Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem hrál closed alpha a nebýt tohoto článku tak jsem si na tu hru ani nevzpomněl. Totální boring šit.
  • Nevypadá to úplně špatně, ale nějak nemůžu překousnout že takový macci jsou určený zjevně do vesmíru a oni lítají nad povrchem.
  • Chjo... když to prvně oznámili, vypadalo to jako super hra, ale teď to teda dost připomíná Fractured Space, což je taková... nemastná, neslaná f2p záležitost.
  • VaZqeZ_EU
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLN39y5i_H0FkcSlfgdCaNqRJuoFF51pLY
  • další z mnoha a mnoha bezduchých stříleček kterých je desítky jen za poslední rok.
    všelijaké tyhle world of tanks, air, lodě, ponorky, vrtule v zadku, raketky, balony.
    DĚKUJEME NECHCEME
    • konecne neco scifi originalni... a sorry ze MOBA trochu zdegenerovali zanr, ale aspon je hodne na vyber
      • takovýhle her jsem za poslední rok hrál asi čtyři, všechny to samé.
        na steamu jsou jich desítky.
        všechno dokola to samé, žádný RPG styl, žádné budování lodě a tunění
        prostě jen dostaneš lod a furt dokola s ní lítaš na jedný mapě pět minut a dalších pět minut čekáš než se to načte.
        ..
        jediná vyjímka je např. PLANETSIDE2 která nemá ten přiblblý styl map
        • Ještě že lidi co ty f2p hry vydají tě násilím nutí je stahovat a hrát :( ...a kdyby je nikdo nechtěl tak toho asi tolik nevychází :) Asi jak seriály v TV jsou to sr*čky ale lidi to chtějí tak jich je asi 5000 anaštěstí mě nikdo nenutí to sledovat !
    • Chceš říct: "děkuju, nechci"? Zkus nemluvit za ostatní, větší důležitost tím stejně nezískáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit