Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pár let zpátky ,když jsem hrával Runescape tak jsem byl schopen strávit celý víkend kopáním gold ore a jeho přetavením na bary ,které jsem nakonec prodávali levněji než ore.Jo zlatý časy.
  • Tilwaen
    Bleskovka: "Hráči v RuneScape 3 zabijí každou minutu celkem přes 2000 krav. (+ infografika) "

    To tam snad děláte něco jiného než že kopete šutry? Kacíři.
    • Všiml jsem si že máš ve sbírce her lotro, hraješ to ještě ?
      • Tilwaen
        Nene, už nejméně rok-dva ne. Nicméně byla to dle mého MMORPG s nejlépe propracovanou hratelností jednotlivých charakterů - každý se hrál úplně jinak a zároveň všechny stejně zábavně, moc ráda na to vzpomínám. Příběh byl také výborně zakomponován. Třeba až někdy bude chuť a nebude co hrát, tak se k LotRu někdy vrátím *4*
        • Před dvouma dnama začal letní festival tak bys měla oprášit účet :)
          • Tilwaen
            No jo, však tam je každou chvíli nějaký, je to pěkné zpestření hraní *4*
  • Musím říct, že jsem byl po přečtení zdejší diskuze lehce skeptický, ale hru jsem si přesto vyzkoušel (je to skutečně snadné, postačí prohlížeč). A mohu směle konstatovat, že přes počáteční nedůvěru jsem se asi 3 hodiny zaseknul na kutání do šutru a byla to skvělá zábava! Ještě nikdy mě kutání do šutru ve hrách nebavilo tak, jako tady. *3*
  • Tilwaen
    Už dlouho mě žádná diskuze takto nepobavila :-D
  • dethro
    Co tady mele o nejakem kutani do sutru? :D To je ta hra jenom o kutani do sutru ? :D
    • Spíš Games jenom o trollingu. *2*
  • co to tu je za profi trolling :D
  • Gordar
    S radostí vzpomínám jak sem ve dvojce trávil kutáním do šutru alespoň 3 hoďky každý den.. jojo Runescape
    • A spousta dalších tobě podobných ti čekala 3 hodiny za zády až budeš mít plný inventář a budeš se potřebovat té rudy zbavit. Jojo, zlatý Runescape *1*
      • Tilwaen
        To pak přeci nezbývalo než rudu z inventáře vyhodit (zničit) a jelo se nanovo!
        Jojo, zlatý Runescape *15*
  • Pracuju jako hornik a casto s chlapama kutame do sutru az 6 hodin, takze rad prijdu domu a oddechnu si pri 3 hodinovem kutani sutru.
  • Na Runescape nedam dopustit. Potom co sem si vylepsil skill na kutani tak muzu kutat az sest hodin v kuse. Kam se na to hrabe trapnej mining ve wowku.
  • určitě vyzkouším, viděl jsem to u kámoše a myslím, že by mě bavilo kutat do šutru 3 hodiny. v jiných hrách mě to nikdy nebavilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit