Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • restore
    Predpokladam, ze tie zaruky tam su, povecme prve 3 roky to musi bezat a potom uz podla dohody. V zozname su celkom stare hry, kde uz zaruka dostupnosti zarucene nieje.
    Prebrat tu technologiu by bolo dost mozno ao naskakovat do potapajucej lode - predsalen to neukoncuju len tak. Ak stou technologiou nikto cele roky nehybal poriadne a cele jadro je zastarane a zaujem klesol pod prijatelnu uroven, nikto to uz nezachrani. Konkurencia zrejme maka naplno a uz nieje mozne prepisat vsetok kod.
  • Při instalaci jsi s tím bohužel souhlasil. Nenaděláš vůbec nic...
  • Pokad zrusej multak na steamovskem BF2 tak budu pozadovat refund. Vyj*ebávat se lidma to urcite!
  • Jsem rád že se pokusí zachránit Medal of Honor Allied Assault. Když jsem se dozvěděl že se ho to týká taky, byla ta jako ráno přímo do mého srdce.
  • V prvom rade docela ma zaraza ze spolocnosti vyuzivaju technologiu alebo sluzby niekoho ineho bez nejakych zaruk zvlast v takychto kritickych pripadoch. Skor mi to naozaj pride ako tak trochu buda na zakzanika, alebo laxnost a benevolencia od EA v style ze hraci starych hier nas nezaujimaju lebo uz z nich nemame priamy zisk (a dnes uz bohuzial na nepriamy zisk a spokojneho zakaznika nikto nehra).
    A co sa tyka neschopnosti zarucit beh. WTF? To je ako problem sa s GameSpy dohodnut nech im prenechaju technologiu alebo pripadne odpredaju ? Jedine v com by som videl problem na strane klientov (hier u hracov) je ze maju asi natvrdo zadefinovane nejake ipcky autorizacnych serverov ktre malo gamespy a v pripade ze by si nieco rozbehlo lokalne EA tak by museli zmenit bud tieto ipcky v hrach - spravit patche (ale to zasa neni nejaky krute zlozity patch, dokonca by sa to dalo spravit aj bez rekompilacie) alebo spravit tool ktory zmeni routovanie na uzivatelsky PC pre danu ipcku.
    A ak zasa GameSpy nechce ani prenechat ani predat technologiu tak potom fakt nechapem aku dohodu s nimi malo EA a ostatny vyvojari kedi si toto neosetrili prave pre takyto pripad.
  • Jop.....moje dětství, a ještě moje větší dětství BF 1942, snad to půjde alespoň přes Game Ranger....
  • vzdyt ten nwn2 uz davno nefunguje autorizacni server na BW takze se hraje pres private servery s cracknutou autorizaci..
  • Ty Jacku, řekni mi co je to ten "Kalashnikov"?
  • Jack1947
    Neni to spise tak " Bavi vas starsi MP hry ?, ano vazne?, tak mate smulu servery vypneme utrete nos to je nam fuk a koupite si hezky nedodelane zabugovane a nehratelne hry nove, nelibi ? nekupte a nebudete hrat" Naserrte si! To vam vzkazuje EA - nejimbecilnejsi firma pod sluncem".

    Co COD to se bude hrat na veky ze? Takze EA vs ostatni 0:1.
  • No mě aktuálně štvou Crysis 2 a UT3, dlouho se na ně chystám a pořád není čas. *9*
  • Pete.palis
    Mně by nebylo líto Battlefieldu 4 *5*
  • Je mi líto Battlefieldu 2. Ta hra měla svou duši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit