Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevím... už podle toho traileru to zavání hodně laciným zpracováním... pokud by někdo chtěl ztvárnit atmosféru hry, neměl by jít cestou pseudotvrďácky a neumětelsky vypadajích figurek, jako vystřižených z Bčkových akčních filmů let 90tých, ale vyobrazením atmosféry strachu z temna a neznáma. Mělo by to být o lidech, prahnoucích po něčem, ženoucích se za něčím a věřících v něco, co vlastně ani nemusí existovat --- A ať mi nikdo nevykládá, že takovou látku nelze zpracovat i s nízkým rozpočtem. TEČKA
  • no vyzera to paradne :P az to bude mat atmosferu hry a bude sa to dat zohnat + nejake titulky, rad pozriem
  • neni to z produkce The Asylumto XD
  • Amylee.Anderson
    To nevypadá vubec zle :)
  • calwin
    stalkeru chýba iba jedno... a to charaktery ktoré dotvoria naozaj veľké percento atmosféry... práve hrám clear sky a vadí mi len jedna vec... ja vlastne neviem koho hrám... ten chlapík nemá históriu, rodina? čo ho priviedlo do zóny? plno otázok ohľadne charakteru... mne by to bolo šuma fuk keby mi aspoň povedali niečo o strelokovi (strelcovi) kto to vlastne bol? doteraz neviem prečo sa vlastne vybral do centra zóny... kto boli jeho spoločníci? tieto veci sú hrozne zanedbávané a mohli by vytvoriť také veľké univerzum lepšie než half life... ale bolo by nutné tomu venovať čas a prepracovať to do hĺbky čo je neskutočne ťažké... vytvoriť politiku sveta mimo zóny aby to bolo ako skladačka
  • atmosférická jednohubka *1*
    tak to si dám líbit *5*
  • Já se na seriál těším a budu ho sledovat ať to bude kravina nebo slušný seriál. Hrozně mě zajímá jak to celé bude vypadat, jaký bude děj. Trailer vypadal, že doopravdy má co dělat s hrou. Přeji Rusům úspěch. Protože kdyby udělali ucházející seriál dle hry, tak by byli snad první na světě? A trumfli by velkou řadu splácaných filmu, které chtěli vydělat na značce hry.
  • Z traileru nepoznáte kvalitu filmu nebo serialu. Myslím že takové brzké zavěry jsou zbytečné, ale zase moc dobře vím jak jednoduše se rozvijí averse, proto se vůbec nedivím skeptickým komentářům. Já si také spíše přeju že tento serial bude lépší než jak vypadá trailer, protože herní předlohu jsem si hrozně oblíbil, líbí se mi jak to není žádný extrémní mainstream, hratelnost mi vnucuje nostalgii her z let dávno minulých:D A to samé se mi líbí na stejnojmeném filmu, jenž sloužil jako základy pro herní verzi Stalkera , i když hodně hrubých základech, jelikož co je zábava ve filmu není zábava ve hře. A líbí se mi, že tvůrci seriálu zjevně snažili skloubit herni podobu stalkera s tou filmovou, v čemž je obrovský potenciál, ale zároveň i největší kámen úrazu, to už záleží pouze na talentu a inteligenci tvurců *3*
  • Je poznat, že někteří tady nemají o filmech mimo US a UK ani páru. Co je na tom traileru úsměvného? Ano souhlasím, že Tarkovského Stalker a kniha Roadside piknik je o něčem jiném, ale pro spoustu lidi je to neztravitelná podívaná či četba. Tohle je mnohem přístupnější pojetí....BTW: se jukněte na tohle http://www.csfd.cz/film/211522-9-rota/ a pak komentujte jejich tvorbu ... rušťina je jazyk jako každej jinej ... já vím není to holyshitwoood a nehraje tam Patizon tak Vás to nebere ...chjo *7*

    BTW: tohle stálo pár korun a výslkedek je naprosto v pořádku ( v rámci možností) http://abadan.taranis-film.cz/main.html .... levný opravdu neznamená špatný
  • OMG Kam to došlo od užasného Piknik u cesty *10* a filmu Stalker

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit