Přejít na výpis diskuzí

Samostatný datadisk Eisenwald: Blood of November nabízí vylepšený engine a novou kampaň

2.11.2016 14:43
Adam Homola 5 příspěvků

Strategické tahové RPG Eisenwald: Blood of November včera navázalo na původní Legends of Eisenwald. Hra vyšla na Steamu a GOG. Původní titul z loňského roku tak letos v listopadu rozšířil samostatně spustitelný datadisk, ke kterému předchozí hru nepotřebujete. Blood of November vás opět zavede do království...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co se předem nikde nedovíte je, že předobrazem pro oba hlavní hrdiny jsou hillary clintonová (ve hře hannah eisig) a donald trump (dieter horn). ona je falešná, úplatná, má záletného manžela, nenávidí moskevského cara. on je hrubý, záletný, nenávidí saracény a jižany, chce kolem vévodství postavit zeď, má rád moskevského cara. takovou srčku jsem ještě nezažil, aby někdo do hry vpašoval svůj subjektivní pohled na současnou politiku. mě to úplně zkazilo zážitek z příběhu.
  • Puvodni hru mohu doporucit
  • RPG na 7-10 hodin? Není to trochu málo? Cena tomu sice odpovídá, ale i tak. U Witchera jsem ztrávil s DLC skoro 100 hodin.
    • A přijde ti fakt normální srovnávat zaklínače s Eisenwaldem?
    • Za sebe musím říct, že občas mám chuť si něco vyloženě dohrát a hra co má 10 - 25 hodinek je pro tyto okamžiky ideální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit