Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sla by tato hra i na ps3 ?
  • S hodnocením souhlasím , dohrál jsem to , ale víceméně jen z rutinní povinnosti . Některé scény působí velkolepě , nicméně opakování protivníků a zejména dost repetitivní boj ze hry nedělá nic jiného , než likvidátorku vašich prstů na joypadu . BTW , za den to bylo sjeté od začátku do konce .
  • No nevím, kouknul sem na ten trailer z Yorku a ty pohyby postavy v boji a reakce + chování ostatních postávajících nepřátel kolem jsou katastrofa... :-(

    Od next gen bych čekal asi víc. Grafický zpracování bude asi super, to bylo i vidět na traileru, ale mám pocit že ta hra se prodává za dost velký prachy a aby to bylo jen krásný na pohled si myslím že asi nebude stačit...
  • Kdybych měl ten new xbox Tak bych si to zahrál. Hl. že v mrkvosoftu se dusovali ze v W8 bude zabudován emulátor na xbox hry a zase houby.
    • By pak nikdo predrazeny Xboxnetbookalakonzole nekupoval a vsichni by ty hry hrali na PC. *15*
      • Nejsem před asi 3 roky o tom byla řeč, možná že byla řeč o emulování 360ky ale slibovali to, to vím.
        • Jack1947
          Nejaky link ? Abych rad precetl jakto skutecne bylo.
          • tady to máš: http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/21499-utery-plne-spekulaci-na-windows-8-bude-mozne-spustit-hry-z-xboxu-360
    • Jack1947
      Si blazen... mozna na prvni Xbox a to tedy hoodne nadnesene...
  • Jinak k recenzi: s tou souhlasím a vše, co v ní padlo, je v podstatě pravda, ačkoliv je to občas silně zjednodušené.

    Ale měl bych dvě poznámky:
    1) Boj stylem "jedna rána štítem Y a bušit do X" funguje jen na nízké obtížnosti. Na vyšší, zvlášť Legendary, skutečně využijete všechny možnosti a chce to silně používat efektivní obranu/krytí a kotouly, jinak je velmi, velmi brzy po vás.

    2) Nikdy jsem na zápas v multiplayeru při matchmakingu nečekal déle než minutu, obvykle 20-30 vteřin.
  • zahrajte si a potom si spravite recenziu sami ...myslim ze tato recenzia je dost zaujata ale neva sto ludi sto chuti
    • Proboha vždyť to dostalo 6/10, co ti na tom přijde zaujaté?

      Osobně bych řekl, že je to spíš ještě nadhodnocené...
      • lebo to hravam a 6/10 je hlupost ale je to tak ako som napisal 100 ludi 100 nazorov
        • Pravda, spravne by to melo byt tak 2/10
          • Zahrajte si hru a pak kritizujte, 6/10 je minimum co by te hre mel nekdo dat.
            • Mě to tedy jako žádný zázrak nepřišlo
        • Zahraj si God of War, Castlevanii, DMC a pak říkej, že 6/10 je hloupost. Tahle hra jim hratelností nesahá ani po kotníky. Zachraňuje jí vizuál a to, že funguje.
  • Každý kdo tuhle slátaninu sledoval od počátku vývoje musel vědět jak to dopadne. Stačí už jen to že měla být Kinect only...
    • MickeyMutant
      Looking back, there was never ever chance for any kind of glorious summer with this son.
  • Odulin
    Rád bych to zkusil ...už jen kvůli té podívané. :)
    • mrkni na YT zazitek hrani budes mit stejnej, kdyztak mackej klavesu X pro 100% autenticnost *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit