Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám nic proti 2d grafice ani pixel artu, vším jsem si prošel, ale spíš nechápu, že někdo nazývá grafiku této hry uměleckým dílem. Podívejte se, jak vypadaly hry jako Kyrandia, Dračí historie a nebo klidně i Polda - na ty hry se dobře dívalo když byly nové a dobře se na ně dívá i dnes a hlavně na takovou grafiku nepotřebujete milionové rozpočty, stačí pár grafiků, kteří UMÍ KRESLIT.
  • Nechápejte mě špatně, ale nepřijde Vám, že když někdo vydá hru se zastaralou grafikou, tak všichni nadávaj na její grafické zpracování, ale když někdo vydá hru s naschvál zastaralou grafikou, tak všichni mluví o umění?... *7*
    • GlaDOS
      Jsou obrazy zastaralé, když se už dlouho používá technika malování barvou na plátno a dnes se dá použít tablet?

      Když velké studio udělá hru s neuvěřitelně velkým rozpočtem, pak očekáváš určitou grafickou kvalitu. Těžko můžeš obhájit poslední díl Call of Duty tím, že autoři si kvůli financím nemohli dovolit zamakat na vizuálu. Od malého studia ale prostě nemůžeš očekávat zázraky. Hyper Light Drifter záměrně vyžívá pixel art a vzhledem k možnostem tohoto stylu hra vypadá skvěle. CoD Ghost záměrně využívá "realistickou" 3D grafiku, ale vzhledem k možnostem toho stylu hra nevypadá skvěle. To jsou rozdíly.
    • Nevidíš rozdíl mezi zastaralou grafikou a "zastaralou grafikou?" Promiň, ale asi budeš trošku hloupoučkej.
  • Jo tahle hra má prostě koule, i když hranaté!
    Mimochodem trailer není nový, je na službě steam greenlight přes dva měsíce. Jen jedna technická.
  • sirWallace
    Uz od oka dalsi hra s desitkou, protoze ma urcite velikej presah... Presah ma.. Pres vsechny herni konzole.. Opravdu Vam lidi nerozumim.. Stejny lidi, kteri se tu budou rozplyvat, budou v u dalsiho Crysis pomlouvat grafiku.. ale tohle je krasna stylizace a pekna berevna paleta :D Navic hra s presahem :D
  • michelangelocz
    Nerad bych tu hru prehnane adoroval, nebo ji snad nazyval umenim, aniz bych si ji vubec zahral, ale co jsem zatim videl, me bavi. Hodne. A tak se tesim ☺
  • ZX Spectrum vstalo z mrtvých? *14* *3*
  • Ach na toto sa tesim velmi. Aj som prispel na kickstarteri, dostalo ma to spracovanim, prostredim a luxusnym soundtrackom. Grafika mi nevadi je to jedna z poslednych veci co ma dnes na hrach zaujimaju. Hry hrajem viac ako 20 rokov a dnes uz na nich nie je tolko casu ako kedysi, takze si vyberam a hravam hlavne pre zabavu a verim ze toto bude vynikajuca zabava.
  • Malleth
    Tohle bude na Vitě vypadat nádherně
  • Uz my tato retro graficka zpracovani lezou krkem.
  • Další srágora na scéně. Pózéři už hledají peněženky...
    • GlaDOS
      Ano, na hru se těším. A to kvůli tomu, že to vypadá hodně zábavně a grafická stylizace má moc pěknou paletu. Ti praví pozeři si v diskuzích honí trika, aniž by o hře něco věděli.
      • Má to atmosféru, skvělý zvuk, a spoustu zajímavých nápadů. Taky se těším. Grafika na mne dýchla a ano ten člověk (tým) co to dělá je umělcem.
      • Krucinál, nekrmte ty volomrdy!
      • Vždy můžeš přestat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit