Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    jaj, tydle levicový zelený hipíky jsme přesně potřebovali... kdy dotlačej dark elfy, skaveny, chaos dwarfs, nebo ogriny...? To jsou rasy který chcu
  • jamar28
    Normálně by mi vadila taková DLC politika (A u Rome II mi taky vadila), ale zatím musím uznat, že ta DLC pro Warhammer jsou super. Nejsou to jen jiné skiny jednotek a nějaké kosmetické detaily (teda kromě Blood for blood God nebo jak to je, to je fakt srajda), ale podstatně to mění herní styl. Moc se jim tenhle díl povedl, moc. Jen tak dál.
    • u toho Blood... je ale napsano jasne a srozumitelne co to obsahuje.. takze asi tak...
      • jamar28
        To nepopírám, ale nepřipadá mi ok chtít stovku za něco, co bych normálně čekal jako položku v Options. Na druhou stranu mě teď napadá, jestli to neudělali třeba kvůli ratingu. To by dávalo smysl.
        • Ano je to bohužel kvůli ratingu
          • jamar28
            Tak to výtku beru zpět.
  • Možná je to tím, že jsem trochu starší, ale princip kdy si do Total waru musím dokupovat možnost hrát za další frakce, mě vcelku štve. Bohužel je to asi věc doby a jen tak se nezmění...

    PS dokážete si představit, že si v Rome Total war musíte dokoupit Egypt, Germánii, Galii, Kartágo a další protože v základu můžete hrát jen za Řím?
    • Taky ti tahne na 40 ? Me to nestve.. protoze uz chapu jak vznikaji penize.
  • generalx
    Chidlink : Ano bude za ně víc příběhová menší kampaň (jak Oko za oko u Beastmenů) + se za ně bude moct hrát i ve velké kampani. Jako AI nepřátele na mapě kampaně je budou mít i ti kdo DLC nevlastní.
  • Dle mého parádní nápad s dubem a obleháním ze strany beastmenů.

    Osobně mi takováto chytlavost a nějaké vyvrcholení kampaně chybí u ostatních ras.

    Bylo by skvělé udělat DLC ať už free nebo placené s vyvrcholením pro každou kampaň, páč přece jen ono to je potom jaksi repertivní ta hra.. tedy SP.
  • Chidlink
    Budou i na hlavní mapě kampaně ?
  • jednou az to bude komplet, tak to snad vyzkousim
    • Mám to stejně tak, nekompletní hry zásadně nekupuju. Což je mimochodem důvod, proč dneska skoro už vůbec nekupuju nový hry - málokterá je kompletní.
      • generalx
        Kompletní? :) Jde vidět že jen rozumuješ a nevíš :D Už samotný základ Total War Warhammeru kde máš 4 rasy je obsáhlostí větší než většina ostatních vydaných titulů. To by jsi jako chtěl mít všechny rasy ze světa Warhammeru už v jednom díle a pokud možno za 700,- že :D :D ? Jde vidět že jsi to ani nehrál.. To by nebylo v možnosti žádného studia vydat tak mamutí titul za cenu jednoho dílu..Sorry meleš blbosti
        • Krescz
          on to možná nehrál, ale ty si 100% nepochopil jeho komentář, nikdo nezpochybňuje kvalitu hry *7* Sorry točíš úplné sra*ky mimo téma *11*
          • generalx
            Aha mimo téma :D ... Říkat o předem inzerované 3 dílné hře (protože logicky se tolik obsahu nemůže vejít do jednoho dílu) že je nekompletní je prostě blbost. A myslím že to je právě reakce k tématu ..
            • generalx
              Ano a to ma vse vychazet naraz prvni den vydani? Jako kdyby driv nebyvali datadisky.. takovy pindy *11*
            • Krescz
              kompletní hra je pro mě ta základní + všechny DLC *7* bože

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit