Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přemýšlím jestli jsem někdy hrál Legacy of Kain, to byl takový to jak měl ty zvláštní schopnosti a bylo to něco jako Dishonored?
    • Jediná "zvláštní" schopnost byla přepínat mezi 2 realitami, kde se lišili některé objekty velikostí, takže se dalo vylézt na nepřístupná místa a řešit různé puzzle, navíc to vůbec nebylo stealth, byla to rubačka z pohledu třetí osoby s target lockem a občas divnou kamerou, první díl bylo izometrické hack&slash, s dishonored bych to fakt nesrovnával
      • proto se ptám jestli si to s něčím nepletu, možná si to platu s jinou upíří hrou, ono jich v té době bylo celkem dost.
  • Ve svých dobách z tohodle atmosféra jen kapala.
  • Lukyz
    Přiznám se, že k původnímu Blood Omen: Legacy of Kain jsem nikdy nečuch, ale teď jsem koukal na pár videí na YT a navzdory věku to vypadá pořád na hutnou atmosféru, takže to rozhodně vyzkouším.
    Díky za tip!
    • V tom videu co jsem postoval níž je behem šesti hodin vysvetlenej a ukazanej příběh uplně od začátku až do konce, ten člověk s tim musel mít neskutečnou práci. Od Blood omen až po Defiance.
  • Beníkovi:To bylo kdysi dávno.
  • https://www.youtube.com/watch?v=w3faOccJsZc jednička je stejně nejlepší, té jsem se na PS1 nahrál a pak pokračování Soul reaver.... Ale prožít si vznik Kaina a na konci si vybrat ze dvou možností to prožil málokdo, kdežto Soul reaver hrála kdejaká lůza :D
    Blood Omen: Legacy of Kain
    Legacy of Kain : Soul Reaver
    Legacy of Kain : Soul Reaver 2
    Blood Omen: Legacy of Kain2
    Legacy of Kain : Defiance (absolutně kulervoucí finálea vyvrcholení příběhu série!!)
  • Ve Square Enix by měli vytáhnout hlavy z prde*e a dát nám pamětníkům pořádnou temnou pecku s Razielem, nebo s Kainem. Na Nosgoth jim z vysoka se*e pes a uhekaná Lara mě fakt nebere. Z theme tracku, či intra Soul Reavera mi ještě teď běhá mráz po zádech.
  • Uměle natahovaná sága ze světa nosgoth.Nebýt promyšleného příběhu v pozadí,říkám v pozadí,protože hratelnost jako taková vás jen posouvá vpřed.1 díl s několika chybami a nedomyšelnostmi.Nudnými opakujícími se puzzle s kvádry.Dvojka konečně ukázala jaký potenciál v sobě skrývá a kromě děje (tentokrát o dost lépe vyprávěného)nabídla více friendly bojový systém,více polygonů,více nadherně zpracovaných lokací,více všeho.Defiance se přiklanělo ještě více k akci.Akční složka ve trojce se stala dominantou na úkor zábavy(aktivování portalů,opakující se činnosti).Třetí dl definitně uzavřel osud světa nosgoth do sparů kaina.Kaina toho zrádce s vlastními úmysli a smyslem pro čest.Nejslabším člankem této sagy je bez pochyby Blood omen 2.(Jako filler dobře posloužil)
  • To je spravedlnost, piráti včetně mě již několik hodin hrají Fallout 4, zatímco poctivě kupující suší hubu a musí čekat do zítřka. To je prostě CODEX.
    • njn kdyz to jsou nervozni lidi bez zajmu, co musej hrat kazdou nejnovejsi p**ovinu, maj to pak tezky *1* My normalni slusny lidi, jdeme ven, pripadne s holkama se bavit a nebo na party a hru zahrajeme treba za mesic nebo na vanoce *3*
  • Kravicka
    Na steamu mam vsechny par jsem zkousel a teda pekna sra*ka s epicky dementni kamerou :)
    • U third person akčních adventur byl, je a bude vždy s kamerou problém, z principu...
      • nightborne
        Ale tak zas musíme připustit, že Soul Reaver, ačkoliv parádní hra, tu kameru zrovna opravdu měla dost stupidní. To poloplynulý přepínání mezi pevnejma a dynamickejma záběrama dokázalo zrovna třeba ve skákacích pasážích slabším povahám přivodit psotník.
        • residentevilfans
          Na dobu ps1 to bylo ku.va nadupane. Ted to hraju na psvita. Aspon neco se na tom da hrat! *15* )
  • kubi-wan
    Týhle série je taková škoda... klidně bych všecky jejich Lařiny dobrodružství vyměnil za jeden díl týhle mistrovský ságy (každej, i ten hůř hodnocenej díl, měl něco do sebe). Ale holt hekající copatá holka prodá víc než krvecuc.
    • Pravda, jen hekajici a copata, ale kdyby tam chodila nahata tak to by uz dalsi hry ani vychazet nemuseli, jakej by to melo prodej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit