Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele tohle by chtělo Gamesplay ;) ještě aspoň na PC přidat Online Coop a nic mi nechybí (kromě slevy na DS3 ) :D
  • Kde je do pekla verze pro psVita??? s tím 15. březnem by možná nebylo od věci upřesnit, že vychází pouze verze pro ps4.Je možná trošku neprofesionální psát recenzi a neříct fakta!
  • Tak 15 dubna už bylo a hra na PC pořad nikde. *10* JA to už chci *14*
  • Jack1947
    Takže se neřeší, jen 9ítka u 2D hry " ale i autorka co zjevně neumí psát recenze a tuhle hru dostala na recenzování za trest ? *1* Nj, Games, pokrok nezastavíš...
    • U čísel se žádná koncovka nepřidává. Pokud chceš napsat slovo devítka číslovkou, tak napíšeš jen 9. Sám mám velké mezery v češtině, neber to jako výsměch, ale jako radu do budoucna *3*
      • nightborne
        Příteli, snažit se Jacka naučit mateřštině je snaha zcela bezpředmětná =)).
        • Jack1947
          Asi tak no... *3*
  • MidnighT91
    tady se zase sešlo mrdloušů...
    • Tak vítej do party, čekali jsme tě *3*
  • Slečna Jiříková znovu v akci. Recenzovat něco čemu nerozumím není zrovna ideál pak z toho vyjde no ehm paskvil. Podobně píše snad už jen Honza Vrobel ten ale recenze píše za trest a čistě jen pro háky. Smutný osud herního webu :D
  • mám staré pc a playstation je moc drahej.. ideální alternativa k Dark Souls III *12*
    • PS neni drahy..drahe jsou na nej ty hry *7*
      • MikRyder
        Dá se s nimi ovšem bártovat.
  • Mně přijde taková neznalost opravdu vtipná u recenzentky herního webu a to, jak věčně zmiňuje slovo "Dark Souls".Upřímně paní autorko vám musím říci, že je poznat, jaké zkušenosti máte s DS sérií vy. Ano, viděla jste nějaký ten gameplay nebo jste si to dokonce na nějakou chvíli zahrála, ale každý kdo aspoň jednou dohrál některou z her DS série, nejlépe DS 1 či Bloodbore, by takovou blbost nenapsal. Protože hry mají společnou akorát temnou atmosféru, nejasný příběh a bosse, ale to má spousta her. A nemyslím si, že by hra byla špatná, ale důvodem je 2D zpracování. 2D hra prostě nemá možnost využít mechaniky (hlavně ty soubojové - rolování kolem nepřítele či nepozornost a náhle dostane backstep atd..) a komplexnost světa DS (všeliké zkratky a propojenost lokací mezi sebou atd..). A tvrzením, že obě hry nemají jasně viditelní příběh, to nezachráníte. SOMA taky měla temnou atmosféru a příběh jste nepochopili pokud jste nebyli všímaví, ale kvůli tomu to není hra po vzoru DS, která má šanci se jí vyrovnat. Nebo je ta podobnost v bossfightech? DMC je má taky a Souls like hra to není. Toto je prostě povedené 2D akční RPG s kvalitní atmosférou, ale k ničemu bych ho nepřirovnával. A upřímně mě mrzí, že to tahle dobré hře kazí recenze od neznalé osoby.
    • rekl bych, ze o tech hrach (hlavne o teto) toho vis mene ty.
    • Jake zkusenosti mas se Salt and Sanctuary?
      • nema zadnou, jen jeho temna duse nesnese, aby nejaka mrzka 2D hra byla prirovnavana k jeho modle
        • Nenazýval bych to mrzkou 2D hrou. Ta hra své kvality má, ale nevidím důvod jí hrát několik desítek a stovek hodin jako DS hry. Leda, jak už tu někdo zmínil, bys neměl dostatečně výkonný PC a nechtěl sis pořizovat PS. A nebo ti hra seděla více než DS, protože pro mě to spolu moc společného nemá.
      • Hru jsem hrál, má své kvality, ale nezaujala mě pro pokračovaní jako DS. Hry v DS sérii jsem každou dohrál několikrát a i přesto se k nim rád znovu vracím. Zde tu touhu nemám. ANo zahrát si jí, vyzkoušet, ale proč jí hrát znovu když tu je celá série s podstatně lepšími kvalitami a znovuhratelností.
    • božinku ty jsi vůl, tu hru představoval autor Dark Souls videí. Sami autoři to přiznávají, kde se inspirovali *15*
      • Zřejmě neumíš číst. Já nepsal, že hra není inspirovaná, ale že to není hra, kterou bych srovnával s DS.
        • s čím bys to jako srovnával, když na tom makali fandové Dark Souls??? *3*
          • S ničím, bral bych to jako projekt fandů do DS, kteří si vytvořili vlastní hru podle svých představ. The Lords of the fallen je hra co se snaží být jako DS, sice se jí nemůže ani trošičku rovnat, ale furt se snaží. Tohle je ale hra sama o sobě.
            • Ale ty představy jsou ve stylu Dark Souls. Není důvod na tuhle hru nadávat, buďme rádi, že fandové Dark Souls udělali dobrou hru ve stylu Dark Souls ve 2D. Rozhodně lepší než to co představilo Namco na mobily, to byla ostuda...

              Osobně si myslím, že je to dobrá reklama jak pro tvůrce, tak pro autory Dark Souls, že hra zasáhla opravdu spousty lidí a i lidi, kteří jsou šikovní.
    • up_er
      tahle hra je ale 2D kopirka dark souls...tady neni co resit
      • Panove, hrali jste vubec DS nebo Salt and Sanctuary ? Maji stejne mechaniky jinak je to totalne rozdilny svet. Pribeh je vypraveny uplne stejnym zpusobem jako v DS (skrz itemy a NPC). Rolovani stejne, parry taky. Proste totalne na vlas stejne mechaniky. Pridali vetsi duraz na creed u kterych lze ziskat nove itemy, kouzla, apod.
        Jinak za me rozhodne souhlasim s bodovanim ... dal bych i 10/10 kdyby hra nepadala (ano na playstation hra pada) jinak dokonalost !
        Prosim udelejte si obrazek, az podle toho, co si hru zahrajete a to durazne ... jinak pak Vas nazor nema totalne zadnou vahu.
      • Dobře pro tebe je to kopírka, ale v tom případě si nezaslouží 9/10. Ať tak nebo tak autorka textu pochybila. Pro tebe v hodnocení a pro mě ve formě recenze.
        • up_er
          pro me nepochybila v nicem, recenze je fajn a hodnoceni podle me taky, ty mas spis problem, ze ti nekdo srovnava oblibenou hru s touhle, coz delaji i jeji autori a hra tak byla od zacatku myslena..
        • V čem pochybila ? Rolování kolem postav tam je, parry tam je taky, chybí jen backstab. Otvírání zkratek tam je a je skvělé. Když tě zabijí, přijdeš o "duše", napodruhé je ztratíš. Hraje to teď před DaS3 velká část souls komunity (ti, co nemají .jp verzi, popř. X1, popř. nejsou slavní jůtůbeři). Myslím, že autorka má pravdu a ty jsi vedle jak ta jedle.
          • up_er
            souhlasim a podepisuji v plnem rozsahu
          • Tak to bych tě chtěl vidět jak roluješ kolem něčeho v 2D hře.
            • Tak roluješ kolem toho doprava, nebo taky doleva že, to uměl už první Prince of Persia omg *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit