Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to nejlepší hra co jsem kdy hrál asi 2 tisíce hodin na PS4 , bohužel jsem PS4 prodal protože aim assist a celkové míření na ovladači mi opravdu nevyhovuje proto jsem přešel na PC a neskutečně se těším na destiny ať už to bude jak první díl nebo ne pro mě to bude super :) jediné co mi vadilo na hře bylo pvp a peer-to-peer připojení večné lagy nebo zabijení se navzajem... ale i tak neskutečně se těším.
  • Je tahle grindovačka aspoň free to play?
    • Jack1947
      Nn plná cena + sešn špás je někde nákej problémek? *5*
  • Preed
    Ja sa celkom tesim,na PS4 som to nehral pretoze FPS s gamepadom nehram,ale na PC si to dam,sice nerozumiem tomu preco ta hra nie je v perzistentnom svete ale robia to ako nove pokracovanie kde sa neprenasa equip (ako hraca jednotky by ma asi jeblo) a Activision platobny model predrazenych DLC pochybnej kvality,kde komunita caka na dalsi obsah 3/4 roka a potom dostane za svoje peniaze macku vo vreci je tiez "super". Ale stale mi to pride zaujimavejsie ako division alebo wildlands.
  • Morraw
    Napište, proč by mě mělo jako PC hráče Destiny 2 zajímat.
  • Jack1947
    Nedivil bych se kdyby si to pccčkáři vybrečeli... aspon že ten obsah bude exkluzivní na PS4 - zas tak slavná hra to není...ale co no grind je asi zábava.
    • hey, kdyby jsi byl PSčkař, a měla by vyjít tvá oblíbená hra jen na XBOX, a PC, nebo prostě takhle podobně, taky by jsi nebyl nadšenej, když by se jednalo o hru, která by se ti fakt moc zamlouvala. PCčkáři bývají salty a i někdy toxic a povrchní, ale respektuj ty PCčkáře, co si jen chtějí užívat stejné hry jako PSčkaři a XONEčkáři a toxic nejsou. Do těch se plz nenávažej. Do povrchních PC hráčů klidně, ale do zbytku naší komunity prosím ne.
      • Jack1947
        Jsem netušil že si to někdo vezme osobně lol :D

        Ne ale vše je možné a samozřejmě to přeju, jen mi to příjde zbytečné, vydávat když na pc je fůra podobnejch grindů
        Kdybych nějakou hru chtěl moc hrát a vyšla jen na jednu platformu tak si ji přece seženu a hle nakonec budu hrát více her... beztak se na to bude zase nadávat protože to co příjde s konzolí není nikdy dobré.
        • Jednička je hodnĕ zábavná střílečka,teď už se spoustou obsahu.Lepší gunplay jsem u FPS dlouho nezažil,s grindem snad človĕk počítá když hraje MMO ne ? Ale proč si nezaprskat na hru co jsi nikdy nehrál,u každý diskuze o Destiny plácáš nĕjaký kraviny který jsi okoukal nĕkde na netu.Tĕ doma rodiče bijou obalem od Destiny,že ti tak leží v žalud(k)u ?
          • Jack1947
            Pobavils/la

            Já neprskám na destiny ( spíš na hráče konkrétně PC máme toto opravdu zapotřebí ?? *7* )
            Jop, vůbec mě to neláká jak jsem zjistil že to je hlavně grind + každý nový update grind od znova. Těchle grindovaček je více než není zdrávo. Kdoví třeba překvapí ( to sotva)

            Jsem rád že můj Stalker list se postupně rozrůstá *5* ( i když si to nezasloužím)
            • Jack1947
              Kdyby ses přihlásil mohl bys upravit, ale aha anonymita ti dává právo být "anonymní" hehe

              Tak já už tě krmit nebudu, Bob má do boha hodně daleko ( Bůh je něco co ani neexistuje, Bob existuje - nemá ty schopnosti můžeš napsat něco mezi nebem a zemí)

              Já to beru tak že nesouhlasí veskrze oplakánci z řad Pcčkářů - jsem netušil že tolik hráčů rádo endless grind ale proti gustu :D
            • Pardon, s Bobem, samozrejme...uz i mobil to bere jako neco mezi nebem a zemi... :D
            • Ale no tak, Jacku, na funkci trolla mate tady ty s Bohem definitivu, takze neboj...u tebe je jeste plus, ze clovek musi poradne zapnout mozek, aby aspon trochu pochopil, o cem vlastne, ty nas ufonku, pises (i kdyz pochybuji, ze to vis sam).
            • Jack1947
              Ok ok... a můj osobní troll :P ahojda, ne opravdu to nemá s pirátěním nic společného ale pobavils (teda kdyby tam nebyla nějaká rychlá kampan ale pochybuji když to bude veskrze online hra)
            • Stalker ? Ale kdepak.Víš,ono je pomĕrnĕ težké přehlídnout tvoje příspĕvky do zdejších diskuzí,jsou..umm..jedinečné .Jaksi se vypálí do mozku že na nĕ není možné zapomenout.Ať tĕ síla provází jacku,budeš jí potřebovat.Všechnu
            • Jestlipak nebude u tebe problem, ze se MMO grindy blbe pirati, co Jacku? ;)
  • XorxoxTalarius
    Tomu se rika Deadpool rip off *1*
  • Kozy
    No, první Destiny jsem smazal asi po dvou hodinách ale tenhle trailer vzbudil můj zájem. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se to neslo v odlehčenym duchu.
    • Ono záleží kdy jste to hrál. Já sem si koupil kolekci někdy v září/listopadu loňskýho roku a měsíc jsem určitě hrál(čistej herní čas někde okolo 6-7 dnů). Ta hra trpí klasickým problémem mmo her - nedostatek obsahu.

      Což už třeba teď není pravda. O víkendu se chystám na vault of glass a asi projdu i zbylý raidy. Raidy navíc dostali i nový mechaniky takže to nemusí být to samé jako to bylo před "age of triumph". Podle mě ta hra v tuhle chvíli za těch 30 éček stojí. Novej hráč v ní může klidně strávit stovky hodin a bez debat ho hra nepustí, zvlášť pokud ho baví střílení.
      *9*
      • Zrovna to na ps3 hraju a rikam si ze je to vypada dost dobre. Jen toho obsahu je tam velice málo, nedovedu si představit jak to mohlo vypadat, to se spustilo snad jenom menu. A samozrejme jeste kdybych to mohl hrát na mysi
      • Heh, můj první VoG trval asi tři hodiny...:) A půlka týmu odpadla v průběhu a museli jsme verbovat hráče uprostřed raidu...XD
  • Diť ty animace postav a pohyb v obličeji vypadá hodně dobře tak co furt všichni mají? jo ha tohle není Mass Effect *1*
    • Nechci bránit Mass Effect (ten poslední je hrůza), ale to nejsou záběry ze hry, je to renderované video...
      • Ne ten posledni neni hruza. Do hruzy to ma sakra daleko. I do myslenky o hruze to ma daleko.
        • TheGGG
          ne, je to obludná kravina...
        • Hrůza to není, hrůza by znamenala že to budí nějaké emoce. Je to obyčejné lejno.
  • Po dlouhé době a mnoha hrách je tohle hra, která má fakt super trailer *1* . Super je i oznámená PC platforma, takže si konečně i zahraju *5*
  • Trailer je fakt povedeny a musim rit, ze se celkem tesim..1cka me bavila akorat v pozdejsich fazich,bez sehrane party mi to prislo az zbytecne narocne a zdlouhave (konkretne boss fighty)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit