Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super napad dat do tabulky odtiene modrej a potom rozmyslat ktory graf je aky CPU. Tolko farieb existuje a blbec to urobi najviac hlupo

    • WalkingWad

      Označit někoho za blbce, to je fakt dosti nešťastné. Aktuálně si myslím, že jediný blbec seš tu ty..

    • jiri.svak

      Tak jsem to přebarvil, aby to šlo lépe vidět ;-)

    • StarejKokos

      Tak nastesti ty sloupce jsou ve stejnem poradi, jako nazvy CPU dole v legende.... ale pravda, videt je to blbe. Nicmene, nez nekoho nazves blbcem, tak si zkus vydavat tak relevantni benchmarky jako  Guru3d...



  • StarejKokos

    Je to nejlepsi budget cpu... 200usd za cpu, 65usd za motherboard a mate kombo na roky.

    • tak v ČR je to sice 250USD za 3600ku, a alespoň 100 USD za B450 desku, ale i tak je to fajn cpu. když nehrajete Armu 😂

      • Duncan66

        Arma3 potřebuje více vláken, nebo nemá ráda AMD procesory a lépe to šlape na Intelu?

        • Jack1947

          Dayz mi na Ryzenu5 jede celkem dobře.

        • arma právě nejvíc těží z výkonu jednoho jádra. plus pro AMD má špatný (vlastně nemá žádný svoje původní) alokátory paměti, v podstatě i na sebevýkonějším cpu od amd jede mulťák army jako blitka 😀

          • Duncan66

            Co jsem videl nejake srovnani na netu, tak i starsi AMD zvladali ARMU3 docela v pohode a nejnovejsi generace ma vykon na jedno jadro v podsatte na urovni Intelu, takze to asi nebude takova hruza...

            • no, single funguje v pohodě na všem, ale mulťák na amd je doopravdy hrůza - ryzen 5 3600 v zóně na skoro plnym serveru padá pod 30 fps - youtube link

              lepší intely (9600k nebo 8700k se většinou drží nad 40, spíš i nad 50)


              • Duncan66

                Reakce na příspěvek:

                ok, diky za vysvetleni a objasneni. Cekal bych, ze narocnejsi bude naopak single resp. mod, kde je vice npc. To musi mit nejak divne udelany engine, ze multiplayer hodne zatezuje procesor.

      • StarejKokos

        ..a me by i ten vykon v arme docela zajimal. Nicmene ten engine.. to je tragedie no.

        • zatím jsem z KOTH našel jen videa od Krazybee, má Ryzen 3600 a v zóně to občas padá k 30 fps.. https://www.youtube.com/watch?v=TOFngVa5T0M

          tuším že 3600x bude mít tak o jedno fps víc 😀

          je to pěkně naprd, protože bych rád šel do novýho Ryzenu, kromě army se mi moc líbí. ale já to hraju dost 😐

  • tuco

    Ano, radeji si za usporu poridit lepsi chlazeni:

    Coolers & Cases Really Matter for Ryzen 3000 CPUs | Thermal Scaling & Frequency - https://www.gamersnexus.net/news-pc/3492-ryzen-cpu-thermals-matter-coolers-and-cases

  • Jack1947

    AMD bohužel i Ryzen a přesto že má jen 65tpw tak prostě dost topí, to byl problém AMD už odjakživa snad. Takže lepší větrák a hned se i těch 2000 promítne.

    • Duncan66

      Pretaktovana 9900k si dokaze vzit 2x tolik watu a topi 2x tolik. A kdyz je to 7nm, takze plocha k odvadeni tepla je mensi, nez u predchozi generace, tak proste vykonny procesor bude topit a bude slozitejsi ho chladit. Zadny podobne vykonny procesor, ktery by netopil dnes neexistuje, takze to neni problem AMD, ale je to zcela logicke vyusteni situace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit