Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No pokud si zaplatí vývoj a týmu to pomůže tak proč ne, toto je první krok, který se mi nepříčí, na rozdíl od titulů, které si zaplatili fanoušci hry a při jejím dokončení přišel Epic a řekl: "na**at, nic hrát nebudete, tady vám vyplatíte refundy a táhněte protože exkluzivita".

    Vedení Epic je zkrátka jedna sebranka prolhaných hovad a hajzlíků, nic víc.

    • Marines
      Naprosto souhlasím, EPIC sice velkohubě prohlašuje, že hráčům, co se složili na vývoj hry, bude možná refundovat vklady i když, s bůhví jakým poměrem, ale děláním exkluzivit zrovna mne třeba jen nasírá. Už jsem si řekl, že třeba Bl3 od nich kupovat nebudu a klidně rok počkám, takže pokud to vývojářům nevadí, mne také ne, jenže za rok může být vše jinak....  
  • Firingo

    Zdravá konkurence je dobrá a Steam ji potřebuje, žádný jiný obchod mu nemohl zatím ani zdaleka konkurovat, což ho netlačilo k tomu se opravdu zlepšovat a snažit. Jenže tohle není ani náhodou zdravá konkurence. Pokud by EPIC chtěl dělat zdravou konkurenci, tak si přitáhne zákazníky skrze služby a pohodlí, které Steam nenabízí. Natahovat zákazníky tak, že "podmáznu" vývojáře her aby jejich hra byla po jeden rok dostupná jen u nich a tak fanoušci museli jít na jejich obchod pokud si jí chtějí zahrát tak to je pomalu opak zdravé konkurence, to si spíše budují vlastní monopol, protože postupně stále více her jinde nekoupíte. Takže dokud EPIC bude místo konkurence pomocí exkluzivit budovat naopak vlastní monopol, tak já osobně si tam nic nekoupím, takové praktiky podporovat nebudu.

  • Jack1947

    Dlaší exkluzivka? To zabolelo auch 😬

  • Proc? Problem mit druhy launcher? Nechapu ze nedokazete pochopit ze dalsi konkurence steamu je dobra pro vsechny, jak hrace tak developers

    • Veskoslav

      Můžeš mi říct jednu jedinou věc, co mi to přineslo jako zákazníkovi? Kromě toho, že jsem zrušil objednávky na Metro atd.?

    • twicer

      Mám oba launchery, žiju, dýchám, neřeším. Ale docela by mě zajímalo jakou výhodu má epic vtuto chvíli pro koncového zákazníka, stačí jedna.

    • Kompost

      konkurencia by bola keby to vyslo pod roznymi platformami a tie navzajom sutazili o zakaznika cenou, zakaznickym servisom, cimkolvek. toto je monopolizacia, nema to nic spolocne s konkurenciou a uz vobec to nie je dobre pre vsetkych. pochopim to u internych titulov tej ktorej spolocnosti (ubi, bethesda, microsoft...), ale skupovat si od vydavatelov vyhradne prava na pretlacenie epic storu je bahno. a to vravim z pozicie niekoho kto ma na bezmala kazdej sluzbe nieco.

      • Jack1947

        Zachvilku jim vyschne studna a bude zase klid.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit