Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se tyce termovize jednoznacne souhlasim na druhou stranu takove IRNV v BF3 bylo take zpracovano priserne. Hlavne na poustnich mapach jeho fungovani pusoblilo vylozene smesne.
    • Tak ta termovize fakt mazec. Nedávno jsem dohrál Splinter Cell Chaos Theorry (kdo hrál tento, nebo jakýkoliv jiný díl SC vyjma posledních, pochopí) a tam byla termovize k ničemu už na vzdálenost pár metrů. Použít ji v takovém prostředí jako bylo v traileru, uvidím jen modrou obrazovku a rozhodně ne detailní postavu na cca 100m. Jinak to ale vypadá, že se Poláci snaží a po mizerném prvním díle vydají životaschopné pokračování. To se naopak nedá říct, bohužel, o Rebellionu a jejich Sniper Elite, kde jsem si první díl, náramě užil a druhý v mém případě skončil u dema, páč mi to vrchovatě stačilo. A tím aktuálním spin-offem (či co to je) s náckama to podělali úplně *11*
  • 20. vteřina, proč je ta puška tak teplá, když je to prostředí kompletně chladné? to ji měl strčenou v zadku?
    • táhní trolle
    • Že by s ní třeba už střílel ?
      • a zatímco hlaveň zůstala chladná, optika, tlumič a plastové části jsou teplé?
        nedomyšlená textura

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit