by myslim smysl melo takhle nema, (stale vice zacinam uvazovat o Titanfall to se mi jevi mnohem lepe nez recyklat COD... ).
  • haha takovy kec sem neslysel uz hodne dlouho
  • CoD a esport? :-D Chaos bez skillu.
  • prudislav
    přijde mi že slova ESPORT a KILLSTREAKY se krapet odpuzujou
  • a proč by to menili, kdyz neco funguje tak nema smysl to menit. a cisla mluvi jasne že to lide chteji. a co se týče toho že je na trhu prostor pro jiny typ strilecky, no nevim zkuste nejakou jmenovat. ja znam akorat armu (nikdo nehraje), red orchestra (mala komunita, nic velkyho) a nepopularni ghost recon online. kdyz znate neco jineho, napiste, rad si to zahraju
    • tonnymontana
      CSko ti nic nerika?:D lidi co maji skill a nevadi jim ze musi trenovat aby dali HS jdou do cska. ostatni si muzou zapnout cod.
      • Jack1947
        Lol, to se snad neda o tom ani mluvit ve srovnani ani nijak jinak , Cs a COD jsou sdve odlisne hry... i kdyz by mohl byt videt , notna davka inspirace je to tak . Presne jako CS:S a GO a obe a 1,6 proste , nebe dudy a loutna *4*
        • bavime se o současnosti, píše se rok 2013 tak prece nebudes vytahovat 15 let stare cs omg *7*
          • Jack1947
            Ted , joeovy dokonce dochazi argumenty , no to se povedlo. *15*
            • tonnymontana
              jack: jsem rad ze to vidis stejne:) on to musi videt kazdej kdo ma alespon jedno oko a hry hral. jj ted jsem si vsiml ze uzivatel ma nick joe :D to nema cenu argumentovat.. bych si stejne tak mohl povidat s kaktusem. snad jen doplnim ze CS:GO neni stare 15let...

              jack: jj rikas to presne i mezi 1.6,source,go jsou strasne rozdily a jde krasne videt jak je hra provedena do detailu. zbrane porad stejne, mapy taky ale rozdil v hratelnosti je propastny. i kdyz si ted obcas zahraju GO, tak 1.6 je pro me neuveritelne vyladena hra a vhodna na progaming. jak jsem uz psal kdybych mel vzit protipol cska asi bych sahl kdyby se dneska jeste hral po unreal tournament, to je zase nadherna skakacka kde na profi urovni je to i docela slozite s pocitanim respawn itemu. bohuzel uz se moc nehraje ale mame tu quake live ktere zarucuje hraci silenou jizdu:)
      • vzdyt cod je nastupce cs-ka a ma stejnou hratelnost jen v bledemodrem. v realne bojove situaci nikdo nedava "headshoty" , ani sniper. dokonce cs je ješte vetsi arkada nez cod
        • tonnymontana
          mno tak to ses hodne vedle:) jestli ti prijde stejne csko a cod tak mas bud popelniky na ocich nebo...a to bych musel byt uz trosku sprostej. zkus si zahrat obe hry a jestli i potom ti budou pripadat stejne doporucim ti nejake vysetreni. neboj je to zadarmo a urcite pomuze.

          sry ale na to nejde rict nic jineho.. jestli ti prijde stejne i the sims a train simulator tak v tom bude zakopanej pes
    • Jack1947
      Je plno "F2P" her, tech je spoustu a hraji se hodne sam sem i par FPS hral a na zastrileni je to ok, ted se jeste dalsi chystaji (Dirtybomb).
  • Vtipné, hlavně esport u COD se zastavil na čtvrtém díle, další už nejsou použitelné. Nemůžou očekávat, že lidi, co to hrají pro prachy, každý rok přejdou na nový díl, to je nemožné.
    • tonnymontana
      jj asi tak. vem si ze u cs:sourc se komunita neprijemne rozdelila coz se snazi napravit az cs:go. kdyby vychazelo kazdej rok csko dopadlo by to jako cod a to znamena strasne:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit