Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    v podstate je to SWG vsechno co je zmineno fungovalo v SWG a rad si to zahraju znovu pac dodnes mam na hru pred NGE updatem uzasne vzpominky a vim ze to co bylo v traileru receno opravdu fungovalo. Nevim jak se dostali k SWG datum pac v nekterych zaberech je to v podstate identicke i ovladaci prvky a docela by me to zajimalo zda koupili data mrtve mmorpg za pakatel diky zemuz jen udelali nove skiny a modely na jiz fungujicim enginu SWG
    • Pro me osobne je dulezita inspirace UO,ne hrou,kde gigabytove updaty zcela prekopavajici hru byly temer na dennim poradku
      • tonnymontana
        mno pokud si videl trailer tak je inspirace spise SWG a pro tebe hra urcena nejspise nebude jelikoz je to v podstate stejne jako SWG tesne po zacatku.. to ze nekdo hru updejtoval a prekopaval neni chyba enginu
        • No nevim. Ma to par veci ze SWG stejne jako zjinych her,ale kdyz si ctu co vse tam je a jak to funguje, pak je inspirace UO zcela zrejma.
          Ale jsou to jen reci o nicem. SWG se taky necim inspirovalo. Skutecne originalni MMORPG hry spocitas na dvou prstech.
  • TheGGG
    Když jsem spustil trailer říkal jsem si SUPER, konečně MMORPG co nevypadá jak omalovánky pro americký a korejský děcka. Pak tam začal ten voják tančit a já to radši vypnul. Jak se zdá kvalitní MMORPG s propracovaným světem a temnou atmosférou bez nějakých blbinek pro mimina asi jen tak nevznikne. *7*
    • Video jsem nevidel (na mobilu mi nejede),ale emotikony jsou v mmo vyuzivany minimalne ,takze odvrhnout predem kvuli tanci nejakou velmi nadejne vyhlizejici hru.... ?
      A btw. Tanec a emotikony jsou pro rp hrace,ne pro mimina.
      • TheGGG
        Jistě a epický růžový armor je taky jen pro ty nejdrsnější hráče.
        • Ja tam zadny ruzovy armor nevidim a i kdyby tam byl, tak cim vic moznosti hra nabizi,tim lepe. Jak si hraci svuj armor obarvi takovy bude. To je snad + ne minus. Jestli ti vadi moznost volby, nehledej mezi sandboxovymi MMORPG hrami. Ty pro tebe zrejme nejsou.
  • MishKonn
    Takze v podstate SWG bez toho nejlepsiho - lightsaberu?
  • eStar
    Ale jo, působí to na mě lépe než třeba přehypované TESO. Třeba to dopadne dobře.
    • Jack1947
      Tohle bude spis fungovat nez TESO pac tady nebyl zaklad Offline OPen world rpg.
      • Co si napsal absolutně nedává smysl. *3*
        • Jack dostal k Vánocům lobotomii.
        • Jack1947
          Je to ovsem pravda, spis tohle nez nefunkcni (zrejme) offlinove MMO ELder scrolls. *3*
  • Khanemis
    Hmm, úůsobí to na mě jako Anarchy Online 2:) Což nebyla špatná hra, naopak se mi ten koncept celkem pozdává. Až se mi nechce věřit, že nejde o daleko dražší hru, s tím jaké poměrně směšné částky chtějí. Vypadá to velmi dobře. Teď ještě, aby se to tak i skutečně hrálo:)
    • Anarchy online je podle me jedine skutecne scifi mmorpg,kde se clovek necitil jako v detskem svete. Druhy dil bych bral z fleku
    • Anarchy bylo první co mě napadlo během sledování traileru )))

      Nicméně to vypadá docela zajmavě...vzheledem k dnešním MMO kde se víceméně cílí jen a jen na boj...todle by mohlo přinést opravdu živoucí svět kde je nejen boj ale i "normální bytí"
  • Paráda, mě se to líbí!
  • Jack1947
    Tohle nebude mit moc sanci obstat v zaplave tech scifaren ( Star citizen, ta 2uz si nepamatuji nazev).
    • SC je velke jen ve snech. Jinak je to trapas nad trapas. Lidi co chteji vesmirny simulator hraji Elite. Lide co chteji vesmirny sandbox hraji EVE. Ze SC mozna za 3 roky vyjde nejaka priserne zabugovana arkadovka ve stylu WC. Rozhodne ne nejake MMO s pouzitelnym "vesmirem". Na to nemaji ani technologii, ani schopnosti.

      Repopulation je sandbox UO game. Konkurenci ma tak leda v Everquest Next a Shroud of Avatar. To prvni bude mnohem, mnohem prumernejsi. To druhe vic ultimovske, ale s mnohem, mnohem mene featurami. Navic jeste par let nevyjde.
    • Star Citizen je uplne o necem jinem. A ta druha hra,kterou si uz bepamatujes? No to je teda ohromna zapkava scifaren.....
      • Jack1947
        Nepsal jsem ze ohromna, jen ze je... *3*
        • Nevim jake hry mas na mysli. Krome solidniho Defiance(vysel v dubnu 2013 a neni to navic ani klasicka MMORPG) neni na trhu zadna jen trochu moderni scifi MMO. A jestli bude Star Citizen + ta druha ''neznama hra '' *2* dobra taky, tim lepe. Ja nejsem maniak co sedi u jedne hry 5 let v kuse a nic jineho nehraje.
  • MickeyMutant
    Mohli by aspoň naznačit, na co zas budou vybírat příští rok. Aby se měl člověk na co těšit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit