Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parkan II vyšel s českými titulky a ruským audiem, které se mě líbilo mnohem více než to anglické.
    Bugy bohužel nějaké jsou, ale dá se to hrát a dohrát.
  • martin.hromadko.14
    Já bych ještě doplnil, že o podobnou věc se pokoušel poněkud kontroverzní vývojář Derek Smart se svým Battlecruiserem Millenium Gold. Tam se taky vesmírné akce střídaly s planetárními.
  • Parkan II i Precursors už nějakou dobu hraju, pak ještě ruský sci-fi Utopia City a ještě třeba White gold. Ale to jen machruju, že umim rusky, tak nemusim čekat x let, než se to někdo rozhodne přeložit do anglickýho nebo snad do českýho jazyka *1* *5* *8* *2* *15*
  • Myslim ze Parkan 2 je o dost lepsi a hezci, a je uz delsi dobu na steamu. Ja bych spis ocenil Steam nebo aspon GoG verzi Precursors, ale to se asi jen tak nestane.
    • Precursors existujou i v (celkem zdařilý) český verzi, pokud jde o to..
      • tvrdy.mar
        Kde ji prosím najdu? Jeden fanoušek našeho týmu RPGčeštiny se na ní opakovaně ptá. Děkuji za odkaz či odpověď.
  • Parkan jsem dostal od rodičů tehda jako darek. Byla to jedna z mych prvnich her. Jen jsem ale bud nepochopil ovladani, nebo to proste byla nejaka vadna kopie ... ale pomatuju si, ze vzdy kdyz jsem vystoupil z toho kokpitu, a šel tou lodí kamsi, tak se na konci otevřely dveře a při pohledu do prostoru za nimi to zatuhlo a nic nešlo dělat.
    • mam tu taky takhle letitou originalku a presne na tom zacatku pada, nejspis spatna kopie z vyroby...
    • solomon.short
      ona ta hra ve sve dobe byla dost zabugovana...
  • Na rok 97 to zase tak špatně nevypadá. Kolikrát jsem si to chtěl ještě někdy zahrát, bohužel bez úspěchu. Konečně svitla naděje.
  • Uff, to tuhle starou ruskou ohyzdnost je vazne dneska nekdo schopen hrat???

    Jako nic proti retru a nostalgii, ja si klidne zahraju 30 let starou hru, ale tohle byl obravdu blivajz uz ve svy dobe *15*

    Mimochodem mam dojem, ze to bylo dokonce lokalizovano do cestiny, vcetne dabingu...
  • Pripomelo me to nedodelanou, ale na svou dobu a ambice naprosto neskutecnou a typicky vychodni hru Precursors - masivni ambice vymykajici se bezne komercni zjednodusene vychodni produkci, jako napr stalker....skoda ze nikdy nemaji dost prostredku....dat jim tak penez co padlo na Division ci Destiny, to by bylo
    • zjednodusene zapadni produkci sem chtel napsat
  • Výborná zpráva.

    OT:
    Vzpomněl jsem si na hru, která byla strategií, ale zároveň bylo možné se přímo účastnit bojů. Bylo to tuším z druhé světové války. Nevěděl by někdo název této hry? Já to nikdy nehrál, ale kdosi mi o tom vyprávěl a viděl jsem pár obrázků. Pokud by někdo věděl, předem děkuju.
    • RTS s moznostou ovladat jednotky ale scifi bolo aj Machines
    • Díky všem za tipy. Kouknu na to.
    • solomon.short
      Across the Rhine?

      http://store.steampowered.com/app/329620/
    • OPenetrator
      Nebylo neco podobnyho v posledním datadisku Company of Heroes?
    • Soldiers: Heroes of World War II? Případně pokračování Faces of War? Nic jiného mě bohužel nenapadá
  • Tak to ste mi udelali velkou radost mel sem originalku ale na new windech mi to nechtelo valit konecne to po x letech dohraju moje prvni hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit