Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, musel jsem si ten obsah z noveho DLC vygooglit, abych vubec vedel kde ho hledat a co je noveho. Jako jedna mapa pro GC a jedna pro Starfighter mod? 2 novi hrdinove? to jsou ty DLC ktere nam slibovali v EA ze toho bude stejne nebo vic nez pri SWBF1? hahaha.... pekne klamstvo, este ze som im nenaletel. uz ich vidim, ako robia tolko DLC obsahu ako pre SWBF1 ked im ta hra riadne prepadla...
  • Ta Singleplayer část je hrozná. Recyklování modelů z MP části. Nudný a předvídatelný příběh. A naprosto trgická náplň misí: Dojdi "tunelem"na bod A...Braň bod A jednu minutu. Jdi na bod B a tam bran bod B další minutu...mise ukončena. Zlaté Call of duty. AI protivníků je vyloženě rozbité.

    Jediné co to DLC obhajuje je to že je zdarma a že něco přidává do MP...ale i tam je to doat chabé.
  • Ve světle Posledního z Jediů musím napsat, že Force awakens nebyl vůbec špatný film.
  • a já vám řeknu něco za co mě budete nenávidět, je to super hra... :D fakt se skvěle bavím, jak u singlu, který nebyl nejlepší ale byl zajímavý, tak u multiplayeru, jen mě štve že se teda teď hraje pořád jen jedna mapa... a teď do mě vy chudáci co umíte jen hejtovat :)
  • https://www.youtube.com/watch?v=YdgmH9Vv2-I

    Pro trolla s realismem dole:

    Tohle je Star Wars, Star Wars je o soubojích...
    • TheGGG
      souhlas, jak by jinak mohli být sithové a jedi obávanými a mocnými válečníky co hrají velkou roli v balancování galaxie a v událostech posledních tisíců let, pokud by měli šermířské schopnosti a pohybové dovednosti obyčejných lidí... ty CGI trailery to myslím ukázaly nejlépe a i v řadě knih a her je to dobře vidět... koneckonců i milované a všemi oblébené jedi knight (a všechny příbuzné hry) mělo over the top nadané válečníky.
      • odriznete mu nekdo internet pls
        • TheGGG
          Frýdom of spíč anonymku *14*
          • cringy edgy býbr
      • samozřejmě...
  • Už je to trapné, vždyť to nikdo nehraje, slibovali kampaň která je dlouhá asi jako odpoledne. Multiplayer je nuda, samé bedny všude. Škoda peněz
  • "Tak pokud jako SW bereš směšný epizody I - III, tak pak o SW soubojích nic nevíš. To co tam nacvičovali sice vypadá efektně ale nedává to žádnej smysl a je to směšný. SIce byla epizoda 7 brak, ale souboje tam byly realistický, žádná ninja samurajský lítací divnolidi. Ty asijský magorárny uplně nesnášim."

    Tohle musím hodit nahoru. Asi nejdebilnější příspěvek co jsem tu za poslední dobou viděl, teď budeme ve Star Wars hledat realismus při soubojích.

    Takže dle tebe budou ve sci-fi ty nejlepší souboje právě takové, že se sotva do sebe trefí.
    Idiote stoji proti sobě Jedi vs. Sith. Smyšlené postavy, které umí hýbat s věcmi, umí posílat blesky z rukou, takže očekávám, že souboje meč vs. meč budou tak rychle, že by to smrtelník ani nedokázal sledovat. Pokud chceš nudný realismus, jdi si zahrát betu Warhorse, tohle je sci-fi, které se odehrává v minulosti...
    • TheGGG
      to jsou ti molitanoví hema hoši dřeváci, co si "přečtou" německou knihu šermu z 16. století (rozuměj podívají se na nějakého otravného youtubera historika co o ní mluví) a teď běhaj po diskuzích a každýmu cpou jak má šerm vypadat a jak všechno musí být hrozně realistický... podobnost lze hledat v neméně otavných milsim G.I. Joe vojáčcích, co vám zase budou vysvětlovat, jak jsou v SW nerealistické přestřelky... *1* *1* *1*
      • Když už se někomu smát, tak aspoň tu češtinu si opravit. Ten film je aspoň ucházející, ta hra je trapná, trošku vylepšená jednička
        • TheGGG
          gramatika jako argument... tak to RIP *1* *1*
          • Říká anonymek, co používá "anonymku" jako argument...
      • to je už fakt na palici někteří lidi.... mně rozum zůstává stát nad jeho příspěvkem...
  • TheGGG
    nezájem, SP prostě dělat neumí... BTW: nový film je děsná srágora, jestli jsem nadával na VII tak toto je ještě stokrát horší a vše zajímavé co bylo v EP VII naznačeno se tady totálně pos*alo... pokud mohu doporučit, tak na film ani nechoďte, nebo si alespoň přečtěte nějaké users nepodplacené recenze... EP VIII jeden z nejhorších SW filmů.
    • Hmmm a to si psal jak to bude úžasná hra s kanonickým příběhem a že nakoupíš spoustu boxíků...nesdílíš účet náhodou ještě s někym?
      • TheGGG
        Hrál jsem triál.... takže ne.... a s boxy to byl jen lehký joke
    • říkáš, že se ti to nelíbilo? tak to rád slyším, nakonec by to mohl být dobrý film!
      • TheGGG
        no pokud nevěříš mě: http://www.metacritic.com/movie/star-wars-episode-viii---the-last-jedi?ref=hp
        https://www.rottentomatoes.com/m/star_wars_the_last_jedi

        profesionální recenzenti asi zase dostali penízky, nebo jiné všimné, ale běžní lidi a menší weby co nestojí za úplatek se s mím názorem shodujou, film je trash... uvidíš, až si na to zajdeš do kina
        • ať jde se podívat na Reddit, tam je ten hate proti této sračce největší *3*
    • Jack1947
      Já si řikám že horší jak Force Awakens to snad být nemůže... jediné - je podle mě ten černoch prostě tak nezajímavá role a postava se jim fakt moc nepovedla když si vezmu že v pomstě šitů to zahrál dobře Samuel Lee Jackson tenhle to prostě moc neumím ( teda vůbec).
      • Magister_Peditum
        Náhodou Disney to v tomhle díle udělali dobře, když vedle Finna (ten černoch) postavili Rose (ta nová asiatka), protože ta je asi tak 10x otravnejší než byl on, takže si ho ani nebudete moc všímat.
  • Pro všechny spekulanty, co ještě SW ep VIII neviděli. Osobně na to doporučím zajít a kouknout se.

    Sice na nejlepší SW vůbec to asi nemá (Rogue One), ale rozhodně to není špatný film a z kina jsem odcházel velmi spokojen (je to fakt mnohem lepší než Ep7).
    • tohle je brutalní trolling....
      • Ne? Proč?
        Trolling jsou ty kecy lidí tady, co film vůbec neviděli, ale píšou o tom, jaká je to "musí" být blbost.
        • jsem schopen akceptovat, ze se to libí, nejsem schopen bez toho aniž bych považoval za trolling považovat, že Rogue One považuješ za nejlepší díl Star Wars vůbec. Sry, ale buď jsi bez vkusu nebo jsi troll...
          • Tak nejstarší díly (Ep 4-6) jsou doslova považovány za legendy a zakladatele žánru, takže se s nima nedá reálně srovnávat kvůli tzv. "nostalgické hodnoty", proto se nedá s nima srovnávat.
            Takže budeme-li ignorovat posvátné nejstarší díly, tak ze zbytku Rogue One je rozhodně nejlepší.

            (Proč ne nic z Ep 1-3? Odpovím na to 3 slovy: Jar Jar Binks!)
        • Magister_Peditum
          Já to viděl včera...
  • Magister_Peditum
    No, zatím mi připadá, že paradoxně nejlepší nový film o SW je Rogue One, ačkoliv jde jen o Spin off. A i on má vady na kráse.
    • Vzhledem k tomu, že sedmička je naprostej odpad a osmička musí na ten slepenec nesmyslů zremixovaný epizody IV navazovat, je Rogue One nesrovnatelně lepší, ale s vadama na kráse rozhodně souhlasim.

      Novou trilogii jsem odepsal už někde v polovině sledování Force Awakens, takže jsem spíš zvědavej na další spin-offy a novou Johnsonovo trilogii. Je to ale škoda. Gleeson, Isaac a Boyega jsou výborný herci a v sedmý epizodě měli dokonce Uwaise s Ruhianem, ale místo toho, aby je nechali udělat nejlepší lightsaber duel všech dob, je nechali sežrat CGI chobotnicí. Od Disney jsem moc nečekal, ale rozhodně jsem si nemyslel, že by z toho mohli udělat takovou sr...
      • vždyť i Looper je fakt strašnej průměr. Tenhle člověk pod záštitou Disney nic pořádného neudělá, to chce kurvaaaaaaa osobnost, která bude mít takový věhlas, že Disney mu do toho nebude kecat. Mě napadá jediné jméno současnosti, které má takový status, že by mu do toho Disney nekecalo a to Nolan. Líbila by se mi dvojka Nolan+Lucas. Já vím, jen sen...
        • TheGGG
          Nolan a bude to tříhodinovej borefest kde se bude dumat nad podstatou bytí....
        • Looper je nízkorozpočtovej film, ale souhlasim, jsem jen zvědavej a můžou mě jedině překvapit. Já bych rád viděl SW od Kosinskiho. Nolan asi není moc reálnej, ale určitě reálnější než Gilliam, kterýho bych si vysnil já.
          • Brazil je boží, naprosto ten film miluju, ale nemá takové jméno, s ním by Disney asi taky vyjebali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit