Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednicka byla uzasna,skvela atmosfera,podmaniva hudba,uzasny gameplay a dvojka vypada zatim snad ve vsech ohledech jeste lepsi.Nemuzu se dockat.
  • Tohle mám rád-člověk si říká,bůhví,kdy hra vyjde,a teď najednou v září.Super!!!A teď ještě Journey,The Last Guardian a Diabolo 3 a jsem v klidu *2* *2* *2*
  • Ty videa by měla být celkem 3, tedy na konkurečním webu jsou 3 ;) Každopádně na tohle se moc těšim, jedničku mam a je naprosto bombastická a tohle bude určitě taky skvělá zábava.
    To s tou digitální distribucí už je rozhodnutý?? Takže nebude žádná krabicová verze?? :( to by zamrzelo když 1 mam
    • Mato1987
      "Trine 2 PC/Mac will have a retail (box) version in some countries. It seems that for example Europe will be well covered. Likely, the boxed version should come available in selected online shops." FB_Lauri (frozenbyte developer)
  • Amim
    Jediná hra, na kterou se těším zhruba stejně jako na ME3. Jednička měla hlavně nádhernou atmosféru a překrásný svět okolo. Ze všech těch videí to zatím vypadá, že dvojka ji dokáže trumfnou!
  • Cajk
    Jediná hra, na kterou se fakt těším. Jednička byla libová a dvojka vypadá půjde v jejích šlépějích.
  • No tak klobouk dolů, vypadá to opravdu luxusně.
  • Ježiš, jak já se na to ale těším .) jak malé děcko.
    • Nejsi sam *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit