Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli si nechcete kupovat předraženou sběratelku tak si kupte jenom skyrim já tu hru mám a jsem s ní velice spokojen je to nej hra.
  • Nutí te to nekdo kupovat ? ne.. omezenej tady budes asi jenom ty chlapečku.
    Jestli ti vadí,že tak dlouho trvá překlad nauč se anglicky a přelož si to sam.
  • MishKonn
    No, asi bych zůstal u - tvůj názor. Nevím, čím se cena za kterou jsem to bral, lišila od běžné ceny, když to byla standardní předobjednávka. Ale, whatever.
  • Beru cenu, za kterou se to běžně prodávalo, což bylo kolem 100 liber - cca 2700-2800. Skyrim jsem pouze přirovnával ke Starcraftu, protože Starcraft je na tom obsahově také bídně.
  • MishKonn
    Nechci ti kazit rafinovaně vykonstruovaný post, ale já dal za SC2 CE 2000,- Kč. A mimochodem, Witchera 2 v CE mám taky. A nevím, jestli to nebylo patrné, ale sběratelku Skyrimu tady nikdo neobhajoval.
  • Za 3 tisíce, že je tohle krásné? Já za 2 tisíce měl sběratelku Warhammeru Online, kde sem dostal krásnou krabici naplněnou hardback artbookem a hardback komiksem, který byl obsahem lepší, než komiksové omnibusy - jejichž cena se pohybuje kolem 500 - a figurku do klasického stolního Warhammeru, to vše za 2k, ačkoli v samotném prodeji by pouze komiks a figurka stály kolem 1 000 korun. Starcraft měl flashku - cenu kvalitních flash disků jistě všichni znají - artbook, jeden usmolený komiks a soundtrack, to vše za 3 000. Ne, to není kvalitní CE.

    EDIT: Co vlastně obsahuje navíc, oproti Skyrimu? Má flashku (která je díky jejímu zaplnění vlastně na ozdobu), Skyrim figurku (která má větší hodnotu), obě hry mají artbook v pevné vazbě, starcraft má komiks - cena kolem 60 korun - a soundtrack. Obě hry mají cenu kolem 3 000, ale obsah mají hodně chabý.

    Další, například Zaklínač 2 - za cenu kolem 2 000 (1900-2200) dostaneš krabici plnou zajímavých a dokonce i použitelných věcí. Kostky, karty (moc pěkně ztvárněné), bystu, která by stála odhadem kolem 300 korun, mince, artbook, soundtrack... Ta sběratelka je nabušená a má luxusní cenu. ..
  • MishKonn
    Zajímalo by mne, kdo je tedy omezený, když musí dva roky čekat na překlad.
  • To jsou pěkný buzny, tak do Ameriky do té nejvíc ubohé země omezených lidí to půjde za 2600 Kč a k nám do Evropy za 3700 Kč ??? To teda za hru co nemá multiplayer nejsem ochotnej dát a jestli do bude jak z oblivionem, že nebudu pomalu ani vědět co mám dělat a na češtinu se bude čekat ještě 2 roky, tak to ať si strčí do ..... a to nemluvím o tom že ta hra bude zase spíš benchmark než hra *16*
  • Na to, že tam v prezentaci říká, že ta edice bude hodně limitovaná je dráček z pvc celkem síla a za tu cenu by mohl bejt aspoň z polystonu. Když si vemu co jsem za ty prachy měl v Nano edici Crysis 2, tak je to docela rozdíl.
  • Taky si dovolím nesouhlasit, ale je to nejspíše otázka názoru, já jakožto velký fanoušek Starcraftu jsem při zjištění obsahu téhle edice neváhal ani chvíli s koupí, kde jinde bych získal takhle skvěle zpracovanou flashku jako futuristické psí známky hlavního hrdiny hry, krásný a taktéž dobře zpracovaný artbook (až mi srdce pláče když vidím kolikrát exkluzivní vydání knížek na papíru snad určeném původně pro noviny nebo nějakou beletrii, o vazbě ala lepidlo a balík papírů ani nemluvě), dále komiks a klasický soundtrack + DVD ze zákulisí, nemluvě o samotné hře, kterou už ten rok od vydání hraji pořád a nezdá se že by mě to mělo přestat bavit :) Já osobně těch peněz nelituji a koupil bych si to znovu, ale jak říkám, nejspíš otázka názoru *3*
  • MishKonn
    Nesouhlasím - mimo skvělou hru člověk dostane už jmenovanou flashku; krásný, velký a bytelný artbook a spoustu dalších maličkostí.
  • Zrovna Starcraft bych zde nevytahoval, protože to je za tu cenu také hodně ubohé.
  • Ehm, ta figurka v CE Skyrimu je z plastu, takže tady o žádné velké kvalitě mluvit nemůžeme. Plastové figurky jsou fajn, ale také jsou levné. Polyresin nebo nějaký jiný slušný materiál by ceně odpovídal, ale ne plast.
  • Na tuhle edici jsem čekal ale v porovnání s CE Zaklínače 2 je to bída a za 150 euro je to zlodějina.
  • Zlatá sběratelská edice Starcraftu II, kterou mám doma a ve které je opravdu stylová flashka s bytelným kovovým provedením :) Kam se na to může hrabat nějaký plastový krám, i když na obrázku ta soška nevypadá úplně zle :)

    http://www.youtube.com/watch?v=t17EwIGAY-w
  • Můj syn tudle našel v Kinder Vajíčku taky dráčka a dokonce to bylo za 1 euro ;) Tím chci říct že tam máš možná draka za 22 eur ale kvalita bude asi krapet jinde ;)
  • MrSanta
    Kdyby byla nějaká light verze sběratelky bez té sochy a za rozumnější cenu, tak to beru. Takhle zůstanu u "obyčejné" verze a za ušetřený peníz pořídím Oblivion 5th Anniversary Edition, Kingdoms of Amalur: Reckoning a za 5 let Skyrim 5th Anniversary Edition *1*
  • tady je te zbran z dead space 2, proste kus hnusnyho plastu.
    http://www.youtube.com/watch?v=TptYhSXCOy4
  • fuj plastovy drak. proc to neudelali keramicky (napodobenina kamene). stejne jak u dead space 2 edice kde byla zbran, kdyz sem videl na internetu videa tak sem si rikal ze to je obycejna hracka pro deti
  • Po čem moc toužím je Obliivon jako MMORPG, to by ihned skoplo WOW z trunu a ješte by na nej fluslo, ale to je offtopic :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit