Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen aby na koneci nezjistil, že je na Zemi.
    • Walldstein
      Hmmm...co mi asi tenhle nápad připomíná..že by to byl starý film Planeta opic?!
  • PLuto.petr
    No, musím se přiznat, že tuhle hru jsme měli možnost vidět v běhu na loňském Gamescomu a já osobně ji řadím (z adventur) mezi to nejhorší, co jsem tam viděl. Respektive, tahle hra mě prakticky ničím nezaujala...
    • A v tom je krása rozmanitosti v tom, co se komu líbí a co ne. Já se kupříkladu Lifeless Planet nemůžu dočkat už od začátku a to jsem vlastně žádný gameplay neviděl. Takových netuctových her nikdy nebude dost.
  • Ještě k hudbě. Až mi to vehnalo slzu do oka (a rozhodně to nebylo ze semné rýmy:D) a říkám si jen, sakra, to je nádhera! Pokud Lifeless a Apotheon vyjdou do konce roku budu šťastný jako blecha.
    • GlaDOS
      Tento rok toho má vyjít ještě docela dost. Tak snad i ten Lifeless Planet to stihne.
  • Tohle mě zaujalo na první pohled...
  • Tohlensto vypadá na opravdu skvělou adventůru. Už dlouho toužím po něčem podobném, kde hlavní náplní není zabijení, ale prozkoumávání a hádanky. I když třeba takové zkoumání krajin v Dark Souls mi zůstane v hlavě navždy. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit