Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikoz ta hra je tak ve fazi beta a ma season pass , navic to nedelal paradox ale tu hru vzal pod svoje kridla, jsou planovane minimalne 2 dlc.Hodnoceni te hry na steamu vicemene odpovida realite.
    Nekoho to chytne hned druhej se rozkoukava.Mit tahle hra demo tak sou prodeje polovicni.
    Pro me neddelana hra
  • Za me to ... funguje, ale neni to nic, z ceho by clovek pad na zadek. Navic to postrada veci ktery by clovek tak nejak cekal ... ze trebas auto na dopravu materialu si ten material bude v ramci dojezdu vozit samo a ne ze ho tam treba posilat rucne. Nebo trebas naprosto silenej "filtr" pro vyber kolonistu.
  • Zkusil jsem to. V podstatě Planetbase, ale s víc infantilní grafikou. Tak asi nic.
  • No já jsem rozjel první kolonii, mám tři dómy se zabezpečenou infrastrukutou a tak 70% vyzkumu hotovýho a zatim se mi to hodně líbí. Jsem typ hráče co moc nezrychluje a užívá si atmosferu a vymýšlet rozložení kolonie je hodně zábavný. Celkově to působí vcelku uvěřitelným dojmem. Za mě po dlouhý době hra co jsem koupil v preorderu a nejsem zklamaný. Poctivá stavěcí hra. K plusu je to, že jsem za nějakých 8hodin nenarazil na chybu nebo bug. Rychlostí mi to připomíná spíš takový vesmírný Banished než zmiňovaný RimWorld tady v diskuzi.
    • je to vesmírný Banished a pěkné na pohled - necháš to jet a dáš si pivo : )
    • amen synu
  • SterakDary udělal podle mě na hru takový hype, že si ji možná i koupím
    • Nebudeš litovat. Co sem koukal na youtube tak to vypadá na super oddechovku.
      • ale nesmíš nastavit mapu s krutomrazy : D
    • Toho som prestal sledovať od doby čo začal robiť sponzorovaný obsah.
  • Pořád nejsem rozhodnut. Na jednu stranu Tropico považuji za super hru, ale na druhou stranu vše ostatní od těch vývojřáů byla dost slabota. Tak nevím jak moc věřit tomuhle. Viděl jsem pár videí, ale pořád mi to přijde jako naprosto pprůměrná budovatelská strategie, která dělá dobře všechny ty defaultní věci, které tam hráč očekává. Ale nemá to nic, čím by to mohlo zaujmout? :-/ Nebo mi něco uniká. Vidím v tom pořád jednoduchý tech tree and resource chain, který jen budu sledovat a kolonie poroste a hotovo. Žádné velké plánování nebo znovuhratelnost.
  • hmm pre mna je to príliš prefarbičkované..škoda...:) *5*
    • Vždyť je to celý hnědý :-D Pár barviček je možná uvnitř dómů, ale ty zabírají tak málo místa a jsi odzoomovaný, že je to stejěn jedno.
    • na druhou stranu, z psychologického hlediska dává smysl, že jsou dómy pro kolonisty barevné s křiklavě zeleným trávníkem a stromy, aby v té jednotvárné pustině tolik nepropadali depresi *4*
  • Puvodne jsem chtel s koupi pockat, ale nakonec sem neodolal. Bohuzel zatim je pro mne hra mirne zklamani. Graficky je to neco uzasneho, ale po herni strance to na takovy Rim World nema ani zdaleka.
    • Rim World je ale zcela uplne neco jineho.
    • Mě zas vyloženě nesedí ta "dětská" stylizace (což asi nekousnu)... raději bych něco ve styly https://blackbirdinteractive.com/news/project-eagle/ nebo alespoň ve stylu Anno
      • Na tohle jsem taky narazil. To má.byt hra nebo nějaký jejich projekt pro výzkum ? Homeworld jsem dohrál a moc mě bavil tak se těším na jejich další počin.
        • Demo pro DICE - o osudu neni stale rozhodnuto. http://forums.blackbirdinteractive.com/forum/news-and-updates/5712-project-eagle Snad to dopadne :) Dal bych si to hned. Homeworld je super, vsechny dily.
    • Zrovna jdu napsat, že doufám, že se to povedlo. Tak nic *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit