Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcu zrusit Battlefield 2?????To si snad robia prdel!!!!!!!!!!!!:(
  • Jack1947
    Hele, je to dost možný to ja nepsal ja ten obrazek jen zkoprioval z Gůůglu. *3*
  • A ze BF2 (ale i BC2) hraji stale stovky hracu ve spicce :(
  • Z EPICu uz dali vedet, ze na nahradnim reseni pro UT3 pracuji.
  • command42
    Mne by nebolo luto teba :)
  • deridon
    Hate není in, jen jsou ještě lidi, kteří vnímají.. např. Valve je v současné době jedna z největších firem na herním trhu a jejich služby, support atd. z většiny funguje. Jejich projekty jsou zajímavé a inovativní a Gabe nikdy nemlel sračky, protože rozumí trhu a on sám je HRÁČ, ne jako jiní ve vedení.

    EDIT: teď to beru celkově, nejen přímo vývojářskou sféru, jelikož jsem před chvíli četl to prohlášení Microsoftu a snížení ceny Xbone bez Kinectu, to je kakinkání zákazníkům na hlavu
  • Zeby foneticky prepis Калашников ???
  • Takova ta rada zcela nesmyslnych pismenek ... prodejce se vzdy pripadne musi ridit zakony, a to zcela bez ohledu na to kde prodava, protoze dulezity je KAM prodava. Vetsina EULA je pak vice ci mene v rozporu se zakony minimalne v cely EU.
  • BF2 je ovsem jen jeden z mnoha, jiny gamesky trebas vlastni srv ani nemaj ... a BF3 samo taky vypnou, otazka neni jesli, ale kdy.
  • A kdo ze primarne muze za zvolenou technologii ... zeby ... vydavatel? Tedy v tomto pripade prave EA?
  • Přesně tak, moje řeč, to já už řikám dávno.
  • Hejt je ted hodne in. Nikdo nechce zustat pozadu a tak se musi hejtovat. Cim vetsi a uspesnejsi firma tim lepe.
  • ringmancz
    EULA, takový to co má hodně písmenek a jen klikneš na souhlasím a další. a je úplně jedno kde žiješ
  • Žádná technologická překážka neexistuje. Stačí pouze uvolnit SW pro dedikované servery jako tomu bylo vždy zvykem! Každý mohl založit hru a ostatní se na ní připojit.

    Znamená to konec rankování prostě všechno odemknout.
  • Kdeze sem co ? Cituj kde se pise ze pokad ti znefunkcni tvuj zakoupenej produkt, tak muzou bez naroku na nic.
    A i kdyby jo, uvedomujes si ze nezijeme v amerikastanu ale v unii mame i nake ochrany spotrebitele.
  • Já tak trochu nechápu ten hate proti EA, ale částečně za to může začátek článku. Končí GameSpy a ač nemám podrobné informace, nemyslím si, že je GameSpy majetek EA. Takže EA "za nic nemůže". To že jsou developeři vy**daný 2xko ti a kašlou na dedikovaný servery je věc druhá, ale to je všeobecný problém.
  • Mne tiez nie, akurat tych penazi co ludia za to utratili.
  • snorgrind
    Muze me nekdo vysvetlit ten cry ohledne bf2? vzdyt vypnou jenom zabudovanej gamespy, hra ma moznost zakladat server a ma i moznost se pripojit na libovolne IP, i dedicate server se da stahnout. Co se tyce serveru je tu hodne free i s rankingem takze kde je problem ? Kdyby vypli bf3 tak to pochopim ale bf2 bude normalne fungovat porad.
  • Proč?
  • MARTASLJ19
    Battlefield 2 - najlepší diel u mňa, ktorý podľa mňa v dobe vydania posunul MP hranie vpred a oni ho týmto nechajú umrieť...Toto čo robí EA sa nedá ospravedlniť. Sú to s**ne.
    Ako vraví týpek nadomnou, radšej obetovať BF 4 záchranu BF 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit