Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle už je příjemné vědět, že můžu hrát v plné palbě :) *5*
  • Corvus
    Zdravím místní komunitu a fanoušky Watch_Dogs. Zrovna jsem se dopátral HW nároků této očekávané pecky a chtěl jsem se zeptat, zda by mi někdo dokázal poradit, zda si můj aktuální PC s touto hrou poradí. Jsem starší ročník a popravdě se v herním železe již dávno nevyznám... Je toho moc, různé typy, verze apod. a skutečně netuším, zda mám či nemám adekvátní sestavu. Děkuji předem za odpověď. Výpis z NVIDIA GeForce Experience praví:

    Intel core i5-3570K 3.40GHz
    Paměť 7,96 GB
    GPU GeForce GTX 760
    Win7 / 64bit

    Děkuji všem za případnou analýzu a odpověď. Jinak se těším velice, dění kolem této hry (a Zaklínače 3) bedlivě sleduji.
    • mam podobny PC, len grafku mam o dve generacie nizsiu (GTX560TI) a myslim,ze mi pobezi bezproblemov pri vypnuti par srandiciek, takze mozes byt v klude *3*
      • Corvus
        Zdravím, děkuji za informaci!
  • ja mam z tech prispevku obcas pocit, ze sem chodej zavostaly lidi z vesnice o dvouset obyvatelich. minulej tejden vyhodili betamax video, tata privez z vyletu do praglu z datartu namakanej notas s geforce 610mkou, postahovalo se par her, jede to min. detaily, tak jdu pr#cat konzolisty /rozumej lepsi, chytrejsi a bohatsi lidi z mesta/ na games.cz. mama zatim udela kralika, buuuuu.
  • jedine PS4 a nemusim sa stresovat...
  • ja mam Intel Core i7-3970X, RAM Corsair 64GB KIT DDR3 2400MHz CL10 Dominator Platinum a dve GTX TITAN mislite ze mi to pojede? *13*
    • TheGGG
      Dobré, skoro polovina výkonu PSPéčka *3*
      • Ale nema to simulator strelby, takze naprd, vid mistre?
    • Ale nemáááš...
      • jo a ješte jsem zapomel motherboard mam ASROCK X79 Extreme11, 1500W zdroj, vodne chlazeni, nekolik 960GB SSD disku. *5* no co vam budu rikat, i moje podložka pod myš stála víc než celá vaše sestava *1* *1* *1*
        • Jack1947
          Deska nic moc... Zdroj je standart a spise jeste malo to se ti prehriva ne ? melo by *7* Vodnik ... zivacka 960gb disky ? SSD silne pochybuju, i kdyby jo tak to neni uplne nej ... co tak normalni s mechanickymi castemi a mnel bys i vic... Podlozka drazsi nez ktera koli "nase" sestavy ? To uz fakticky zakonite placas z hladu. *3*
          • že deska nic moc, jó těch 7 PCI Express 3.0 x16 slotu, 8 slotu pro ramky to je fakt nic moc.
            Disky s mechanickymi... cože? to je co? to jak se to vevntir otači ty plotínky a dela to takove divné zvuky? to se ješte furt prodává? *1* *1* *1* ja mam disky OCZ Revodrive 3 X2 960GB se zápisem 1500mb/s čtením 1250MB/s a jeden stojí vic jak celej tvuj obejvák *5*
    • Pěkná a i celkem výkonná sestava. Nejlepší na tom je, že tato sestava stojí méně než ty šedé krabice zvané "nextgen" konzole! Ale vysvětluj to trollům a zamindrákovanejm hlupákum. Jinak ještě malá rada- pořiď si k tomu ještě harddisk, nejlépe kotoučovej.
      • nevim kde nakupuješ ale každy komponent tehle zostavy stojí vic nez nekolik next genu dohromady *7*
        • Jack1947
          Bohuzel pravdu nemas, diky konzolim vznikly i ruzne znacky to ze se nepodivaji, s tim se neda nic moc delat. Ty si joe a vsechno co je mimo pc, je pro tebe jen zbytecnej balast. *3*
        • TheGGG
          To jim nemá cenu vysvětlovat, zřejmě si zapomněli dát na mozek chladící pastu a tak žijí v přesvědčení že se Titání prodávají jak rohlíky v pekárně. Doma přitom mají starý přehřáty dvoujádro a grafiku s 500MB a ještě k tomu jedou na 32bitových XP.
          • Až si budu chtít vychutnat zážitek z Nextgen konzole připojím si PC k TV, nastavím 800 na 600,všechno na low a mířit za mě bude autoaim.
            Zapařím si *1* *1* *1*
          • Něaký problém s windows xp? Já ho pořád používám spolu se sedmičkama v dualbootu. Já vím že zavídíš protože konzole nikdy nepoznaj tak dokonalý operační systém jako je windows XP. Běz si lehnout pod 11th Doctora ať může nad tebou onan*vat.
          • Krásně! Téměř přesně jsi vyjmenoval hardwarovou specifikaci nových konzolí.
            • když si odmysliš grafiku ktera je logicky dnes již zastarala, tak se dnešní hry k možnostem a hratelnosti tech starších her ani nepribližily. ale to bys to nejdriv musel hrat, pred 10 lety si nejspis jeste lozil po 4
            • TheGGG
              herní průmysl zničili sockový pchráči a jejich zlodějská touha sosat a sosat. Na konzole vyšli desítky luxusních exklusivitek o kterých si můžeš nechat jen zdát. No ale pokud považuješ za "vrchol" herního průmyslu ty směšná 16bitová RPG nad kterými pcčkáři pořád o*anují tak to se nedivím že jsi takový zaostalí blázínek. *5*
            • konzole zničili cely herni prumysl a pochovaly všechny dobre značky a je smutne že to nekdo ješte obhajuje. koukni se kolik ma wasteland hernich možnosti co ve hre delat a to chces opravdu srovnavat s interaktivnim filmem beyon neco?
            • TheGGG
              ano joe, dostáváš to za službičky které poskytuješ starším pánům na záchodě?
              Beyond 2 souls strčí všechny ty vaše "legendární" retro šitky do zádele.
            • je to legendarni rpg, ktere si hrači bohužel museli zafinancovat sami, protože na konzole ted vychazeji same nehratelne arkady.
              mimochodem cena ps4 je moje denni kapesne takže kdybych chtel hrat ty vase srajdy tak si je klidne zahraju *11*
            • TheGGG
              promiň joe, waste co... Kdybych si chtěl zahrát nějakou poblblou ptákovinu z glitchstarteru tak si ji klidně zahraji na PC, ale díky mě na podobné slátaniny neužije.
              pro labradora, na next gen konzolích poběží BF4 na 60FPS na úrovni lepších středních detailů, to ti počítač za 20 000 nedá.
            • TheGGG
              A není hezké užívat si ve 30% menšině? JE!
              Jinak stačí si připlatit cca. 4000 Kč o proti konzoli a rozjedeš na PC BF4ku rozhodně v lepší grafice, ale ta hra stejně není nic pro mne. Unifikovaný hardware konzole je výhoda o tom žádná ale viz výše
            • a jak ti na konzoli poběží wasteland2? *1* *1* *5*
            • TheGGG
              ale stejně na nich BF4 poběží líp a v hezčí grafice než 70% PChráčů zde na games.
    • Attention! Troll has been detected. :D
    • Na takove sunce? Blaznis? Ze ty jeste jedes na xp co?
    • Jack1947
      Ne , myslime ze ti to nepojede *3* .
    • Mato1987
      pepo jdi domů.
  • Jack1947
    Nakonec, "HW nároky Watch Dogs to tak žhavé nebude". jak se na prvni pohled mohlo zdat.
    To je dobre, pac potom by i pcckari konzole prisla, jako celkem dobra *15* .
  • Mato1987
    Prečistite to tu niekto, príspevky od pacienta alias doktora odstránte niekto prosím vás pekne.
    • Just don't feed the trolls... They'll starve out eventually...
  • jinak ja rekl našim at radeji pro jistotu koupí 2x silnejsi stroj než doporuceny protože na doporucene pozadavky se neda moc spolehat a budou spíše vyšší.
    • TheGGG
      Vaší ti dají facku, koupí otrhanou mičudu a vycpanou krysu a máš na Vánoce vystaráno. *6*
  • pokud marketingova strategie intelu a nvidie na oziveni stagnujiciho trhu s pc hw pujde cestou sprasenych konzolovych portu, tak si namlati drzku protože si kazdy rychle spočíta že konzole ho vyjde levneji.
    • Lebo každý chce len hry hrať,že? :)
  • Hm docela brečim, jako majitel 32-bit systému *9*
    Co vlastně musim udělat aby mi WD šlapalo? Stačí koupit 64-bit win7? Mam takovej dojem, že i moje deska jede na 32-bit.
    • Mato1987
      práve som kukal, že najlacnejšia oem verzia win 7 stojí cez 80 euro !!! wtf?! ja som si kúpil win 7 cez eshop a vyšlo ma to na bezmála 35 euro aj s poštovným, je to síce eng verzia ale mám tam hodenú slovenčinu a beží bez problémov.
    • axell1990
      V podstatě asi jo je rozdíl jen v přístupu k procesoru a možnost naalokovat víc paměti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit