Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ja treba na steamu konecne cmajznul CP2077 za polovic... rok po vydani (what a steal)

    • já počkám až to dodělají a přidají nějaká DLC navrch

      • tak si pockej, mne to nepripada nedodelany (na PC)

  • Houdini

    Zľavy sú nonstop a nedohraných hier v knižnici toľko, že ma tieto vianočné výpredaje nechávajú už niekoľko rokov chladným. Nič extra oproti ostatným zľavám, čo sú celý rok.

  • kkING

    No Denuevo slevy uz me nejaky patek nelakaji a taky clovek uz nestiha hrat vse co by chtel a nekdy nadseni z nove hry tak nejak odpada uz po chvilce hrani ...

  • KrPa

    na steamu kupuji jen se 75% slevou, co nejvice veci se uz snazim nakupovat na gogu

    • Derp_1337

      Jo, taky nakupuji se slevou. Ale ty 75% slevy jsou ošemetné. Občas tak člověk nakoupí i hru, kterou by si normálně nezahrál, protože ta 75% sleva se přece "vyplatí". 😂

      Takže mám v Knihovně spousta zbytečných her, které si nikdy nezahraji. Ale zase na druhou stranu jsem tak objevil pár pefektních her, ke kterým bych se normálně nedostal...

      • KrPa

        tak takovou polovinu her si v knihovne stejne nikdy nezahraji,  na ctvrtinu, kterou hrat chci, nemam cas 😀

        ale hry, ktere si kupuji, ty si zahraji, ty nehrane jsou vetsinou free nebo kupovane v nejakem bundlu

        ted realne tak kupuji na steamu asi max 5 her za rok a 5 asi na gogu, nic zajimaveho pro me nevychazi  

  • Veskoslav

    Na Steamu jsem nekoupil hru už téměř 2 roky. Pár her letos s dobrých Humble (prosincový opět kvalita, po 4 pauzách...), z nových her jsem hrál ty, co byly na Game Pass. Příští rok akorát Stalker 2, Warhammer 3. Víc tam zatím nevidím. Loni to samé. Jediný Cyberpunk v době vydání a ten šel na GoG (a ano, užil jsem si ho i v den vydání). Nějak není čas a nedohraných her je fakt moc. Do toho nový event v Dotě, kam jsem se vrátil po cca 5 měsících, kdy nebyla potřeba to zapnout. Možná až bude nový BF za 15 €, tak to prubnu a s rychlostí, jak padá, to čekám tak v červnu:)

  • Se slzou v oku vzpominam na vyprodeje pred lety, to byl adrenalin. Ted je to slabej odvar a nic zajimaveho

    • Morraw

      Asi tak. Navíc těch slevových akci za rok je tolik, že skoro nikdy nemám problém narazit na hru v pěkné akci.

      Více mi poslední roky dělají radost hry, na které se těším a většinou je kupuju hned v den vydání 😃

      • "Více mi poslední roky dělají radost hry, na které se těším a většinou je kupuju hned v den vydání"

        Asi tak. Mě proto tyhle slevové akce nikdy nebraly. Protože úplně zjednodušeně - pokud jsem tu hru třeba rok nebo dva nechtěl natolik, že bych si ji byl ochoten koupit, tak jen protože je teď za levno nepovede k tomu, že najednou budu mít chuť jí věnovat čas.

        • Derp_1337

          Tak většina dospělých hráčů se potýká se stejným problémem, nedostatek času na hraní her.

          Ale zase na druhou stranu si při těch nákupech říkám, že koupí hry aspoň podpořím dobré vývojáře. To, že si nakonec nenajdu čas si tu hru zahrát, je druhá věc.

  • Abych se přiznal tak, Steam výprodeje už mě moc nezajímají. Radši si počkám na GOG - kde nakonec dostanu hru se stejnou slevou, ještě víc opravenou a bez zbytečného DRM. Krom toho už tak na mě čeká víc her, než stíhám hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit