Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autore co nám tu cpeš tvuj hudební styl? Mě se hudba líbí a spoustu ostatním jak vidím taky
    • sleepless
      Pokud se vám ta hudba líbí, tak se vám líbí. Já vám to ani necpu, ani vám to neberu. Mě se nelíbí a jediný rozdíl je v tom, že já to můžu napsat do článku a vy to můžete napsat tady v diskusi. Problém?
      • Vy jste opravdu sefredaktor tohodle tady?!... Je zcela v poradku napsat do clanku, ze se vam osobne hudba nelibi. Ale pusobi HODNE zaujate, napsat rovnou, at si to vsichni vypnou, ze je to bezpohlavni. Problem je ten, ze vy to v tom clanku onou formlaci lidem OPRAVDU cpete. (clanek jsem si precetl az po vasi reakci, abych byl objektivni).
        • sleepless
          Ta informace v clanku ale je subjektivni, cili nejakym zpusobem zaujata a neni tedy objektivni, ani byt nema a nechce takova byt. To je snad zjevne. No a pokud bych chtel nekomu neco cpat, tak to video zde poskytnu rovnou beze zvuku a hudby a bez odkazu na demo atd. Jinak predpokladam, ze nikdo nebude zvuk vypinat jen kvuli tomu, ze se nekomu jinemu nelibi. Zbytek uz je jen slovickareni.
          • "Rovnou vám radím, abyste stáhli zvuk, tenhle bezpohlavní rockový podklad slyšet opravdu nepotřebujete." .... Neraď te a rovnou řekněte , že rock bez koulí vás neoslovuje ;)
    • Spis jde o to, ze v puvodnich Cannon Fodder byla uplne jina hudba, ktera k tomu parodickymu stylu na valku skvele sedela. Tahle "zni to jako Metallica" vubec nevytvari tu legracni atmosferu, takze se k tomu opravdu moc nehodi.
  • пушечное мясо.. hrůza
  • Jestli tohle vám přijde jako důstojný nástupce herní legendy, tak jste buď slepí, nebo jste původní dva díly vůbec nehráli. Mně to připadá jak hra na motivy "tower defense" a navíc je to barevné jak Sonic a Rayman dohromady *7* Na nový Syndicate tu každý nadával a tuhle amateřinu tu budete vychvalovat do nebes?
    • Zkoušel jsi to demo ? ... zřejmě ne, oba díly jsem samosebou dohrál včetně Christmas a Fotbálkovýho bonusu. A nemyslím si že je tohle špatný nástupce, hratelnost je dosti podobná včetně rozdělování teamu atd. Jediné co vytýkám je hudba, ta je opravdu špatná. Dnes jsem si dal do WinUAE z nostalgie první díl a je už dohraný (mimochodem i díly od Sensible byly hodně barevný když už narážíš na tohle, sensible znamená prostě senzační no :) ... takže mě nezbývá než se těšit až to na Steamu bude v ENG jazyce *5*
      • AD HUDBA :No na .... ratatata killer! .... to fakt nemá , ale to už z nás mluví nostalgie ;)
  • Jo ... Jo ... Jojojo ... Jooooooo
  • Odulin
    :) Tak to docela překvapilo. Je to Cannon Fodder v moderním kabátku...ale ta muzika se k tomu fakt nehodí *11*
  • No na gameplay videu to vypadá vážně dobře . Bál jsem se , ale inspiraci starými levely tam poznávám . Šup sem s tím ;)
  • No soudě podle screenshotů a herních videí na youtube bych to komentoval slovy jednoho z účastníků zahraniční diskuze na téme této hry............They ruined the legend.... *9*
  • A ja myslel, ze tohle bude nejaka blbina, neco na zpusob Cannon Fodder, zkriplena hra v modernim duchu. A vono to vypada vopravdu jak Cannon Fodder 3 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit