Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum

    Jasně, jsem ten nejhorší ze všech, protože mě pobavil reakce ruské televize na hru. Ta tvoje první věta platí spíš na tebe.. Tzzz. 

  • Jack1947

    Co je na Zemanovy špatné?  a argument že pije a žere jak prase neberu, bych chtěl vidět tebe vzít si na hrb osud čech !

  • PCMR

    To asi nevysvětlíš tomu vygumovanci. Podle jeho stupidní logiky je Merkelová zodpovědná za Hitlera...

  • PCMR

    Lenin byl v prní řadě žid, stejně jako 80%+ Bolševickė vlády. Zajímavé číslo, když si vezmeme, že židi reprezentovali pouze 1% populace. Ale ticho. Tuhle tvrdou pravdu radši nikde neříkat. Zvlásť né v době, kdy bolševici mění světovou stranu.


    Každopádně dávat vinu jednomu člověku je samozřejmě nesmysl. Pokud si myslíš, že Stalin rozhodoval o každém mrtvém, tak si hodně mimo mísu. Ty mrtvé má na svědomí režim, včetně vlády, lidí kolem Stalina. Dávat např. Holodomor za vinu jen Stalinovi může skutečně jen nevzdělaná guma. Doporučuji víc studovat a míň se ohánět číslíčkama a nějakyma odkazama o tom kdo zabil víc lidí. Působí to dětsky.

  • Jack1947

    "noví" uživatelé ehm ehm...

  • PCMR

    Řiká kašpárek, co pod článkem o nějaké Ruské televizi tahá do diskuze Stalina a Lenina a ostatní označuje za kobliháře (učebnicové ad hominem) ještě dřív než zacne s argumentem. Ty si solidní pacient. Typický případ internetové gumy, jejíž ego je mnohem vyšší než inteligence. Doporučuji ignorovat.

  • Cvicme_v_rytme
    Ne, proč? Jen si ale uvědom, jak se chováš. Chápu, že má někdo averzi vůči Rusům, i když mi není vždy jasné proč. Mezi kolegy mám Rusy i Ukrajince a i mezi nimi jsou normální lidé. Největší paradox ale je, že lidi jako ty se vlastně chovají jako hulváti a přijde jim to v pořádku, protože mají přeci svojí pravdu. Můžeš si ve finále podat ruku s lidmi jako ten reportér, protože jsi stejný trouba. A přesně kvůli lidem jako ty ve volbách zase vyhrál Zeman. Smutný je, že si to neuvědomuješ.
  • species
    A ted si predstav jaky prekvapeni je to pro me, ja posledni far cry co jsem koupil byla dvojka.
  • twicer
    Ale neprotiřečím, jen si mě nepochopil :) Stím co sis jinak psal s kolegou víceméně souhlasím, manipulujou obě strany, ale jen jedna vtom dokáže tak mistrně tančit.
  • twicer

    V pořádku, ale ono to často vypovídá spíš o rozpoložení člověka, než kvalitě samotné hry. Far Cry nestojí ani za řeč, po pětce už si zas pár dílů nekoupím.

    Tu změnu k nepoznání bych moc neočekával, hold si budeš muset dát ještě x-krát klasickou 2033

  • 2) S tim nakukovanim do ucebnic strilis od boku. Ale musis chapat historii SSSR a momentalni situaci rusu aby ti bylo jasnejsi proc se tam na ty dva nepravem divaji pozitivne. A ani ucebnice s tim nic moc nezmeni. Bezny rus z duvodu uplne jinych starosti bezneho zivota vubec neresi jaka byla skutecna historie tech dvou individui. Pro bezneho rusa Lenin a Stalin prinesli prumyslovou revoluci a Stalin vyhral velkou vlasteneckou valku (oznaceni ww2 od napadeni ruska nemeckem). Akorat teda vetsina projektu a planu pro prumyslovou revoluci uz byly vytvoreny za carskeho ruska, ale komuniste si to privlastnili a mnoha desitkami let masirovanim obyvatelstva propagandou to natlacili tak hluboko do povedomi, ze to ma presah i po padu komunismu (nehlede na nektere pokusy urcitych skupin lhat vedome i v soucasnosti [tohle jsou ty zrudy]). A stejne tak zamlceli rozpoutani ww2 Stalinem spolecne s Hitlerem. Divat se pak v tomto kontextu na bezneho rusa, ktery to nevi nebo neresi jako na zrudy neni uplne fer. Je to jen nasledek dlouhe propagandy, socialni a ekonomcike zaostalosti, spatne vzdelanosti a nedostatek autorit se kterymi by se bezny rus mohl stotoznit. Ale Lenin (ac to byl taky pekny parchant) byl proti Stalinovy jeste slaby odvar a muzeme byt jedine radi, ze se ke korytu nedostal Trockij, to by bylo asi jeste mnohem horsi nez Stalin. 

    3) Afrika je extreme socialne (i jinak) zdevastovana mnoha set lety "okupace" vsemy moznymy narody. Na odchod kolonizatoru se da divat z ruznych uhlu a asi by to bylo na dlouho. Ale neda se rict uplne ze inteligence (nebo spis to muze byt trochu zavadejici), ale vzdelanost je tam nizka. I kdyz rasiste by ti priblblyma studiema vytrzenyma z kontextu dokazovali ze cernosi maji geneticky danu nizsi inteligenci, coz je samozrejme nesmysl. Inteligence je primo umerna vzdelanosti a nase mereni inteligence je ve sve podstate nevhodny nastroj k podobnym zaverum (samozrejme pro lidi se stejnyma moznostma vzdelavani ma jistou vahu pro porovnani). Inteligence tak jak ji merime neni fixni parametr, ale meni se v prubehu zivota s resenim ruznych slozitych ukolu. Pokud mozek neni stimulovan vhodnymy podnety uz od raneho detstvi, prizpusobi se "nizke zatezi" a nema duvod se v tomto ohledu nijak rozvijet.

    ps.: jenom aby nahodou nedoslo k omylu, Lenina i Stalina opravdu rad nemam :)

  • (musel jsem to rozdelit, moc jsem se rozepsal)

    @iSpirit

    1) Cim lepe bude minulost zdokumentovana, tim lepe se v tom budou budouci generace orientovat, resp. alespon ti co se o to hloubeji zajimaji. Jakekoliv "mazani z ucebnic" je blbost. Ale predpokladam, ze jsi to tady myslel spise obrazne ve smyslu te adorace, takze to nema asi smysl dale resit.

  • Sheepa

    Nejlepší post v celém diskuzním vláknu, který bych bezvýhradně podepsal.

  • species

    Proste me to vubec nebavilo, radsi hraju novy Far cry ktery jsem hral naposledy dvojku.

    Radsi si projdu klasickou 2033, ale mozna to do roku 2020 vylepsi k nepoznani.


    Jestli jsem kvuli tomu v ocich nejakyho randoma na games, slusne receno, hlupak, tak budiz.

  • iSpirit

    1) Historie jasně ukázala, že lidstvo chyby opakuje, ať jsou dějiny líčeny sebelépe. Takže je opravdu je jedno, jestli se omílá pořád dokola Hitler či Stalin. Ale ano, souhlasím, vždycky je lepší znát minulost. Problém je, že dost často je minulost interpretována jinak a zneužívaná pro propagandu režimů. Což můžeme pozorovat dnes a denně.


    2) To není subjektivní názor, to je fakt. Klidně se spolu můžeme kouknout do čínských, ruských či korejských učebnic, uvidíme něco jiného, než se učíme my. Tady je zase to ohýbaní historie pro podpoření propagandy totalitních režimů. Takže ve finále se země Jako Čína či Rusko z chyb svých masových vrahů nepoučí, jelikož jim je ta historie ohýbána.


    3) Nemáš všechny podklady, nebudeme soudit budoucnost na základě dneška. Souhlasím, že přelidnění je problém. Afrika je problém, vždycky byla, nejhorší pro Afriku byl odchod kolonizátorů. Afrika nemá špatné podmínky, je tam spousty nerostů a dalších surovin, problém je hlavně nízká inteligence obyvatelstva.  jenže zapomínáš na spoustu proměnných, může přijít přírodní katastrofa, může být vyvinuto jídlo, které zasytí obyvatelstvo světa z minimálních nákladů. Nikdy nevíš, proto jsou všechno jen spekulace. 

  • Marines
    Přečetl jsem článek a říkám si proč, je tolik diskuzních příspěvků, vždyť článek nijak závadný, nebo chybný není a  ono po přečtení několika diskuzních perel, vše každému dojde, zase kvalitní levičácké zvratky a to i pod článkem o hrách. Tyhle "levičácké propagandistické pravdy", jsou morem dnešního internetu a to hlavně v česku. Běžte si raději zahrát nějakou hru, politice stejně nerozumíte....! 
  • Magister_Peditum

    Tak se mi zdá, že si sem zabloudil z idnes nebo z novinek, ne? 😂

  • XorxoxTalarius

    Sovetsky svaz ;)

  • twicer

    Je to stejnej koridor co předchozí díly, jen je to na povrchu. Pokud to hraješ na gamepadu a ještě seš ktomu levej jak poleno, tak tvé tvrzení o totální nudě a nejhorším gunplayi co jsi viděl zní dosti hloupě, slušně řečeno.

  • kdo se má do zblbnutí bavit o texturách, herním scénaři, herních postavách, zbraních, míře rpg prvků a Dark Souls?.....po 20 letech to už k smrti nudí :-DD 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit