Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nějak mě to vyzuálně nenadchlo. Main character je tak nějak igráčkoidní a animace z cutscén vypadají jako by nebyly ani mocap.. Na to kolik maj takovýdle tituly budget je to docela smutný kino, ale zas je fakt, že jsem docela náročnej divák :) Rozhodně když bych chtěl nějakou next gen řežbu tak asi sáhnu spíš po novém zaklínači a hlavně je na obzoru Dragon Age a ten zatím nevypadá, že by měl konkurenci
  • Ristoro
    Vypadá to parádně. Těším se. Ovšem vykrádání ostatních her nehorázně bije do očí. Ten Eagle Vision z assassina nebyl snad nutný, otravoval mě i v AC4, nemusím vidět přes zeď, abych dohrál hru, panebože... Doufám že to půjde vypnout.
  • Mato1987
    Silne som zvažoval kúpu, aj cena je celkom prívetivá 29.99, no hneď som si všimol rôznych predobjednávkových bonusov a podobných chujovín a ešte k tomu už ohlásili aj season pass za 19.99, tak to asi vyzerá, že si to už len z princípu nekúpim hneď, ale počkám si na nejakú celistvú verziu. Čo som čítal recenzie zbežne, tak väčšina písala, že súbojový systém im pripadal ako z batman arkham city a niektoré herné elementy ako keby boli inšpirované sériou assassins creed a to sú hry, ktoré veruže nemám veľmi v láske. A takto to nakoniec vyzerá, že na hru asi zanevriem úplne. Neviem no, mám fakt zmiešané pocity....Možno tak ako som spomenul na začiatku, že hre dám šancu, keď bude vo výraznejšej zľave v kompletnej edícii.
    • hm soubojovy system v batmanovi mi prijde dost dobry...jasne je to na efekt, ale proste je radost se na to divat :D
      • Malleth
        Není je na efekt, mechanicky taky funguje skvěle. Základ je poměrně jednoduchej, ale ten systém má hloubku a naučit se používat všechny pohyby už vyžaduje slušnej skill.
      • Ristoro
        Soubojový systém v Batmanovi je jeden z nejlepších(spolu s DmC). U takových her je výhoda, že může být trochu přehnaný, můžeš skákat 5m daleko a 10m do výšky, prostě to u her takového typu nevadí.
      • Mato1987
        Ja uprednostňujem skôr hrateľnosť, súbojový qte mi príliš nevonia.
  • Lotr
    S touhle hrou to udělám stejně jako s novým dílem Dragon Age.
    Stáhnu si jí. Budu hrát několik hodin. A pokud bude alespoň 50% tvrzení z trailerů pravdivých tak si jí koupím.
    Jsem totiž neuvěřitelně skeptický k informacím která zatím máme. Vše vypadá až moc dobře.
  • mno..aby to nedopadlo ako väčšina hier okolo ktorých je pred vydaním veeeeľké halooo..... *5*
  • Doporučuju přečíst např.recenzi na Kotaku nebo mrknout na nějaký gameplay videa (ne trailery), aby člověk pochopil jak ten Nemesis systém funguje. Vypadá to naprosto skvěle.
  • Upirátím, zkusím a pak možná, bude-li to dohratelný, koupím. Nechám se překvapit. *9*
    • jedním slovem ubohost
      • Magister_Peditum
        Tak pokud by existovaly demoverze, tak jo.
        • Wut? Let's playe, twitch streamy, recenzie, video-recenzie atd, to vsetko ti povie o tom zhruba tolko, co dema. Dokonca aj viac, vzhladom k tomu ze mozes vidiet aj sekcie, ktore do dema z roznych dovodov napchat nejdu/nechcu. V tejto dobe ospravedlnovat piratstvo neexistenciou dema je cisty alibizmus.
          • Morraw
            To je všechno hezké, ale ta nejpodstatnější část chybí a tou je jaký máš ze hry fyzický pocit. Třeba když se díváš na FPS, tak težko zjístíš jaký je pocit ze střelby. Když to nemáš v ruce, tak takové věci necítíš. To je to samé jako by sis šel kupovat auto a mohl ses na něj jen podívat, pak by se s ním před tebou někdo projel a nakonec by jsi dostal dvouhodinovou přednášku o každém detailu. Výsledek by byl, že o vlastním pocitu z jízdy bys věděl kulový.
            A vůbec se nedivím, že jsou v dnešní době lidi tak skeptičtí a první si to radši stáhnou.
          • Magister_Peditum
            Ano, můžu vidět celou hru a nemusím jí ani hrát... *1*
  • Vypadá to na zajímavý QTE cutscene simulator.
  • Dear Monolith,

    we want another FEAR game from you, guys (or atleast something similar). Thank you.

    Best regards,
    Me
    • Dear Izmael,
      we appreciate your interest and devotion to F.E.A.R. franchise (you forgot the dots).
      Unfortunate reality is that you are alone who wants this and we're tired of making same sh*t for all these years.
      • Dear Monolith,

        then fuck you and fuck all your future video games. Thank you and have a nice day.

        Regards,
        Angry Monolith ex-fan
  • Sranda ta pc-optimalizace, 6GB Vram při max nastavení textur je opravdu next -gen xD. K té hře. Mně to připomína takové super moderní hry viz. AC, všude ukazatelé, stealth zabití= jedno kliknutí apod. Padla i šestka a IGN teda rozhodně nevěřím...
    • 6GB na kartě? Takový faily bojkotuju už jen z principu.
      • jn, docela fail, to nemá cenu ani pirátit.. ty textury už budou asi ze skutečnýho života, když to chce 6GBVram při FullHd...
        • "textury už budou asi ze skutečnýho života"

          Já si říkal co dělají dělnící na dálnici D1... mění textůry.
          • +1

            2 lidi nepochopili *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit